Şimdi Ara

Kız Instagram Takipçi Sayısı Az, Ezik Bir Tip Dedi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
9.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynısını üniverstede yaşamıştım

illa millet gibi takipçimi kasmak lazım anlamıyorum bağzı kızlar gerçekten katıksız salak
  • 128 takipcim 127 takip ettiğim insan var. Sadece arkadaşlarımı ekledim. 5 fotoğrafım var. Ezik miyim?

• Genellikle bu tip cümleleri kuran insanlar aptal oluyorlar. Dış dünyada kendilerini ifade edemediklerinden dolayı hayatlarını sosyal medyada devam ettirmektedirler.

Eğer yeni tanıştığınız kız/erkek hemen konuyu instagram'a getiriyorsa bilin ki çok boş insandır.

• Bayilirim bu tip kizlara keske benimde karsoma ciksa hic cikmiyorki bu tipler😈

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takipçi sayısına göre karakter analizi yapan yıkık sosyal medya nesli. Aptallar ordusu.

• Onun demek istediği şu bence : Takipçi sayısı düşük demek ki çevresi yok,loser biri

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Onun demek istediği şu bence : Takipçi sayısı düşük demek ki çevresi yok,loser biri
    Kızın biraz da olsa haklılık payı var. Sen tanınmış biri olup instagram hesabı olmayan birini söyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

Kızın biraz da olsa haklılık payı var. Sen tanınmış biri olup instagram hesabı olmayan birini söyle?

Alıntıları Göster
    Ben de onu kastediyorum zaten.Bir insan instagramda bu kadar az takipçiye sahipse demek ki popüler biri değil.Çevresi yok vs. Bunu kastetmek istemiş.Dediğiniz gibi ben de şimdiye kadar sanırım Travis Fimmel dışında popüler olup instagram kullanmayan kimse görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Ben de onu kastediyorum zaten.Bir insan instagramda bu kadar az takipçiye sahipse demek ki popüler biri değil.Çevresi yok vs. Bunu kastetmek istemiş.Dediğiniz gibi ben de şimdiye kadar sanırım Travis Fimmel dışında popüler olup instagram kullanmayan kimse görmedim

Alıntıları Göster
    https://www.instagram.com/travisfimmelofficial/?hl=tr

Bu gerçek değil mi hocam. Official diyor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkatak

Bknz. Hipergami
    Birileri redpillenmiş
  • Ona teşekkür etmeliydin, bir daha görüşmeyeceğiniz için. bu kafadaki insanla muhattap bile olmam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

https://www.instagram.com/travisfimmelofficial/?hl=tr

Bu gerçek değil mi hocam. Official diyor ama.

Alıntıları Göster
    Gerçek değil.Kendisi söylemişti sosyal medyadan hoşlanmıyormuş.

• Lan benim ne istgramım ne facebookum ne de twitter hesabım var. Ben ne yapıcam ev de mi kaldım şimdi?
  • Suç sizde. Kızların güzelliğine bakıp hemen atlıyorsunuz, kapılıyorsunuz. Kızın ne kadar kaliteli biri olduğuna bakmıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.