Şimdi Ara

Kedilerden bıkmış durumdayım! Çizilmedik yer kalmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş yuva yaptım her gün mama veriyorum sularını veriyorum yatacak yerleri var geliyor benim arabanın tavanına yatıyor! yanımda 6 araba daha var her zaman benim arabamda ya. çizilmedik yeri kalmadı , eskiden önemsemiyordum pasta cila ile çıkartıyordum artık tırnak giren çiziklere döndü olay benden çıktı. Vallahi deliricem. Hayvan sevgim yok oldu bunlar yüzüne.

Araç beyaz ne yapabilirim??? Kaput , Tavan... Çizik dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine gelmiş boş boş duyar kasanlar, sorsan bir hayvana 5 kuruşluk faydaları olmamıştır.

Neden boş versin adam yahu 300-400 bin TL lik araçları neden kediler yüzünden çizik içinde kalsın siz hasta mısınız? Ben evimde kedi bakıyorum ama koltuklarımı yırtmasın diye koltuklara battaniye seriyorum ''yaa 3 kuruşluk koltuk parçalasın yeaa '' gibi saçma sapan konuşmuyorum. Siz gerçekten rahatsızsınız...

Tabi ki hayvanları öldürecek değil, kedi kovucu sprey alın veya sevmediği bir koku kullanın hocam tamponlara vs uygulayabilirsiniz, umarım sorununuz çözülür.

Kapalı garaj felan fayda etmiyor bunlara binanın kapalı garajı var arabayı yıkatıp garaja koyuyorum sabah bir kalkıyorum aracın her tarafı pati izi ben camlarda el parmak izi kalmasın diyorum ama kedi patisi ile yine leke yapıyor artık saldım umursamıyorum. Kedileri seven biri olarak dokunmayın onlara çünkü çok garip hayvanlar

İdolümsün kardeş.

22 bin mesajın var ama haklı ve mantıklı tarafta olduğun bir tanesine rastlamadım.

Konu sahibi için önerim; mama kokusuna çekiliyorlardır. kısa vadede sprey ve kedi kovucu kokular küçük bir ihtimal işe yarar. uzun vadede ise sokak hayvanlarını beslemeyi bırakın. kısa sürede yüksek kalori alan hayvanların aklına ilk gelen şey üremek oluyor, sonra hamileyken, anne ya da yavruyken aç ve sefil şekilde çoğunlukla acılar içinde çoğu ölüyor.

Edit: zotacing kardeş üzdüysem kusura bakma, mutfak dolaplarını 3 ayda getirip kuramayan marangoz yüzünden bu akşam çenemin yayı biraz gevşek. hatta senden önce de muhabbet arasında "adamı katil edecekler ..... evlatları" diyip babamın ortağının kalbini kırdım, bütün keyfi kaçtı adamın(adam eski cinayet hükümlüsü).

• camtavan yada koyu renk araçlar ısındığı için tercih ediyorlar. bende de motora giriyorlardı epey araştırmıştım naftalin önermişler diye motora naftalin koymuştum ama işe yaramamıştı.

• aktara git. anlat durumu sana bir kimyasal vericek arabayı sil onunla kedi medi gelmez. denendi başarılı.

• Bir donem ben de muzdariptim, sonra baska otoparka gecince sikinti yasamadim. Uckagitcilar kablo tasiyicilarda gezip arabanin tavanina atliyorlar

Arastirirken aliexpresste aku kutuplarina baglanip kaput icinde calisan, ultrasonic ses dalgasi yayan kovucular vardi. Belki isinizi gorur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autindustry -- 27 Ağustos 2021; 13:57:53 >
  • bizim burdada var, yem su veriyoruz. geçen rastgele kamera kayıtlarına bakınca fark ettim arabanın tepesinde sabah sabah güneşleniyor. belki de hayvan sahipleniyor benim mamayı veren bu diye. kuşlar daha berbat sıçıp kaçıyo şerrolar

• Beyaz arabaya gelen kediyi ilk defa duydum genelde hızlı ısındığı için siyah renkleri tercih ediyorlar.

Bende muzdariptim arabam siyah, her gün kaputu açıp bakıyordum zarar görmesinler diye..

Her yeri çizik içinde pasta cila ile geçecek düzeyde ama yaptırıp kapıya koysam kediler ya da çoluk çocuk yine çizer diye saldım, kapalı garajımın olduğu gün yaptırıcam  

Neyse, artık kafaya takmadığımdan mıdır yoksa kullanmaya başladığım krom renkli ucuz güneşlikten midir nedir marttan bu yana arabanın üstünde görmedim :)) (yaşıyorlar ama geziyorlar sokakta keratalar)

Parlayan güneşlikleri deneyebilirsiniz, olmadı farklı bir yere park edin biraz daha kedilerden uzağa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 27 Ağustos 2021; 14:13:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Beyaz arabaya gelen kediyi ilk defa duydum genelde hızlı ısındığı için siyah renkleri tercih ediyorlar.

Bende muzdariptim arabam siyah, her gün kaputu açıp bakıyordum zarar görmesinler diye..

Her yeri çizik içinde pasta cila ile geçecek düzeyde ama yaptırıp kapıya koysam kediler ya da çoluk çocuk yine çizer diye saldım, kapalı garajımın olduğu gün yaptırıcam  

Neyse, artık kafaya takmadığımdan mıdır yoksa kullanmaya başladığım krom renkli ucuz güneşlikten midir nedir marttan bu yana arabanın üstünde görmedim :)) (yaşıyorlar ama geziyorlar sokakta keratalar)

Parlayan güneşlikleri deneyebilirsiniz, olmadı farklı bir yere park edin biraz daha kedilerden uzağa

Kapali otoparklar kedi yuvasi hocam haberiniz olsun 

• quote:

Orijinalden alıntı: autindustry

Kapali otoparklar kedi yuvasi hocam haberiniz olsun 

Alıntıları Göster

Hadi ya neyse para cepte kalır o zaman :))

Dışarda duran makine için çokta kaporta aksamına kafayı takmamak lazım.

Showroomdan çıktığının ertesi günü doluya tutulan araba gördü bu gözler.. Satma niyetim yok şu an ama olursa yaptırırım o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Beyaz arabaya gelen kediyi ilk defa duydum genelde hızlı ısındığı için siyah renkleri tercih ediyorlar.

Kapalı garaj felan fayda etmiyor bunlara binanın kapalı garajı var arabayı yıkatıp garaja koyuyorum sabah bir kalkıyorum aracın her tarafı pati izi ben camlarda el parmak izi kalmasın diyorum ama kedi patisi ile yine leke yapıyor artık saldım umursamıyorum. Kedileri seven biri olarak dokunmayın onlara çünkü çok garip hayvanlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kedi uzaklaştırıcı sprey kullanmalısınız

https://www.hepsiburada.com/keep-off-kedi-uzaklastirici-400ml-pm-HB00000A50QE?gclsrc=aw.ds&&wt_gl=cpc.6824.dsa.nelk.petshop-kopek&isFashion=true&gclid=EAIaIQobChMIj5OKro_R8gIVBa_ICh0QWgpQEAAYASAAEgJt-fD_BwE

• quote:

Orijinalden alıntı: büdünün kaşı

bizim burdada var, yem su veriyoruz. geçen rastgele kamera kayıtlarına bakınca fark ettim arabanın tepesinde sabah sabah güneşleniyor. belki de hayvan sahipleniyor benim mamayı veren bu diye. kuşlar daha berbat sıçıp kaçıyo şerrolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seni sevdiklerinden senin kokuna uyuyorlar demek ki.!

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

Alıntıları Göster

yok yok elleşmiyorum zaten mafya gibi takılıyorlar, ayrıca tartışma çıkartsam hınçlarını oğlumu (muhabbet kuşu) tenhada kıstırıp çıkartırlar diye de ürküyorum  

o yüzden kediciklerle aramız iyidir diye umut ediyorum  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 27 Ağustos 2021; 15:44:5 >

• Benim de 2 ayaklı eşeklerle başım belada. Kapı açarken vurup çiziyorlar hep.

Park ederken mesafeyi ayarlıyorum ama yandaki gidiyor yerine başkası geliyor bu sefer dibine giriyor kapı çarptırıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Melikşah_38

Benim de 2 ayaklı eşeklerle başım belada. Kapı açarken vurup çiziyorlar hep.

Park ederken mesafeyi ayarlıyorum ama yandaki gidiyor yerine başkası geliyor bu sefer dibine giriyor kapı çarptırıyorlar

Arabanın görüntüsünü biraz bozacak ama "çok takıyorum, kaportada çizik görmek istemiyorum" derseniz aşağıdaki ürünü deneyebilirsiniz;

• Çözüm: Hıyar

0:30https://www.youtube.com/watch?v=Hf24SKDI3jg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savunmadım Çıkar Göster -- 30 Ağustos 2021; 12:12:39 >
  • Aracımın üzerinde kedi varken, uzaktan kumandaya basmamla beraber hayvan ürktü ve kaputu patinaj çeken patileriyle öyle derin çizdi ki resmen boyanması lazım o bölgenin.
    kendime mi kızsam kediye mi kızsam bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox913 -- 27 Ağustos 2021; 17:35:9 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox913

Aracımın üzerinde kedi varken, uzaktan kumandaya basmamla beraber hayvan ürktü ve kaputu patinaj çeken patileriyle öyle derin çizdi ki resmen boyanması lazım o bölgenin.
    kendime mi kızsam kediye mi kızsam bilemedim.
    Yüksek yol tutuşu için tırnaklarını kullanmış ve tehlikeden uzaklaşmış geçmiş olsun hocam... Aklınızda bulunsun korkutacak şeyler yapmak yerine sakince yaklaşsanız bu olmayacaktı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne kıymetli arabalarınız varmış. Sakın bir teneke parçası için o masum hayvanların kılına bile zarar vermeyin. Yoksa Allahın gazabı ölene kadar peşinizi bırakmaz.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.