Şimdi Ara

Kız arkadaşım soğuk davranmaya başladı(25 Aralık Edit Geldi!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
13
Favori
25.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BehlülHaznedar

midesiz değilim en iyisi yol vermek sanırım yalnız onurumla yaşarım daha iyi
    Mantıklı karar dost demek sevmiyor seni salla gitsin başka birileri varsa olacagi olursa olur senin yüreğin temiz kalsın yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol ver gitsin başka birini buldu.

• Yıllar önce yazılan şarkı gibi. SEVEN NE YAPMAZ. Rehberim oldu. Senden istenen bir şeyi veya senin istediğin bir şey hele bir de bahanelerle yapılmıyorsa sevgi yoktur. Çünkü gerçekten SEVEN NE YAPMAZ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yürümüyorsa sal gitsin kanka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Senden ayrılmıyor çünkü senden ayrılırsa seni tamamen kaybeder. Bir sonra ki gözüne kestireceği erkeğe kadar seni idare etmeye çalışıyor. Başka biri gözüne geldiği zaman senden ayrılacak ve onla flörtleşmeye başlayacak
    Sanki football manager oynuyolar .s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • demek ki artık sıkıcısın, her şeyin rutin.

kızların geneli böyle. geçmiş olsun bence daha ilerlemez o kızla.

• Hayatta bir şeyler öğrendiysem bu mevzuya karşı önerim: ayrıl. Cidden. O senden ayrılmadan sen ayrıl. Ne yapacağı belli. İlla başka biri var vs demiyorum. Soğuk yapıyorsa sebep söylemiyorsa senin düzeltemeyeceğin bir sorun var veya öyle bir sorun varmış gibi yapıyor. Olmayan sorunu düzeltemezsin :)

Bitir gitsin. Acısından erken kurtulursun. Uzattıkça kötüleşecek. Bi iyi bi kötü olacaksınız vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 8 Aralık 2019; 19:52:1 >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Ayrılırsam pişman olurum diye korkuyorum ama böyle de mutlu olduğum söylenemez sevgilim var ama 2 haftadir sürünüyorum olmasa daha iyi :D sanırım tüm kadınlar böyle en iyisi yalnız başına yaşayıp kısa süreli sevgiye dayanmayan ilişkiler kurup hayatını sürdürmek diğer türlü üzülen taraf hep biz oluyoruz malesef
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Yani rutine girmesi gerekmez mi uzun sürecek ilişkilerde ben haftada 4-5 gün üniye gidiyorum o da gidiyor 1 gün anca görüşüyoruz ya kafe de oturuyoruz ya sinema filan yapıyoruz onun dışında genelde arayarak ya da yazışarak geçiriyoruz günü yani sıkıcı olmamak için ne yapmam gerekiyor sonuçta belli bir programımız var onun dışına çıkamayız konuşacak desen flört değil ki bu a dan zye her şeyini biliyorsun. Ya yeni bir dedikoduluk olay olacak ya da yeni bir film/dizi izlemiş veya kitap okumuş olacaksın ki ondan bahsedeceksin ki bunu yapıyorum da zaten aklıma farklı bir şey gelmiyor ilişki denilen şey zaten başlı başına bir rutindir nasıl sıkılır bir insan bile bile
  • BehlülHaznedar B kullanıcısına yanıt
    Hocam bence arkadaşların da dediği gibi yazma birkaç gün. Sonra bir buluşma ayarla zaten davranışlarından anlarsın. Yüz yüze gelmeden tahminlerle bu iş olmaz tabiki ha yine de bir tahminde bulunmak gerekirse bence gözüne yeni birini kestirmiş, senden uzaklaşmaya çalışıyor, hatta çocukta ona yüz vermediği için seni yedekliyor. Ki çocuk kıza bakmayacak soyleyim Sonra sana dönmeye çalışacak vs. Birgün okul çıkışına habersiz git bak bakayım neler yapıyor sonra da yol ver gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhaan -- 8 Aralık 2019; 20:1:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydinölü

Geçmiş olsun peşinden koştuğu/hayalini kurduğu herifle arasındaki buzlar eridi/sonunda ona ulaşabildi.Sözün özü 1-2 ay daha aynı şekil davranır.Daha sonra onla bozulur 2. Ya da 3. Veyahutta kaçıncı sıradaysan ona göre sana dönecektir.
    Sanki monopoly oynuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Yazmıyorum zaten ama kendisinin de işine geliyor herhalde normalde 2 saat yazmasam merak ederdi kaç saat oldu umurunda değil en iyisi benden ayrılıp egosunu tatmin etmeden ben ayrılayım başka çare gelmiyor aklıma artık
  • PantheraPardus kullanıcısına yanıt
    Tam Murat Dalkılıç ın Bir hayli adlı şarkısının klibini yazmışsınız

• Suppose27now kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi klibi izledim de cidden bunlar bunu hakediyor ya :D
  • O sana ayrılalım demeden senin ona bu teklifi yapman daha iyi olur.O zaman tekrar kıymete binersin.

Muhtemelen okuduğu üniversitede senden daha iyi durumda birisini gözüne kestirmiştir.Senide cepte gördüğü için yani evlenmeye,çocuk yapmaya vs yakın olduğun için senden sıkılmıştır.Genelde Türk kızları ancak iş ciddiye bindiğinde 30'a merdiven dayayınca,üniversite bitince vs ciddileşiyor ve buldukları birisiyle hiç abartısız ''nefes alsın yeter'' modunda evleniyorlar.Yeter ki kimse onlara ''evde kaldın'' demesin.

Kısacası okul hayatında dolaştığınız hiçbir kıza ciddi gözle bakmayın.Eğlenin geçin.Size ne kadar ''Birkaç aya kalmaz nişanlanırız,birkaç yıla kalmaz da evleniriz.Evlendikten birkaç yıl sonrada çocuk yaparız.Oturma odamız şöyle olsun,evimiz şu genişlikte olsun,şuradan ev tutalım'' gibi sözler söyleyip aklınızı bulandırsalarda bunun ciddi olmama ihtimalini her zaman aklınızın bir köşesinde tutun.Yani iş gerçekten ciddiye binip aileler tanışıp,sözdür nişandır olayları olmadan kendinizi kaptırmayın derim.Hatta nikah masasına oturuncaya kadar ''Bu iş her an bozulabilir'' kafasında da olun.Malum neler görüyor neler duyuyoruz.Tam evliliğin arifesinde gelin kızlarımız ''Ayy ben senle yapamam kusura bakma'' deyip herşeyi bozabiliyor ortada öyle sap gibi kalıyorsunuz.Üstüne bir de o kadar masraf boşa gidiyor.Dahası bir de bu durumu eşe dosta akrabaya anlatmak var ki ölme eşeğim ölme...

Demem o ki nikah masasına oturup imzalar atılma anına kadar aklınızda her zaman bir şüphe olsun.Şüphe duymak iyidir.En azından iş hüsranla sonuçlanırsa insan kendini daha çabuk toparlar.Sana da tavsiyem hanım kızımız madem böyle seni iğneleyici laflar sokuyor,senle ilgilenmiyor seni görmezden geliyor ondan önce ''Senden sıkıldım.Buraya kadarmış'' deyip terket gitsin.Zira yakında bu sözü sana o söyleyecek.Kızı gerçekten bu yaptığına pişman etmek istiyorsan ondan önce sen onu terket ve onun narin egosuna darbeyi indir.Sonra büyük ihtimalle peşinde dolanacaktır fakat bu seferde asla yüz verme ve geri dönme.Ülkede o kadar bekar kız var.Dert etme kafana uygun seni sevip seni anlayabilecek kafa dengi birisi ilaki karşına çıkar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 8 Aralık 2019; 20:41:2 >

• Long Nightt kullanıcısına yanıt
    3-4 sayfadır aşağı yukarı aynı şeyler yazılıyor ama en güzel siz toparlamış yorumlamışsınız.

Herkesin ve sizin dediğinizi yapacağım sanırım ne kadar üzüleceğimi bilsem de, o egosunu tatmin etmeden ben ayrılacağım bu iş uzarsa daha çok üzülürüm büyük ihtimalle daha da kendimi kaptırmadan bitirmek en iyisi olacak benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BehlülHaznedar -- 8 Aralık 2019; 20:51:12 >
  • Eski kız arkadaşımla benzeri oldu.
    Çanlar çalıyor.
  • Hiçbiri çok sevilmeyi haketmiyor. Sosyal medyadan ajitasyon yapıp aşk acısı çekmiş gibi yaptıklarına bakmayın. Hepsi yalancı hepsi oyuncu.

• ben sana söyliyim malesef teknoloji çağındayız ve bu kızlara her yerden erkekler yazıyor. Veya bi yerde gözlerine erkekler takılıyor. Hevesı kaçıyor, daha iyisini görüyor ve ona yöneliyor. Sonra yavaştan seni salıyor. Sen de yaptığın planlarla başbaşa kalıyorsun, böyle duygusuz vicdansız varlıklar bunlar malesef.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.