Şimdi Ara

Kız Instagram Takipçi Sayısı Az, Ezik Bir Tip Dedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
9.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün arkadaşım bana hoşlandığı kızın arkadaşı, kendisi ile falan konuşup nasıl biri olduğunu öğrenmemi istedi.

Bende direk arkadaşına; benim dostum senin arkadaşından hoşlanıyor dedim. Instagram profilini gösterdim. O da bana;

-Instagram profili çok kötü, 1 fotoğrafla, 135 takipçisi var. Arkadaşımın ise Instagram kaliteli fotoğraflarla dolu gördüğün gibi 500'den fazla takipçisi var. Uyumsuzlar. Biri popüler diğeri pasif bir tip.

Bunu dedikten sonra cidden garip geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 19 Ekim 2018; 21:55:58 >

• Arkadaslar hep diyorum sosyal medyayı aşırı derece de kullanan kızlardan uzak durun gerçekten bu kızlardan hayır gelmez böyle tiplerle evlenirsiniz bunlar ne ev isinden anlar ne yemek yapmaktan evi mok götürür

He şimdi bana diyeceksinizki köle mi alıyorsun kendine hayır arkadaşım kadın evlendiğinde bunları yapacak erkekte yeri geldiğinde yardım edecek ama bu işleri yapmayan yapamayan kızlarla olan evlilikten zerre hayır gelmez

Bu tip kızlarla evlenilmez eğlenilir

Günümüzde bosanmalar neden arttı sanıyorsunuz çünkü sosyal medya insanları çok bozdu
  • Böyle avel arkadaşları varsa kız da aveldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle kızlarla konuşmaktan nasıl zevk alıyosunuz anlamıyorum yav. Şahsen mesela bana bu tarz biri yürüse gelişine tekmeyi basarım. Aptallarla, popüler olucam diye saçma sapan şey yapanlarla asla olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Böyle kızlarla konuşmaktan nasıl zevk alıyosunuz anlamıyorum yav. Şahsen mesela bana bu tarz biri yürüse gelişine tekmeyi basarım. Aptallarla, popüler olucam diye saçma sapan şey yapanlarla asla olmaz.
    Kızların %99’u böyle.

• Şaka maka fena troll he ayrıca böyle bir konuyu açmakta ayrı bir acizlik yani

ama yok gerçekse komik değilse daha komik
  • Sevdiğim biri var, böyle değil. Onla da olmazsa yine böyle kızlarla çıkmam yalnız ölürüm daha iyi

• pııırrtttttttttt
  • kızın ins linkini bir özelden at bakayım bi
  • Iyğğ ne yıkıklar var şu dünyada :D

benim instagramım yok öleyim o zaman

allah akıl fikir versin,zor tabi.ego tatmini yapabilecek,aşağılık kompleks elde edebilecek tek yerleri orası zaten.reelde konuşurken ah biri karşıma çıksa da dese 'benim çok takipçim var' ve bununla da övünse;aklıyla alay ederim çok net.
  • İğrenç bir kızmış
  • Övündükleri şeye bak instagram takipçi sayısı. Yeni nesil kızların aklı bir karış havada, hepsinde bir havalar, kendini bir halt sanmalar ama yine bunları şımartan her kıza yazan abaza erkekler

• Csb ise komik, değilse valla yıkalım buraları bu ne.
  • Bknz. Hipergami
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.