Şimdi Ara

Kız arkadaşım soğuk davranmaya başladı(25 Aralık Edit Geldi!) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
13
Favori
25.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Long Nightt

Seni tebrik ederim.En doğru kararı verdiğine emin ol.Kız seni terketmek için yol yapıyordu.Aklınca sen ona yalvaracan,peşinde koşacan,egosunu tatmin edecektin.Fakat sen onun egosuna öyle bir darbe indirdin ki bir daha kendine zor gelir.

Şunu unutmayın kızlar her zaman peşinden koşulsun,kendisine yalvarılsın ister.Doğaları gereği ya da Türkiyede abaza nüfusunun fazla olmasından dolayı bir tarafları kalkık oldukları için mi bilemiyorum fakat durum bu.Eğer bir kız size sebepsiz yere kötü davranıyor,nedenini sorduğunuzda kaçamak cevaplar veriyor,çok soğuk davranıyorsa o iş bitmiş demektir.Hanım kızımız ya sizden sıkılmıştır ya da sizden daha iyisini gözüne kestirmiştir.Bu durumda sizin egonuz darbe alacağına,o sizi terketmeden önce siz onu terkedin.Aynen bu kardeşimiz gibi alfa olun ve aslında ilişkiyi bitirmeyi kafanızda kurduğunuzu onunda böyle soğuk davranmasının kararınızı kesinleştirdiğini belirterek vurun tekmeyi ve yolunuza bakın.Kısacası kıza vazgeçilmez olmadığını gösterin.

Yok peşinden koşar,yalvarır,ilişkiyi kurtarmak için çabalarsanız kızın gözünde ancak kendinizi rezil edersiniz.Bunlar ancak filmlerde dizilerde veya kitaplarda olan şeyler.Eğer kız size soğuk davrandığı halde bunları yaparsanız dediğim gibi hem incinirsiniz,hem rezil olursunuz hem de psikolojik olarak çökersiniz.Kendinize olan güveni bile kaybedersiniz.Bunun karşılığında hanım kızımızın bir tarafları ise kaf dağını aşar...

Bu nedenle soğukluk hissettiğiniz an direk siz ayrılın.Sonuçta evli değilsiniz ki ilişkiyi devam ettirmek mecburiyeti hissedesiniz...
    hocam bi yere kadar haklısın evet ama kızın hiç bir şekilde kaybı olmamış emin ol zaten dediğin gibi bi kız sürekli soğuk atıyorsa ayrılsın benden sevmiyorum zaten diye sinyal veriyodur

bu arkadaşı seviyo olsa kız engellemek yerine peşine düşerdi emin ol o kız zerre bu arkadaşı düşünmüyo şuan hatta arkadaşlarına kurtuldum zaten bi hissim yoktu diyodur

soğuk atan bi kızın gözünde bitmişsindir hocam benimde başıma geldi bi çok kez

• quote:

Orijinalden alıntı: darkolan

Kadınların gerçekten sevebildigine inanmıyorum 20 li yaşlarda hiç inanmıyorum olgun olsa yaşı neyse diyeceğim başka alternatifi yoktur ama bu yaşlarda tanıştığı herkesle gönül eglendirirler sonra soğudum taktiği klasik başka birini buluyor tabi bu o esnada onunla da biraz gönül eğlendiriyor bir müddet böyle devam ediyor sonra yaş oluyor 35 sonra bakıyor biyoloji saati alarm veriyor eskilerden adam gibi adamlara yazıyor bazıları tabi o eski kişi hayatını kurmuş parayı kırmış ona bakmıyor sonra 35 inden sonra feminist olanlarda böyle oluyor oraya buraya erkekler şöyle böyle yazıyorlar
    kanka dediğin doğru ama türkiyede evlilik yaşı baya düşük kızlar 25 e kadar kesinlikle o takıldıklarından biriyle evlenmiş oluyo 1-2 yıl sonrada çocuk yapıyo
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.