Şimdi Ara

Kemal Kılıçdaroğlu:Seçim Günü Sigara İçeceğim Yemek Yiyeceğim Diyen Sandık Görevlisini Kovarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumhuriyet halk partisi başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara İl Başkanlığı'nın İktidar Yolunda Dayanışma Yemeği'nda konuştu.

Partililere yönelik talimatlarını ileten Kılıçdaroğlu, seçimlere kadar yoğun bir çalışma temposunda olmaları gerektiğini söyledi.

Sigara içmeyecek, yemek yemek için yerinden kalkmayacak"

Seçim gününe ilişkin sandık güvenliğiyle ilgili konuşan Kılıçdaroğlu, yerinden kalkan görevlinin partiyle ilişkisinin kesileceğini belirtti:

"Sandıkta görevli kişi o gün görevli kişi sigara içmeyecek. Bana yemek gelmedi gidip yemek yiyeyim, o kişinin derhal partiden atılması lazım. Bu konuda çok kararlıyım. Yani bir yemek yemedin diye sandık mı terk edilir?

İl ve ilçe başkanları görevlerini tam yapacaklar. Seçim sandığında görevli olan arkadaşların nasıl bir görev üstlendiklerini anlamaları lazım. Baskının olduğu, yargının teslim alındığı bir ortamda seçime gidiyoruz. Biz bu seçim sürecinde tartışmak zorundayız.

ensonhaber
    Kemal Kılıçdaroğlu'ndan seçim güvenliği açıklaması
    https://m.ensonhaber.com/gundem/kemal-kilicdaroglundan-secim-guvenligi-aciklamasi

Bursa'yı il başkanı ve belediye başkan adayı arasındaki çekişme yüzünden kaybettik"

En rahat alacağımız Bursa'yı il başkanı ve belediye başkan adayı arasındaki çekişme nedeniyle kaybettik orayı. Parti bir bürokratik yapı değildir arkadaşlar, hepimiz eşitiz. Partinin kendi organları kişilere görev verir.'"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 17 Mayıs 2022; 22:7:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son çare. Yoksa Avrupa yolcusu kalmasın. Net söylüyorum.

• Kılıçdaroğlu tam da istediğim şekilde muhalefet yapmaya başladı.Bu tür konuşmalara,çıkışlara ve halkın sorunlarını gündeme taşımaya devam ederse 2023'te ciddi bir başarı kazanacaktır.

• Sandık başında bu yemek işi çok dert oluyor. Yok bana yemek verilmedi diye triplere giriyor insanlar. Gerçi insan gün boyunca acıkıyor tabi ve yemeği de bekliyor insan tabii ama ne yaparsın. İstanbul,İzmir, Ankara gibi kentler dert değil de Anadolu'nun ücra köşelerinde bu yemek işi sandıklara çok büyük dert.

• Dogru konusmus, hangi parti oldugu farketmez. Turkiye'de toplam 200.000 tane sandik varsa bu 200.000 sandigin islak imzali tutanagini toplayamayan parti ana muhalefetim falan demesin gitsin siyaseti biraksin, partiyi kapatsin pazarda limon satsin.  

• Avrupa da açmış kollarını sizi bekliyordu :d

Gidecek yeterliğiniz var da şimdi gitmiyorsanız o da ayrı bir saçmalık. İktidar değişince ekonominin düzelmeyeceğini vs göreceksiniz. Bu mesaj burada dursun.

Bu arada insanlar aç aç iş yapamaz normal. Bi sandviç ulaştırmak zor olmasa gerek. Gençlik kolları ne iş yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 18 Mayıs 2022; 14:54:38 >
  • YETMEZ. Türkiye'nin en önemli günleri olacak.

Seçim güvenliği ve doğruluğu SAĞLANAMAZSA
    , sağlanana kadar tüm muhalefetin ortak çağrısıyla GENEL GREV uygulanmalı. Hiçbir fatura, vergi ödenmemeli. Kimse işe gitmemeli. Gidenler ifşa edilmeli. Sonuna kadar çoğunluğun baskısı aktif olmalı. En fazla 2 hafta dayanırlar. Sonra paşa paşa iktidarı teslim edeceklerdir.

Erdoğan aday olsun, olmasın. Tüm demokratik seçenekleri kullanmayı göze almalı muhalefet.

• 3 milyon oy çalınırken Ysk'nın önüne gidmeyen adam ben muhalif parti lideriyim demesin lütfen. Hiçbir partinin lideri gitmedi. O zaman İYi partide milletvekili olan Ümit ÖZdağ gitti.

Özdağ bu vatan için son şans

• Gizemliy🇹🇷twitter
    “@teyakkuzhaber Atatürk çizgisinde bir parti arıyorsan @BartuSoral https://t.co/Av2jt3WX3b”
    https://twitter.com/gizemlimiy/status/1525476326261637121?s=20&t=Q3jYqiGTmAGiMW37uNmu6A

MUharrem İNce liderliğinde Chp- Ümit ÖZdağ liderliğinde birMhp Akpyi 2018de sandığa gömerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 19 Mayıs 2022; 4:34:46 >
  • Doğru söylüyor başkan.

• 1 günde yanında sandviç yapsın öğlen onu yesinler sandık başında. Bunu yapamayacak kadar özürlü mü bu sandık görevlileri. O gün de öğlen sandviç ye. Tarihin en önemli seçimi olacak belki de 2023 seçimleri. Kimsenin keyif yapmaya HAKKI yoktur o gün...

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Dostum Türkiye için büyük gün

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Haklısın delik o kadar büyük ki zaman alır ekonominin düzelmesi. Sorumlusu da gılıjdar.

Ülkeyi mahvettin gılıjdar bu şatafatı şanı sen yarattın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vacao V kullanıcısına yanıt
    Hahaha düzelmez tabii ülke. Muhalefetin leveli bu çünkü işte. Eleştiri kaldıramıyor. Eleştireni de akpli ilan ediyor. Neyse sürüldün.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok belli ettin akboy olduğunu bende golü attım sana.
    Lütfen beni engelleme lütfen üzülürüm gözlerimdeki ışık söner.
    Hahaha 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu adam zaten hep doğru konuşuyordu ama halk dinlemiyordu şimdi halk sıkıştığı için dinlemeye başladı ama çok geç oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.