Şimdi Ara

Kiralık Ev İstermisin 1+1 Sudan Ucuza Yahu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kiralık Ev İstermisin 1+1 Sudan Ucuza Yahu

Emlakçıdan 1+1 Bodrumda Çatı Katında.Kirası 2.200 tl buna birde emlakçı komisyonu +depozito vs...ekle

Süper fiyat alım gücü harika

Bu emlakçılar ve açgözlü ev sahipleri sayesinde piyasa bu halde.

Yıllardır buna bir dur diyen yok.
    Bu ortalama fiyat daha yükseklerde 1+1 var istiyene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 26 Kasım 2020; 7:15:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu anda TV de gördüm öğrenci yolu gözleyen asalak kan emici apart sahipleri ile emlakçılar zirliyor
    Aldım çekirdeğimi onları izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkiyede evler ucuz.

almanyada abdde yasasaydin sokakta yatardinKiralık Ev İstermisin 1+1 Sudan Ucuza Yahu 

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

turkiyede evler ucuz.

almanyada abdde yasasaydin sokakta yatardin 

Bahçeli Ev olarak hesaplarsan Sarıyer, Bebek taraflarına gidersen, Amerikaya nasıl döneceğin şaşırır, ya burası cennetmiş dersin!

Daire buradakiler ve karşılaştırırken dikkate almak lazım, artı, alım gücüne de bakmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de gıda inşaat tekstil ucuzdur. Hep böyleydi . Bu bakımdan domates patates çorap gömlek ,ev pahalı demek tercihe bağlı olsa da doğru olmaz . Türkiye'nin ortalama fiyatına bakacaksın Kırşehir'de de bakacaksın Ödemiş'te de silifkeden de bakacaksın tuzla'dan da bakacaksın.... Ama orda hayat yok iş yok deniliyorsa bu tercihi Akp ve halk yaptı. Güneydoğulu ve Karadenizli İstanbul'da baskın olduğundan ve AKP'nin ordaki belediyeleri kazanması kolay olduğu için bütün yatırımlar İstanbul'a yapılıp ülkenin kaynakları hortumlandi. Halk bunu sevdi şimdiye kadar.... Hatta insanlar İstanbul'da ankarada trafik çok ÖTV daha da olsun diyenler bile var insanlar Anadolu'da kasabaya köye gidip gelemiyor araba ve mazot ücretinden dolayı ıpıssız her yer gıda ürünleri artmalı ki yada ÖTV düşmeli ki insanlar köye kasabaya rahat rahat gidip gelebilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 26 Kasım 2020; 0:9:3 >
  • Ben de 1+1 bakıyorum bu aralar samsun’da. Abicim geçen sene 650 olan evler bu yıl 900den falan başlıyor. Konuşunca indiren falan da yok manyak mıdır nedir hepsi öğrenci yokken kim tutuyor bu 1+1 evleri sanki.

• Herkesi ev sahibi eden aşı ve askıda 1+1 daire kampanyasi filan yapılsın.

• Bodrum olduğu için olabilir mi? Mesela bizim burada 1 milyonluk daireler 2.500 liraya kiraya verilirken, Bodrumda 1.2 milyonluk daire 4.500 liraya veriliyor.Bu farkın bir nedeni yok mu sence? Şu forum kıyas yapmayı bir öğrenemedi.

• Turkiye'de yasanmaz yemin ederimKiralık Ev İstermisin 1+1 Sudan Ucuza Yahu 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.