Şimdi Ara

Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi ( FinansBank,DenizBank ,Teb )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
19
Favori
108.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce verildimi bilmiyorum ancak gelir belgesi kefil gösteremeyenler için bulunmaz nimet hatta forumda bazı arkadaşları görüyorum evkurdan çok yüksek tutarlara telefon v.b alıp satıp kredi çekmiş gibi olmaya çalışıyorlar. Faiz oranları şu dönemlerde sıcakmı o tartışılır tabiki ancak ihtiyacı olan birileri faydalanabilir diye açıyorum konuyu eleştiri alacaksa kaldırılabilir.

Bu arada dosya masrafı v.b hiç bir masrafı yok sadece hayat sigortası mecburi o da yıllık 70 tl .

Link Alttaki gibidir bizzat ben aldım üst limit 15000 tl yazıyor internet sitesinde ancak 25300 tl çıktı
    https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/webden-kredi-basvuru.aspx?Ref=camp_0911&Refid=google0610115&WT.mc_id=cebimdekredi&search=google

2. Bankada Teb oranında verdigi en üst kredi 7500 tl

http://www.teb.com.tr/bireysel/pratik-kredi.aspx

3. Finans Bank
    5030 a T.C kimlik numaranizi yollamaniz yeterli kredi cekip cekemeyeceginiz veya cekebileceginiz tutar 5 dk icinde size sms le geliyor.
    Kredi faiz orani 1.35
    Maximum Tutar 20 bin tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 20 Eylül 2014; 15:40:18 >

• internetten başvurdum ikisinede max 2-3 saat içinde kesin sonuçları cep telefonuma geldi bankaya gidip başvurmaya bile gerek yok bayagı bir kolaylık saglamışlar :)
  • faizi kaçtan verdiler ? geçen gün akbanktan eşimin maaş kartı ile 36 ay 10bine 0,99 dediler.

şuan için lazım değil ama 5-6 aya ihtiyacım olacak 10-15 bin şimididen araştırmasını yapıyorum
  • herhangi bir komisyon dosya masrafı alınmadıgı için 36 ay 1.39 net

0.99 felan verildiginde dosya masrafı v.b şeyler eklenip onu 1.15 lere felan çeker ama gelir belgesi oldugunda bu şekilde kredi alabilirsiniz gelir belgesi yoksa sadece bu 2 banka güzel bir imkan saglamış . sadece nüfus cüzdanıyla veriyorlar krediyi 10 dk sürmüyor. netten başvuruyorsunuz çekebileceginiz tutar telefonunuza geliyor şubeye gidip evrakları imzalayıp ertesi gün paranızı alıyorsunuz bayagı basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 23 Ağustos 2013; 18:03:31 >
  • Denizci olduğum için sigortalarımız gemide olduğumuz süre içinde yatardı. Bu yüzden hiçbir banka kredi vermezdi. Sizin sigortalarınız parça parça yatmış diye. O kadar maaş yatarken sorun yok para isterken sorun oluyordu nedense. Şimdi sırf merakımdan mesaj attım. Yabancı bayraklı gemide olduğum için 1 yıldırda sigortam yok.

Sürpriz 27900 tl çıktı. gözlerim yaşardı
  • Akşam başvurayımda eğlence çıksın bana.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım rekor krediyi kim alacak
  • Bunlara başvurunca puanımız düşüyor muydu? Her kredi başvurusunda düşüyordu diye hatırlıyorum sanki.
  • İlginç,

başvurumu detaylı değerlendirmek için gelir belgesi ve nüfus cüzdanımı istedi. Garantiden kredim olmasına ve denizbanktan şirket hesabım olmasına rağmen.
  • puanınız düşmez altı üstü başvuru çekmek zorunda degilsiniz :)

birde web sitesinde üst limit 15000 görünüyor ama fazlası rahatlıkla çıkıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 23 Ağustos 2013; 18:34:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

İlginç,

başvurumu detaylı değerlendirmek için gelir belgesi ve nüfus cüzdanımı istedi. Garantiden kredim olmasına ve denizbanktan şirket hesabım olmasına rağmen.

Ben de öylesine bir deneyeyim dedim, aynı mesaj bana da geldi. Bunlar adam seçiyor galiba...
  • 30000 TL
  • Olumsuz başvuruda kredi puaniniz düşer...

Bu arada faizler 1.69 ve hayat sigortasi 150 TL Civari Denizbank Bulaşmayin Faizleri çok yüksek illa Kredi çekmek istiyorsaniz vakifbank kullanin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byjovii

Olumsuz başvuruda kredi puaniniz düşer...

Bu arada faizler 1.69 ve hayat sigortasi 150 TL Civari Denizbank Bulaşmayin Faizleri çok yüksek illa Kredi çekmek istiyorsaniz vakifbank kullanin.

hayat sigortası 70 tl alındı bilginize faizde 1.39
  • quote:

Orijinalden alıntı: tc_kadir_trabzon
    Link Alttaki gibidir bizzat ben aldım üst limit 15000 tl yazıyor internet sitesinde ancak 25300 tl çıktı

Limit 30000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volksdeutsche -- 23 Ağustos 2013; 18:52:26 >
  • Olumsuz başvuru nedir hocam? Gidip almazsak mı yoksa kredi çıkmazsa mı?
  • Volksdeutsche kullanıcısına yanıt
    Kredi çikmaz ise Kredi notunuzu etkiliyor. Olumsuz cevabi gelirse yani.Sizin için bir sikinti yok.

Bu arada İnt sitesinden baktim faiz 1.69 yaziyor kredi hesaplama butonuna tıklayın görürsünüz
  • 12 ay 1.39
    13-48 ay 1.59
    49-60 ay 1.69
  • teb in kredi faiz orany daha dü?ük ancak max 7500 veriyorlarmy? gelir belgesiz öyle dedi bankadaki bayan ve ba?ka kefilsiz gelir belgesiz kredi bilen varsa payla?yrsa sevinirim faydalanalym :)
  • Gönderdiğiniz TC Kimlik Numarası hatalıdır. Lütfen kontrol ederek tekrar deneyiniz.

bana bu çıktı

küçükkende cocacola cam şişelerde bütün arkadaşlarıma bedava çıkardı bana tekrar deneyiniz meğer yıllarca benim sandığım TC hatalıymış ya laa!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.