Şimdi Ara

Kız Instagram Takipçi Sayısı Az, Ezik Bir Tip Dedi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
9.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takipçin kadar düdükleyim seni deseydin. benimde insta hesabım 1 foto 125 takipçi
  • Arkadaslar hep diyorum sosyal medyayı aşırı derece de kullanan kızlardan uzak durun gerçekten bu kızlardan hayır gelmez böyle tiplerle evlenirsiniz bunlar ne ev isinden anlar ne yemek yapmaktan evi mok götürür

He şimdi bana diyeceksinizki köle mi alıyorsun kendine hayır arkadaşım kadın evlendiğinde bunları yapacak erkekte yeri geldiğinde yardım edecek ama bu işleri yapmayan yapamayan kızlarla olan evlilikten zerre hayır gelmez

Bu tip kızlarla evlenilmez eğlenilir

Günümüzde bosanmalar neden arttı sanıyorsunuz çünkü sosyal medya insanları çok bozdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Popülerlik peşinde koşan, bunu umursayan bilmem kaç tane fotosu olan bi kız ve sadece 500 takipçisi var öyle mi :))

Bu devirde ppsiz, paylaşımsız, sadece kız adı taşıyan profillere 1 haftada toplam 300 takip isteği geliyo diye biliyorum. Eğer inst. takipçi sayısı bi kriterse, bu kız o oğlandan daha ezikmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu, onun için önemli olabilir. Her insanın tek tip olmasına gerek yok, bırakın bu ayakları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sphenis

Bu, onun için önemli olabilir. Her insanın tek tip olmasına gerek yok, bırakın bu ayakları.
    Buna önem veren insana saygı duymam, saygı duyana da saygı duymam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.
    Hoşlanılan kız ve profesör derken? 25 yaşında profesör mü olmuş? Hoşlandığım teyze deseydin bari.

• Birkaç metre öteden anlaşılıyor zaten, merak etmeyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sphenis

Birkaç metre öteden anlaşılıyor zaten, merak etmeyiniz.
    Teşekkür ederim o zaman. Umarım siz anlaşılmıyorsunuzdur ama, durum vahim çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Prof diyince profesör dedin sandım asdfghjklşi

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 13 Ocak 2021; 18:27:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnstagram kullanmayanı nasıl değerlendiriyor acaba bu kız ? Tam bir yıkık mentalitesi
  • Hesabı verde hekleyelim.
    Kıpps ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.