Şimdi Ara

KİTAPYURDU.COM ÜRÜN İADESİNİ KABUL EDER Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Suç ve Ceza Ciltli almıştım. Daha önce orijinal kitaplarda sıkıntı yaşamadığım için de alıp kenara koymuştum kontrol etmedim ve okumadım.

Şimdi okuyayım dedim yazılar içiçe geçmiş baskısında sıkıntı var.

Mail attım kitapyurdu.com'a ama hiç umudum yok. Sizce ?

• Sıkıntı dediğinzi gibi baskıda ise kitapyurdu değiştirmezse iş bankası kültür yayınlarına mesaj atın onlar mutlaka değiştirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leingrad

Sıkıntı dediğinzi gibi baskıda ise kitapyurdu değiştirmezse iş bankası kültür yayınlarına mesaj atın onlar mutlaka değiştirir.
    Mail attım bakalım ne zaman geri dönüş yapacaklar teşekkürler hocam.

Bu arada tüm yazılar değil bazı sayfalarında gariplik var.
  • quote:

Sıkıntı dediğinzi gibi baskıda ise kitapyurdu değiştirmezse iş bankası kültür yayınlarına mesaj atın onlar mutlaka değiştirir.
    Hocam bu arada sizin böyle bir tecrübeniz var mı yoksa tahmini mi söylüyorsunuz ?
  • Hayır tahmini söylemiyorum. Benim birçok kez başıma geldi. Basılmamış boş sayfalar, mürekkebin diğer sayfaya geçmesi veya aynı sayfanın birkaç kez tekrar basılması gibi hatalarla karşılaştım. Bu şekilde baskıdan kaynaklı bir hata varsa ve faturası elinizde ise yayınevine belirtirseniz değiştirirler. Ama yırtık, sıvı ile temas vs gibi durumlarda değiştirmezler.
  • kitapyurdunda iade deneyimim yok ama olumsz olursa, basımeviyle de iletişime geçin
  • quote:

Hayır tahmini söylemiyorum. Benim birçok kez başıma geldi. Basılmamış boş sayfalar, mürekkebin diğer sayfaya geçmesi veya aynı sayfanın birkaç kez tekrar basılması gibi hatalarla karşılaştım. Bu şekilde baskıdan kaynaklı bir hata varsa ve faturası elinizde ise yayınevine belirtirseniz değiştirirler. Ama yırtık, sıvı ile temas vs gibi durumlarda değiştirmezler.
    Maile cevap geldi. Kitap satış noktalarımızdan değiştirebilirsiniz dedi ama kargolatın biz de size yenisini kargolatırız demediler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.