Şimdi Ara

kilo almaya çalışıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 17 yaşındayım 1.85 boyundayım kışın başlarında 58 kiloydum ve bugünlerde 65 kiloya geldim. Sizce gidişatım iyi mi ve bana önerebileceğiniz kilo almamı kolaylaştıracak şeyler var mı ? hedef olarak kendime 75 kilo olmayı koydum ve hergün ufak çaplı sporumu yapıyorum. Dış görünüşümü pek beğenmediğim için kiloyu kendimce dert edindim bu konuda da hırslıyım. 1 ayda maksimum kaç kilo alabilirim en sağlıklı şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı durumdayım 8 kilo aldım ben de 50 kilodan 58 e çıktım.Cicibebe yemeni tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diş Fırçası

Aynı durumdayım 8 kilo aldım ben de 50 kilodan 58 e çıktım.Cicibebe yemeni tavsiye ederim
    Boş mu yoksa süt ile falan mı ?
  • Süt ile yiyorum ben. içine tadı hoşuma giden ne varsa doldurup blender ile çekiyorum.Görüntüsü pek iç açıcı olmasa da tadı gayet iyi oluyor.Ayrıca kalori takip uygulamalarıyla günde kaç kalori aldığımı da yazıyorum tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-8 ayda 7 kilo az almışsın hamur işi ye
  • konu hort 71 kilo oldum vücut yapım düzeldi gerçekten
  • Ben kilo verene kadar neler cektım,kilo cok ıyı bır sey degıl,neden bu kadar dert edındınız,ayrıca ınsanın asırı kılolu olması ozguvenını olumsuz yonden etkılıyor,boyum 1,83cm kılo 66,bundan 4-5 sene once 95-100 arası bır kılodaydım ve halımden hıc memnun degıldım,zayıf olan
    arkadaslarım 30 yasından sonra %90 ı kılo aldı bende tam tersı kılo verdım,bu halımden cok memnunum,bence sıde bu kadar dert etmeyın,eger yınede kılo almka ıstıyorum dıyorsan kola cıps ve gecelerı yatmadan once abur cubur ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkboy -- 17 Ekim 2018; 16:54:29 >
  • benim durum biraz kötü 21 yaşındayım 1.80 boyum var ve 60 kiloyum zamanında 67diydim karbonhidrat ve protein tozuyla bırakınca baya verdim 1,2 yıl içinde.
    ama garip birşekilde daha iyi hissediyorum eskiden günde 5 öğün yemek yerdim kahvaltıda 1 ekmek yerdim ve yine çok kilo almazdım 67-70 civarındaydım maximum ama çok yorgun hissederdim sürekli yemekten sonra yatardım sadece 5-8 arası spor yapardım ondan sonra hiçbirşey yapmazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 18 Ekim 2018; 11:40:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.