Şimdi Ara

Kız arkadaşım soğuk davranmaya başladı(25 Aralık Edit Geldi!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
13
Favori
25.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün daha sabret belki adet dönemini sancılı geçiriyordur olmadı yol ver gitsin hocam ya
  • o senden ayrılmadan sen ondan hemen ayrıl
  • BehlülHaznedar B kullanıcısına yanıt
    İnan bana kız arkadaşının Adriana Lima olmasına gerek yok.Çok çirkin dediğim kız gelen mesajları gösterdi şaştım kaldım.İlla yazan kişiler oluyor.Istediği kadar çirkin sivilceli şisman olsun.Hatta bunları özellikle isteyenler bile var.Kadın dediğin 80 kilo olmalı diyen mi ararsın sivilce bence yakışıyor diyen mi dolu bunlar.

Kız senden sıkılmış kolayca kıza istediğini yap.Çak geç.Mesaj atarsa geç at.KIZI ÖNEMSEME.Başka kızlarla takıl.Hatta kızdan ayrıl büyük ihtimal kız sana yazacak 1 ay sonra.Yazmasada baska kız mı yok.Dediğim gibi kızı önemseme çünkü cidden seversen senden soğuyorlar sevmezsen peşinden koşuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufkrkmz kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geliyor zaten benim evlenmek gibi bir niyetim yoktu en ideal insanı bulana kadar gerçekten kafamız çok uyuştuğu için olabilirdi ama hepsi yalan dolan sözlermiş anladığım kadarıyla
  • Çağdaş kullanıcısına yanıt
    İşte çok saçma geliyor bana nedense biri sana her şeyiyle kendini teslim ettiyse sen de kendini ona bırakırsın beraber rutin güzel bir hayat yaşamaya çalışırsın her engeli beraber aşarsın beraber büyürsün ama günümüz de böyle düşünen kadın kalmadı sanırım.
  • Anormal zirve kullanıcısına yanıt
    biliyorum farkındayım ama neden böyle düşünüyorlar anlamış değilim ya biri seni seviyorsa sende onu seversin sevemiyorsan da belirtirsin çeşit çeşit oyunlara planlara filan ne gerek var cidden aklım almıyor artık
  • Tony Ferguson kullanıcısına yanıt
    değil hocam biliyorum keşke tek sebebi o olsa ayda 3-5 gün katlanırsın ama değil...
  • moritanyalı kullanıcısına yanıt
    mantıklı düşünebilen var mı acaba bunların arasında cidden merak ediyorum varsa da %0.000001 filandır oranı büyük ihtimalle
  • Alternatifler çoğalmış olabilir.
  • Geçmiş olsun peşinden koştuğu/hayalini kurduğu herifle arasındaki buzlar eridi/sonunda ona ulaşabildi.Sözün özü 1-2 ay daha aynı şekil davranır.Daha sonra onla bozulur 2. Ya da 3. Veyahutta kaçıncı sıradaysan ona göre sana dönecektir.

• Bu kadar fazla şerefsiz sahtekar insan olmak zorundami ülkemizde.Seviyorum diyorlar 2 gunde sıkılıyorlar aga ben sıkilmam bro yav büyük konuşmayayim ama.

• Sen ona mecbur değilsin o sana mecbur.
    Yıllandıkça onun değeri düşer senin değerin artar.
    O yüzden çok kafaya takma,önce al karşına konuş,2-3 hafta daha bekle,baktın aynı değişen bir durum yok.O zaman yol ver gitsin.

• türk kızları neden böyle başka ülkelerdeki olgun insanlar gibi belli bir ilişkiye başlayıp onu rutin bir düzene oturttuktan sonra mutlu mutlu yaşamak yerine sıkılıp yeni bir heyecan arıyorlar?
    aga bunun türklükle ne alakası var ya? tüm dünya öyle
  • İlişkinizde 3. Biri var hafız ya grup a dahil olacaksın yada saygı duyup tek erkek olacaksın ve yoluna tek başına devam edeceksin

• gerçekten seven insan sıkılmaz her koşulda beraber olmaya çalışır bunların ki göz boyamak için söylenmiş boş laflardan öteye gidemiyor malesef
  • hazarcep H kullanıcısına yanıt
    midesiz değilim en iyisi yol vermek sanırım yalnız onurumla yaşarım daha iyi
  • varzeneli V kullanıcısına yanıt
    Tüm dünya da böyle tipler var ama bizde ki kadar fazla yok

Rusya da bu oran %50yse Türkiye de %95 filandır
  • PantheraPardus kullanıcısına yanıt
    Değişen bir şey olacağını sanmıyorum ya 2 haftadır bu şekil davranıyor en iyisi bir şekilde ayrılıp zor olsa da kendi yoluna gitmek en iyisi sanırım
  • BehlülHaznedar B kullanıcısına yanıt
    Ama insan sevmedigi halde nasil yalan söyler uzun süre yalandan güler nasil karaktersizlik nasil yapabiliyorlar ben yapamiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Egoları her şeyin önüne geçmiş durumda malesef senden gelecek iltifatlar, senin ona muhtaçmış gibi davranman, onu sevdiğini filan söylemen kendilerini tatmin etmekte o kadar işe yarıyor ki güldükleri zaman da tatmin olan egolarının mutluluğundan gülüyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.