Çavuş
04 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Kasanın üstünde w8 product key i vardı ben w7 aldım o keyi satabilir miyim?
Seni gidi Cosplayer!!

Evet başlığımız bu ve konuda şu abi genel anlamda cosplay i bilen varmıdır bilmem aama yinede uzun dönemli cezalarımın hepsinde yaptığım gibi bu konuları dh de tartışmam gerektiğini düşündüm.Cosplay ortamına ve cosplay yapanlara karşı bilen bilmeyen herkesin yaptığı bir baskı var bilmem farkındamısınız?Yani emek edeni etmeyeniyle herkese her türlü baskı. Aileden ''ne saçma işler'' tepkisi,Çevreden sübyancı itler tepkisi,Sosyal Ağlardaki gruplarda anlamsız tepkiler bilirsiinz bu grupları reklam vermiyim.Açıkçası söylemem gerekirse ortama dahil olmuş biri olarak ne saçma işlerle uğraşıyoruz nede açıkçası küçük kızlara yavşıyoruz varmı öyle tipler var lakin onlarda asıl cosplayerlar arasında değil.Neryse ben çenemi kapayıp size sormayı deneyecektim. Görüşleriniz neler?
E kitap olarak civil war u türkçe bulan varmı ?
Ya şimdi 820 kullanıcısıyım ben şimdi windows phone 10 a geçersem benim için ne gibi sıkıntı olabilir aramamı yapamam yoksa hattım mı gözükmez eksileri ne artıları neler şuan kullanan birileri bana anlatabilir mi? Wp10 u merak ediyorum ama telefonumu kullanamamak(arama yapmak,mesaj atmak,internete girmek vb telefon işlevleri)gibi bir sıkıntı yaşamak istemiyorum sizin öneriniz ne beklemelimi yoksa daha yüklemelimiyim
ya direk burası geldi aklıma toshiba nb 200 var elimde format atacaktım usb writer dan ama ekrana görüntü geliyor bir kaç kez usb kabloyu çıkardığımda ekrana görütü geldi ama kablo takılı olmayınca malum boot tan görülmüyor o yüzden kabloyu takıp yeniden başlatınca yine aynı oldu ne yapmalıyım?
Daha 11.sınıfım anime cosplay gibi şeylerle ilgilenmeyi seviyorum hoş daha yeni yeni ilgileniyorum her neyse ben bu zaman çizelgesinde aynı anda 11.sınıf sayısal öğrencisiyim tabi öğrenci deneilirse psikolojik sorunlarımdan dolayı 9-10da ders çalışamadım şimdi odaklanmak istiyorum ama karnemde bütün sayısalları 1 görmek benim hevesimi hep kırıyor o kadar çok çalıştığım sınavları yapamıyorum matematik ve geometriye dair gerçekten hiç bir fikrim yok ne yapabilirim bişey öğrenemiyor gibi hissediyorum sadece bundada değilsanki öğrenmede sınıra dayanmış gibiyim yıllardır bilgisayar tamiri yapan babamın dükkanında çalışıyorum baa bişey kazandırdığı söylenemez bilgisayarı bu yaşta yalayıp yutmuş olmam çözüm değil çocukluğumda parlak bir ışığım vardı o sönmüş gibi yapılabilicek bişey yokmu? ben herşeye en baştan kısa sürede hızlıca nerden başlayabilirim?
beyler 820 aldım kuzenimden kapatmak çin aşağı kaydırın yazısı çıkıp duruyo napıyım
3ds emulatoru malum artık piyasaya düştü e şimdi sorum şu pokemon x y nin rom unu nerden bulabilirim
Merhabalar uzun zaman oldu buralara uğramayalı daha veletken yaşıtlarım ergence işlerle uğraşırken ben bura sayesinde daha az ergen enbesilliği yaşadım her neyse 17 yaşındayım ergenliğim ruhta yaşanmamış gibi olsada ne yazıkki görüntümde oramda buramda yani vücudumda tamamen ağır tahribat yaratıyor diyebiliriz o kadar kötü değilimde yinede fotoğraflara biraz efektsiz çıkabilse iyi olur bence(retrica ergeni değilim ) herneyse annem sürekli bu konuda beni aşağılayıp duruyor günlük konuşmasında şaalarında sürekli bunu yüzüme vuruyor takmamak bi çözüm değil bugün saçlarımın kepekleri yüzünden bana bağırınca sinirime dokundu açıkçası (ki saçlarımı kestirmek gibi bişeyi hayatta düşünemem sonra oturdum düşündüm suç harbidende bendeydi sanırım yüzüme halime biraz baktım ve kendime yakıştıramadım ama kişisel bakım için sağlam tavsiyeler arıyorum bu yüzden ilk buraya geldim en kısa zamanda cevaplayabilen cevaplasın çünkü annem dahil etrafımdakiler özgüvenimi kırmak için yer arıyor
Hamachili pokemon oynayacak varmı tam olarak şöyle oluyor ağa katılınca ağın ip sini alıyosunuz ve vba da link bölümündeki client da localhost yerine o ipyi yapıştırıp başlatın katılıcak olan arkadaş serverdan start a basıcak ve uyarı çıkarıcak 1 kişiden fazla oyuncu alıncakmı diye hayır diyip bağlanıcaksınız ve bum geri kalanı normal link cable ile bağlanmış gibi oynanıcak :D
Hakkında
Forum İmzası:
IM KİNG of PӨKEMON

DH Gameboy CluB
Forum İkinci El İmzası:
Mew Two
Hakkımda:
Tam bi mewtwo manyagıyım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 127
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.824 (Bu ay: 75)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.