Şimdi Ara

King Kong vs. Godzilla (2020) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
3
Favori
10.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Allien v predetor

Batman v superman

Freddy v chuck

den sonra bir bu eksikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat film yapıp 10 dakikasında göstermesinler Godzilladaki gibi

• bu karşılaşmada ben king kong reisi tutarım
  • Godzilla alır

• Görsel efektten başka hiçbir şey sunmayacak olan boş bir film olacaktır. Şanslıysak belki güzel de müziği olur ama sanmıyorum.
  • Çok saçma bir ikili olacak bence'de sadece görsel efekt için gidilirse gidilir, Bu ikilinin beraber nasıl bir ortamda buluşacaklarını kestiremiyorum bir türlü umarım godzilla'yı bozmazlar görüntü olarak çok beğenmiştim son filmde.
  • King Kong adamdır. Forza King Kong.
  • Bu film; klasik Hoolywood ucuz kahraman filmi olacağı için; önce, King Kong'u kötü gösterirler. Amerikan askerleri öldürmeye filan çalışır, sonra meğer, King Kong'un insanlara yardım için geldiği ortaya çıkar. Godzilla ortaya çıkar, Kingkong ile savaşır. Ve, kahraman olur. Sonra da, Godzilla'ya karşı birlikte mücadele ederler. Filmin sonunda, King Kong kahraman olarak ölür. Başka bir senaryo olacağını sanmıyorum.
  • Hangisi iyi hangisi Kötü olacak acaba? Rampage filmmindeki Kong daha iriydi aslında ama olurmu bilinmez godzilla zaten önüne geleni yer ama diğeri öyle değil. Biri kötü biri iyi olacak herhalde sonunda ikisi de ölür sanırım.
  • İkiside iyi olur. Batman vs superman filminin başka bir evrene uyarlanmış halini düşünün. Bir şekilde ortak noktada buluşup, uzaydan gelen dev canavarlarla savaşacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Godzillanin son fliminden yeni çıktim

Kafatası adası,ve bir önceki godzillayida izledim.daha önceki flimleride izledimde.son üç flimin uzantısı olacak madem bu flim

Hiç bir durumda Kong godzillaya rakip olamaz.istedigi kadar büyümeye devam etsin

Yüzde yüz ortak bir düşmana karşı savasacaklar.baska ihtimal yok.

Cıvıl War gibi kahramanlar savaşacak diye gittik,aralarında:gardaş depik atiyom ama kusura kalma muhabbeti izledik 3 5 dakka ,aynı öyle bir savaş olur biraz.sonra ortak düşmana asilirlar

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Filmde veya yazılardan sonra kimg konga gönderme yaptılar mı . King Kong filminde yapmışlardı çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

Filmde veya yazılardan sonra kimg konga gönderme yaptılar mı . King Kong filminde yapmışlardı çünkü
    Bol miktarda

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Ne yaptılar ne dediler
    Biraz bahset göndermelerden

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

Ne yaptılar ne dediler
    Biraz bahset göndermelerden

Ben spoilere aldım.ama Godzilla King of masters a gideceksen istersen okuma.

Yeni flimde artık dunya ,dünyanın çeşitli yerlerinde uykuda yada uyanık olarak gizlenmiş varlıklardan haberdar.hatta dünyanın ilk sahipleri ekolojik denge ayağına bunları koruyalım yada insanlığa tehdit diye öldürelim şeklinde ikiye ayrılmış durumda.oldurmeye çalışan yada durdurmaya çalışan gruplar var.

Devasa yaratıkların isimleri var.bu isimlerden bahsedilirken Kong diye ismi bir çok kez zikrediliyor.flim içinde çok kez Kong ve kafatası adasi geçmekte .kutuplarda su var,Çin'de bu var vs vs.antik duvar yazıları resimler incelenirken kongun resimleri felan.bu tesbit edilen devasa yaratiklar serbest kalıyor.bunlarin içinde kafatası adasındaki devasa mamut ta mevcut.

Arter credit sahnesini izleyemedim.ama youtubede varmis.devasa yaratıkların peşinden giden grup en son kafatası adasına gidiyormus.

Birde son flimin sonunda ,iyi olan gruptaki insanlar Allah'tan Godzilla bizden taraf gibisinden birşeyler diyor ,birileride şimdilik diyor.godzilla bu çekilecek flimde insanların karşısında olacak minvalinde yol yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 6 Haziran 2019; 12:54:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Godzilla Canavarlar Kralı'ndan sonra feci hype oldu ama ikiside insan tarafında şu an. Godzilla'yı düşman yapabilirler belki bu filmin başında.
  • King kongun da ikincisi gelecek mi ?

• İki filmi de izlemiş biri olarak diyorum ki godzilla kong'u böcek gibi ezer. Arada büyük güç farkı var. Kong'un biraz boyunu uzatmaları, godzilla'yı da biraz küçültmeleri lazım.

• King Kong reis fazla ezilmese bari Godzilla karşısında
  • Filmi izlemeyenler için SPOİLER olabilir o yüzden devam etmeyin okumaya;
    -
    -
    -
    -
    -
    -

-

-
    -
    Godzilla 2'nin sonunda after cretids var, Dr. Emma'ya canavarların salınması yönünde destek veren kişi(tywin reis) bir mahzene giriyor ve orda ghidorah'ın kafasını görüyor,büyük ihtimal,godzillanın düşmanı olan mecha ghidorah yapılacak, Godzilla vs Kong ' da ana düşman o olacak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.