Şimdi Ara

Arcalion 200 mg 30 Draje kullanan ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
89.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vitamin İlaçları > B1 Amin B6 ve B12
    Vitaminleri > Vitamin B1 Plain >
    Sulbutiamine

Sınav yaklaştı çok uyku ve yorgunluk olduğu için bu ilaçı alıp sabah bir tane içtim.Hiçbir yan etkisi yok hatta kafanı bile dengeler felan dedi eczacı..şimdi sersemim ve derslerden pek verim alamıyorum gibi geliyor.Sanki antidepresan içipp soruyy anlamıyorum gibi oldum.Psikolojik mi oldu bırakayım mı ilaçı ?

• Sulbutiamine (marka adı Arcalion®), kronik yorgunluk, konsantrasyon eksikliği ve iştahsızlık gibi rahatsızlıklarda kullanılan, genellikle yan etkileri çok az düzeyde veya hiç olmayan bir ilaçtır.

Side effects
    If you experience any side effects, consult your physician as soon as possible for further advice. Side effects which patients have reported suffering include:

Headaches
    Irritation
    Renal failure
    Dermatitis
    Lupus symptoms
    Heightened levels of uric acid
    Epidermolysis
    Conjunctivitis

googledan şöyle kısa bi göz attım :) sizinki psikolojik galiba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramuli

Sulbutiamine (marka adı Arcalion®), kronik yorgunluk, konsantrasyon eksikliği ve iştahsızlık gibi rahatsızlıklarda kullanılan, genellikle yan etkileri çok az düzeyde veya hiç olmayan bir ilaçtır.

Side effects
    If you experience any side effects, consult your physician as soon as possible for further advice. Side effects which patients have reported suffering include:

Headaches
    Irritation
    Renal failure
    Dermatitis
    Lupus symptoms
    Heightened levels of uric acid
    Epidermolysis
    Conjunctivitis

googledan şöyle kısa bi göz attım :) sizinki psikolojik galiba..
    Bence bırakma. Bende doktor tavsiyesiyle aldım. İlk başlarda böyle sersemletmesi normal. İlerde daha verimli olur büyük ihtimal. En azından bi süre devam et baktın olmadı bırakırsın. Güzel bi ilaç çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: kabukk1

Bence bırakma. Bende doktor tavsiyesiyle aldım. İlk başlarda böyle sersemletmesi normal. İlerde daha verimli olur büyük ihtimal. En azından bi süre devam et baktın olmadı bırakırsın. Güzel bi ilaç çünkü

Alıntıları Göster
    doktor size ne kadar süre kullanın dedi ? bu ilacı 1 haftadır kullanıyorum şimdiye kadar mucizem diyebilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatar

doktor size ne kadar süre kullanın dedi ? bu ilacı 1 haftadır kullanıyorum şimdiye kadar mucizem diyebilirim..

Alıntıları Göster
    Bu yorgunluk hissi konsantre olamama olayı bende var. Düzenli spor yapmaya çalışıyorum ancak her zaman düzenli olmuyor. Becerebildiğim zamanlarda ise konsantre de olabiliyorum halsizlikde olmuyor. Dikkatim dağılmaya başlayınca biraz şinav çekiyorum topluyorum kendimi. Böyle de dene derim, eğer denemediysen. Sonuçta ne kadar az yan etkisi olsa da ilaç almamak en iyisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: rsy10

Doktor vermedi,eczaneden aldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: linksiz

quote:

Orijinalden alıntı: rsy10

Doktor vermedi,eczaneden aldım..

Alıntıları Göster
    @linksiz

İlaca devam et bir hafta içinde farkı görürsün. Sabah akşam içebilirsin.

İlaç çok iyi ya. Mükemmel. İlacı içince daha hızlı düşünüyorum, daha iyi konsantre oluyorum ki dikkat eksikliğim yok. Ayrıca daha mutlu oluyorum. Beynimde OC etkisi yapıyor bu ilaç. Hatta VMOD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 28 Ocak 2012; 15:14:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DHzgn

@linksiz

İlaç çok iyi ya. Mükemmel. İlacı içince daha hızlı düşünüyorum, daha iyi konsantre oluyorum ki dikkat eksikliğim yok. Ayrıca daha mutlu oluyorum. Beynimde OC etkisi yapıyor bu ilaç. Hatta VMOD

aynen .. antidepresan bu kadar mutlu yapamadı beni şimdi tek bunu içiyorum hayat ilacım oldu mükemmel
    hocam birde ne kadar süre kullanmak lazım acaba? daha ilk kutudaym ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 28 Ocak 2012; 18:01:14 >

• quote:

quote:

@linksiz

aynen .. antidepresan bu kadar mutlu yapamadı beni şimdi tek bunu içiyorum hayat ilacım oldu mükemmel
    hocam birde ne kadar süre kullanmak lazım acaba? daha ilk kutudaym ben

Alıntıları Göster
    Arcalion u yaşlılar da çok kullanıyormuş. Eczacı da öğrencilere tavsiye ediyormuş. Antidepresanlar kadar zararlı olmadığı kesin. Balık yağı, b vitaminleri, çeşitli bitkiler falan da denedim ama sadece Arcalion dan memnun kaldım. Kendi kendime "bir şey olmayacağına ve zararsız olduğuna inan" diyorum ve kullanıyorum. "ikinci kutudan sonra hayatınızın rayına oturduğunu hissedebiliyorsunuz." diyorlar ve haklılar.

• quote:

Arcalion u yaşlılar da çok kullanıyormuş. Eczacı da öğrencilere tavsiye ediyormuş. Antidepresanlar kadar zararlı olmadığı kesin. Balık yağı, b vitaminleri, çeşitli bitkiler falan da denedim ama sadece Arcalion dan memnun kaldım. Kendi kendime "bir şey olmayacağına ve zararsız olduğuna inan" diyorum ve kullanıyorum. "ikinci kutudan sonra hayatınızın rayına oturduğunu hissedebiliyorsunuz." diyorlar ve haklılar.

Alıntıları Göster
    valla ben ilk kutudan hissettim hayatımın rayına otruduğunu

• quote:

Alıntıları Göster
    Bu hap ile ilgili başka yorumu olan var mı ? Kpss den önce 1 ay falan kullanıp dinç kalmak mümkün mü acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Bu hap ile ilgili başka yorumu olan var mı ? Kpss den önce 1 ay falan kullanıp dinç kalmak mümkün mü acaba ?

Alıntıları Göster
    fayda görürsün ama çok bişey de bekleme. placebo tarzı birşey.. onun yerine multibionta öneririm
  • quote:

fayda görürsün ama çok bişey de bekleme. placebo tarzı birşey.. onun yerine multibionta öneririm

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Kpss cilerin gözde hapıdır. Limitsiz filmindeki NZT ilacı gibi Hapcıyız dedeeee
  • İyimis yarin aliyim bende
  • daha baslayali 4 gun oldu...sbh 2 tane alyrm...sbh 1 aksm 1 sklnde olsm nsl olr ?...
    ozellkle uyku istegini azaltici etksndn ve konstrsyonu arttrdigi icn aldm...yorgunluga da faydalyms...

etkisini en gec ne zmn gorurum...diyabt hstasym br de...lise sonda okuyorm :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

alayım mı şimdi gidip eczaneden ne diyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

quote:

Korkulacak bir ilaç değil al kullan.
  • quote:

quote:

quote:

işe yaraması mühim olan. yarıyor mu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

işe yaraması mühim olan. yarıyor mu

Stres için birebir. Ancak konsantrasyon için Modiodal öneririm. Kullandığım süre boyunca hiç esnemedim. Ben biraz kullandım yan etki olarak burun kanaması yapınca bıraktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 15 Mart 2013; 14:19:54 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.