Şimdi Ara

Kedi mi Almalıyız Köpek mi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
39.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frécoß

quote:

Orijinalden alıntı: SteveVai17

Vallahi 18 yaşımdayım 10 yaşımdan beri kedi bakıyorum evimde bahçemde (yavru iken evde duruyor büyüyünce bahçeye) hep köpek istedim ama olmadı.

Köpeğin bakımı zor maması 15 kg 150 lira 2 ay falan zor yeter tabii cinsine göre değişir.Aşıları var vs.

Kedi daha kolay bakılır ama köpek insan gibi o yüzden istiyorum arkadaş oluyor resmen sana ve kedi gibi değil kediyi çok sev tırmalar köpek ise sev beni diye üstüne atlar keşke bir golden alabilsek

Mama hiç sorun değil. Biz ne yersek yicek. Aşılar da sorun değil. İzmir Büyükşehir Belediyesi aşıları ücretsiz yapıyor ve hastalandığında ücretsiz bakıyor. Bu söylediklerim kedi ve köpek için geçerli. Aynı senin de dediğin gibi köpek tam bir arkadaş. Kedi gibi nankör değil. Almaya karar verirsekte biz de golden düşünüyoruz. Bakalım...
    Artık o köpek kaç ay hayatta kalır sizin elinizde bilinmez.

• 4 senedir pekinez besliyoruz evin içinde hiçbir problem yok tavsiye ederim kedi alma bence :)
  • başlığı açan arkadaşa sesleniyorum sakın sen köpek alma senlik birşey değil çok umutlanmışsın biz neyersek oda yer falan ben hiç öle köpek görmedim 6-7 ay yiyor sonra bıkıyor ayriyetten kedi köpek için baharatlı şekerli veya sebze ağırlıklı şeyler zararlı 10 yıldır kedi besliyorum 10 yaşında kedim var 2 tane daha 6 aylık kedim ve 3 yaşında goldenim var emin ol herşey senin düşündüğün gibi değil.
  • evde kedi köpek beslenirmi ya

• kardeşim şöyle söyliyim 2 aydır 4 aylık staffordshire cinsi köpeğim var çok memnunum maddi açıdan sıkıntında yok senin bu nedenle köpek diyorum... hem çok sadık arkadaş canlısı oyun oynamayı seviyor bi o kadarda dışardaki köpekler tarafından ezilmiyor ve mahcup durumda kalmıosun...
  • Arkadaşlar konu 1 sene öncesinin. Zaten ne kedi ne de köpek aldık.
  • quigley3401 arkadaşım bu golden retriver i evde mi besliyorsunuz hep, yoksa dışarı da duruyormu. eve çok kıl döküyormu? evi çok kirletiyormu? bizde yazın alcazda apartmanda oturuyorum 5. katta sorun olurmu golden retriver yada labrador retriver
    hastalıkları çokmu
  • kedi al köpekle uğraşılmaz duyduğuma göre kedi 3 gün aç kalabiliyomuş
  • amcam evde pitbull kırması bulldog besliyo aparttmanda :)

Kedi mi Almalıyız Köpek mi ?

köpek bu :) heryere tüy dokuyo oturdugun yer hep tuy o yuzden hep nefret etmisimdir kopeklerden :) ayrica kopege evde ne piserse veriyolar ne bulursa yiyo bu köpek
  •  Kedi mi Almalıyız Köpek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chevythunder -- 27 Aralık 2011; 21:59:45 >
  • görmemişim tarihi özür
  • quote:

Arkadaşlar konu 1 sene öncesinin. Zaten ne kedi ne de köpek aldık.

Merak ettiğim için soruyorum neden almadınız.?

Mesajların da çok istekliydin.
  • köpek al aga
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmonte

quote:

Merak ettiğim için soruyorum neden almadınız.?

Mesajların da çok istekliydin.

Evde demokrasi olduğu için oylama yaptık ablam ve babam istemedi , ben ve annem istedi. Beraberlik sonucunda alınmamasına karar verdik.
  • Dairede besleyecekseniz kedi alın, ama sakin bir cins alırsanız daha cana yakın olur. Bizim kedide(chinchilla) hiç vahşilik yok, tek işi gelip kucağımda uyumak :)
    Tüy dökülmesini sorun etmezseniz chinchilla ya da iran kedilerini öneririm.

Kedi mi Almalıyız Köpek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 9 Ocak 2012; 0:54:27 >
  • quote:

• İmzanı da no dogs no cats diye değiştir istersen :)
  • zor seçim. ben suan kedi besliyorum, kedi beslemek kolay senin de dediğin gibi gezdirme ihtiyacı yok, zaten dışarıyı pek sevmiyor kediler. ama bir köpek kadar arkadaş canlısı değil yine de çok sevimli ve oyuncular :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carolyna

zor seçim. ben suan kedi besliyorum, kedi beslemek kolay senin de dediğin gibi gezdirme ihtiyacı yok, zaten dışarıyı pek sevmiyor kediler. ama bir köpek kadar arkadaş canlısı değil yine de çok sevimli ve oyuncular :)

Niye durup dururken hortlattın ki konuyu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala almadıysan malta terieri düşün. sıfıra yakın tüy döküyor. ve sevecen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.