Şimdi Ara

Kendime olan özgüvenim gitmeden önce yardım edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar uzun zaman oldu buralara uğramayalı daha veletken yaşıtlarım ergence işlerle uğraşırken ben bura sayesinde daha az ergen enbesilliği yaşadım her neyse 17 yaşındayım ergenliğim ruhta yaşanmamış gibi olsada ne yazıkki görüntümde oramda buramda yani vücudumda tamamen ağır tahribat yaratıyor diyebiliriz o kadar kötü değilimde yinede fotoğraflara biraz efektsiz çıkabilse iyi olur bence(retrica ergeni değilim ) herneyse annem sürekli bu konuda beni aşağılayıp duruyor günlük konuşmasında şaalarında sürekli bunu yüzüme vuruyor takmamak bi çözüm değil bugün saçlarımın kepekleri yüzünden bana bağırınca sinirime dokundu açıkçası (ki saçlarımı kestirmek gibi bişeyi hayatta düşünemem sonra oturdum düşündüm suç harbidende bendeydi sanırım yüzüme halime biraz baktım ve kendime yakıştıramadım ama kişisel bakım için sağlam tavsiyeler arıyorum bu yüzden ilk buraya geldim en kısa zamanda cevaplayabilen cevaplasın çünkü annem dahil etrafımdakiler özgüvenimi kırmak için yer arıyor

• Şakasına mı diyor yoksa ciddi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kepek sorunun da varsa uzatmaya değmez. Git kestir saçlarını. Sivilcelerin çoksa yağlı, fastfood tarzı şeyler yememeye çalış ve yüzünü bol bol sabunla yıka. (tercihen kükürtlü sabun)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kaç çözüm buldum

onları deniyicem bi yararı olur sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mewtwo_4ever -- 13 Aralık 2014; 14:05:39 >
  • spor yap özgüvenin yerine gelecek
  • tam tersi durumlarda çıktığı kabuğu beğenmiyor falan denir ama sizinkine özel bir söz bulamadim bu tar bir sözle annene farkındalik asılayabilirsin

tavsiye olarak sebamedin ürünleri var doktora gidersen sabun falan yaziyor sivilce icin saclari kestir bence çok rahat oluyor suan 3numara benimki yok böyle rahatllık yıkaması kurulamasi herseyi kolay dökülme kepek olmuyor ayrica spor yapmanida tavsiye ederim hic yoktan evde mekik falan cek yürüyüs yap iyi gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2014ygslysşampiyonu

tam tersi durumlarda çıktığı kabuğu beğenmiyor falan denir ama sizinkine özel bir söz bulamadim bu tar bir sözle annene farkındalik asılayabilirsin

tavsiye olarak sebamedin ürünleri var doktora gidersen sabun falan yaziyor sivilce icin saclari kestir bence çok rahat oluyor suan 3numara benimki yok böyle rahatllık yıkaması kurulamasi herseyi kolay dökülme kepek olmuyor ayrica spor yapmanida tavsiye ederim hic yoktan evde mekik falan cek yürüyüs yap iyi gelir

saçlarımı kestiricem vezaten jeet kune do ya gidiyorum spor yapıyorum sürekli 40 dakikada zaten vücudumla ilgili pek sorunum yok atletik yapıda denilcek türden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.