Şimdi Ara

Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi ( FinansBank,DenizBank ,Teb ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
19
Favori
108.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar aklıma bir şey takıldı, şimdi bana 12000 lira lazım, diyorim ki sanalpazar sitesinden kendi kendime , ya da bir arkadaş üzerinden 12.000 tl lik bir ürünü 12 ay taksitle alsam , %5 komisyonu 600 tl yapar başkada bildiğim kadarıyla kesinti yok, 12000 tl için 600 tl faiz uygun değil midir? yoksa benim bilmediğim bir şey mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akeles198657

ya arkadaşlar aklıma bir şey takıldı, şimdi bana 12000 lira lazım, diyorim ki sanalpazar sitesinden kendi kendime , ya da bir arkadaş üzerinden 12.000 tl lik bir ürünü 12 ay taksitle alsam , %5 komisyonu 600 tl yapar başkada bildiğim kadarıyla kesinti yok, 12000 tl için 600 tl faiz uygun değil midir? yoksa benim bilmediğim bir şey mi var?

Maliye yakalarsa eğer fena dert olur size...

Ayrıca sanalpazar Da kontrol ediyor, onay vermeyebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zannetmiyorum nerde anlayacaklar, her zman yapacağım bir şey değil ki ömürde 1 defa ;) zaten sanalpazara sordum direk böyle böyle diye onlar dan gelen cevap:

Kontrol edilen kriterler konusunda sizlere detaylı bilgi verebilmemiz sistem güvenliğimiz açısından maalesef mümkün değildir.

Ayrıca belirtmek isteriz ki iletmiş olduğunuz işlem SanalPazar kuralları gereğince yasaktır. Tespit edilmesi durumunda iki üyeliği de iptal etmek durumunda kalabiliriz.
  • quote:

zannetmiyorum nerde anlayacaklar, her zman yapacağım bir şey değil ki ömürde 1 defa ;) zaten sanalpazara sordum direk böyle böyle diye onlar dan gelen cevap:

Kontrol edilen kriterler konusunda sizlere detaylı bilgi verebilmemiz sistem güvenliğimiz açısından maalesef mümkün değildir.

Ayrıca belirtmek isteriz ki iletmiş olduğunuz işlem SanalPazar kuralları gereğince yasaktır. Tespit edilmesi durumunda iki üyeliği de iptal etmek durumunda kalabiliriz.

12000 tl lik işlemi tek seferde yapma şansınız yok sanalpazar üzerinden ve para kimin hesabına yatacaksa maliye 1-2 yıl sonra onu yakalar ve ceza keser 12 ay taksit yeter diyorsanız gram altın alıp bozdurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 24 Ağustos 2013; 0:31:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tc_kadir_trabzon

quote:

zannetmiyorum nerde anlayacaklar, her zman yapacağım bir şey değil ki ömürde 1 defa ;) zaten sanalpazara sordum direk böyle böyle diye onlar dan gelen cevap:

12000 tl lik işlemi tek seferde yapma şansınız yok sanalpazar üzerinden ve para kimin hesabına yatacaksa maliye 1-2 yıl sonra onu yakalar ve ceza keser 12 ay taksit yeter diyorsanız gram altın alıp bozdurun

Tam şimdi onu yazacaktım, yaklaşık 10000 tl altın için 700 lira oluyor, tamam ben çareyi buldum ;) sağolun.
  • Teb'den kredi alan/isteyen var mı?
  • bu tarz kredilerin yıllık maliyet oranı çok yüksek oluyor.
    denizbank %20-25 arasında
    teb %20

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: three3up

Gönderdiğiniz TC Kimlik Numarası hatalıdır. Lütfen kontrol ederek tekrar deneyiniz.

bana bu çıktı

küçükkende cocacola cam şişelerde bütün arkadaşlarıma bedava çıkardı bana tekrar deneyiniz meğer yıllarca benim sandığım TC hatalıymış ya laa!

beğendim
  • quote:

bunu sanalpazara nasıl sordunuz ya.. başlıbaşına illegal bir işlemdir..

yok yok siz gerçekten seçilmiş kişisiniz, nirvanaya ulaşmışsınız tebrikler...
  • finans ve teb sıkıntı yaratmaz kredide, ayrıca denizbank yerine bank pozitif çok daha mantıklı oranları vs. göz önünde bulundurarak

ama bu dönem itibariyle kredi işine olabildiğince girmeyin, birkaç ay içinde gizledikleri kriz kopmak üzere, çok ağlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: datox

Teb'den kredi alan/isteyen var mı?

üniversiteb kart limitini artırmak isteyen var uyarmı?
  • candaş kanalları seyredeceğinize biraz tarafsız ekonomi kanallarını seyredinde dünyadan haberiniz olsun.
  • Sitesinde GELİR BELGESİ OLMASAN kredi veriyoruz diyor, Hatta 5 dk da cebinize gönderiyoruz diyor, ama gelen SMS de GELİR BELGENİZLE en yakın şubemize gelin diyor. Dalgamı geçiyon lan benle. Senin daha sitende yazanla uygulamam birbirini tutmuyor. Bu nedir arkadaş önüne gelen banka açmış amatörlükte birbirileriyle yarışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_uar2

candaş kanalları seyredeceğinize biraz tarafsız ekonomi kanallarını seyredinde dünyadan haberiniz olsun.

cnn seyret diyorsun yani
  • bloomberg olabilir, cnbce de iyidir. aslında kanaldan çok yorum yapanlar önemli. bakanlara bakarsak herşey güllük gülistanlık. dün benzin 11 kuruş mazot 5 kuruş zamlandı. kredi oranlarına bakın 1.39 bahsedenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: datox

Teb'den kredi alan/isteyen var mı?

ben 2 sindende aldım gelir belgesiz kefilsiz ve sadece netten başvurdum nüfus cüzdanımı verip aldım hiç birşey istemediler

( teb 7500 tl , deniz bank 25300 tl )
  • tamam gelir belgesiz olması güzel de 1.39 diyorsunuz arkadaşlar oran çok yüksek değil mi.
  • konuyu siyasete dönüştürmesek herkesin mutlaka bir görüşü vardır biz kendi ekonomimiz açısından bakalım özellikle gelir belgesi beyan edemeyen arkadaşlara bir fırsat tabiki ödeyemeyeceginiz krediyi almayın buna vesile olmak istemem :)
  • Krediyi kredi cekerek kapatmak mantikli mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.