Şimdi Ara

-KISITLAMADA YENİ BEKÇİ VUKUATI !!!! (Görevli personel hakkında idari soruşturma başlatıldı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3-5 tanesi bi araya gelip Voltran ı oluşturuyorlar , vatandaşa yok yere orantısız güç kullanıp ezmeye çalışıyorlar..

Sonra vatandaşın çevresi ya da mahallesindeki eş dost arkadaş toplanıp bunların üzerine yürüyünce bu sefer Alooooo Merkezzzz Polis gönderinnnn Polissss...

Bi de isimler çok komik Gece Kartalları.... Sanki bunlar bekçi olmadan önce akşam saat 6 olunca ülkedeki bütün polisler mesaiyi bitirip eve gidiyordu da sokaklar boş kalıyordu... Bekçiler ortaya çıktı halk huzur buldu geceleri...

Allah Polisi bu milletin başından eksik etmesin , yoksa büyük rezillik çıkar...

• Resmen eleman küfür ediyor, yok abi bunlar ne oldum delisi olmuş, başka açıklaması olamaz. İyi bir çeki düzen lazım, eğitim almaları ve yaptığı hatalarda da ciddi sonuçları olması lazım.

• bunlarda kendini tanrı falan sanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu ne sebeple buraya gelmiş gibi bir cümle olabilir mi? Senin görevin yakalarsın karakola götürürsün kimsin sen de şiddet uygulayabiliyorsun ulan? Küfür edebiliyorsun? Derhal işlem yapılmalı, uyuyor mu yetkililer? Yok mu vatandaş vatan sevdalısı savcısı görevlisi bu ülkede?

• Kardeşlerim hala anlamadınız mı bu bekçilerin olası bir isyan kalkışmasında devlete çalışarak gerek istihbarat gerekse müdahale ses kesme isyan bastırma amaçları olduklarını ?
  • Alt komşum komiser emmiyette.
    On numara beş yıldız bir adam.
    Ego hava sıfır.

Dün akşam bahçeye inelim dedi termoslarda çayı aldık.
    Ben bi çöp atıp geleyim dedim dur bendede var beraber gidelim dedi. Konteyner eve biraz uzak.

Neyse yaktık sigaraları ellerde çöp muhabbet ede ede gidiyoruz çöp atmaya karşıdan 4 kişilik bekçi ekibi geliyor. Aha dedim abi kankaların geliyor, elleme geziyorlar devriye atıyolar dedi.

Durdurdular bizi nereye dediler.

Bizim abide çöp atmaya gidiyoruz hocam dedi.
    Çabuk hadi atın dolaşmayın buralarda gidin evinize bu saatte çöp mü olur dedi.

Ben hayretle izliyorum neyse gittiler.
    Len abi kimliğini çıkarıp göstersene dedim, elleme çocuklar egolarını tatmin etsin dedi :)

Polislerde biliyor artık neyin ne olduğunu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandaşa küfür edip darp etme hakkını kim veriyor bekçilere ? Koskoca adam daha silahına bile sahip çıkamıyor yere düşürüyor.Askerde bize silah namustur diye öğrettiler, silahını yere düşürene silahından özür diletirlerdi bu arkadaşda silahından özür dilemeli.

• Bekçiler ilerde çok iş açacaklar. Adam vurmalar, şiddet vb.

Ben bekçilerin belli bir planın parçası olduğunu düşünmeye başladımç

• Silahsız, savunmasız ve elleri arkadan kelepçeli adama saldırmak nedir? Teröristten hiç bir farkları yok gözümde.

• neyse bir şey söyliyecem de sonra beni bekçi ler tutuklamasın.

• Bakın beyler bu canlı yayını dün sabah çektim bunlar ne oldugu belli olmayan arap mı surıyeli mi ne oldukları belli değil yer istanbul adamlarda maske yok ve sayıları belki var 50-100 kişi ve emniyete bu hareketi yapa yapa önünden geçtiler hiç bir poliste birşey demedi türk vatandaşı olunca üstteki görüntüyü yapıyorlar işte araplara karsı resmen ayrımcılık var Kendi ülkemizde Türkler ezilir, dövülür, ceza kesilir hale geldi sokaga cıktıgı ıcın veya maske takmadıgı ıcın denzıe dahı gıremez oldular kanunla buda kanıtıdır bu iş son bulmalıdır artık iktidar değişir değişmez bu bekçilik denen şey dağıtılmalıdır bunlarda yollanmalıdır yarın öbürgün bizim kendı ulkemıze karsı bıle ayaklanır bunlar biz polise bu hareketi yapsak sonucu ne olur acaba ??? gaz, cop, kaza kurşunu, tutuklanma, dayak, eziyet _? seç beğen al

-KISITLAMADA YENİ BEKÇİ VUKUATI  !!!!   (Görevli personel hakkında idari soruşturma başlatıldı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOLDVIPER -- 14 Mayıs 2021; 10:19:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: osidimenia

Bu mesaj silindi.

Polis kutsal,

Asker kutsal,

Yönetici kutsal,

Devlet kutsal...

Kutsal sayısı ne kadar fazla ise o toplum o kadar geri, oluyor

Halbuki tek kutsal insan onuru ve yaşamıdır ki ona bile dokunursun başkasının yaşamına müdahele ettiğinde..

• Fatih Kaymakamlığı’ndan gözaltı görüntüsüne açıklama: Görevli personel hakkında idari soruşturma başlatıldı

• Ben esas ne yapıyorsunuz diye haklı tepki gösteren vatandaş ne hale gelmiştir onu merak ettim. Kurtlar vadisini izleyip etki altında kalanları bekçi yaparsanız zararını suçlular değil masum halk görür.

• babaları "sen adam olmazsın." denilen herifler bekçi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Alt komşum komiser emmiyette.
    On numara beş yıldız bir adam.
    Ego hava sıfır.

Dün akşam bahçeye inelim dedi termoslarda çayı aldık.
    Ben bi çöp atıp geleyim dedim dur bendede var beraber gidelim dedi. Konteyner eve biraz uzak.

Neyse yaktık sigaraları ellerde çöp muhabbet ede ede gidiyoruz çöp atmaya karşıdan 4 kişilik bekçi ekibi geliyor. Aha dedim abi kankaların geliyor, elleme geziyorlar devriye atıyolar dedi.

Durdurdular bizi nereye dediler.

Bizim abide çöp atmaya gidiyoruz hocam dedi.
    Çabuk hadi atın dolaşmayın buralarda gidin evinize bu saatte çöp mü olur dedi.

Ben hayretle izliyorum neyse gittiler.
    Len abi kimliğini çıkarıp göstersene dedim, elleme çocuklar egolarını tatmin etsin dedi :)

Polislerde biliyor artık neyin ne olduğunu :)

Yok mu başka hikaye, roman dinleyelim ?

• sorusturma su: kendisini neden video altina aliyorsunuz nedir bu amatorluk!

• Düşbaz kullanıcısına yanıt

Yoldan geçen millete de dağılın lan .... küfür etme görevimi var

Suçluyu alır götürüsün

Burada görevi kötüye kullanma var

Yeni genelgede suçsuz insana küfür etme hakkı mı verilmiş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 14 Mayıs 2021; 22:50:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.