Şimdi Ara

Kazalı 206 gti alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç 2001 model. Km sini bilmiyorum. 11.700 tl hasar kaydı var. Fotoğraftaki hali ile 8.000 tl ye alıcam. 4.000 gibi bir masraf çıkar diye hesaplıyorum. Supriz çıkmazsa. Bitince de 18-20 bin arası satma planım var. Sizce mantıklı mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence yürüyen aksamda da sıkıntı var motorun durumuna birşey diyemiyorum da sadece boya kısmı 2-3 tutar bence çünkü polomuzun arka kapak tampon değişiminden 2bin civarı ödemiştik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satan kişi 4 harcayıp 20e satmak varken neden 8 bin zarar ediyor çok iyi biri olmalı

• kendindenvazgeçenadam K kullanıcısına yanıt
    Sağ sol çamurluk, Kaput, tampon ve farları çıkma olarak 400 tl ye almışlar. Kaporta ve boyaya para vermicem. Boyayı alırım en fazla. Kaporta boya, kaplama dukkanimiz var. Ben de biraz anlarım, kendim de dükkan da bizim olduğu için yavaştan yaparım diyorum ama motor yürür durumda değil ve darbeyi sanzimanjn ordan almış. Onda sinikinti olabilir o da en fazla 1.000 tl fark ettirir. Yani dediğim gibi masraf 4.000 i geçmez. 12.000 tl ye benim olacak hadi olsun 13.000 o da en fazla. Amacım kullanmak değil,satmak.bu hasar kaydı ile satılır mı 18-20 bin e.

• final otomotive goturun hocam onlar satar

• Araba 12.700 e geldi galiba abimlere 3 ortak Kazalı araba alıp satıyorlar. Ellerinde 7 araba var satılmayi bekleyen. Para sıkıntıları olduğu için araba 1 aydır duruyor. Abime vericem 8.000 kendi payından vazgeç dicem arabayı ben yaptiricam. Zaten bu haline 12.500 verdiler de vermedi. Abim de ben senin yerinde olsam bulaşmam dedi de ondan arada kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisrabbit -- 24 Mart 2017; 22:20:13 >
  • herkes akıllı arkadaş

• pisrabbit kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibiyse bence riske değer yapılabilir araç sunrooflu olduğu için bir artı fakat kafama bir nokta takıldı acaba neden hava yastıkları açmadı yeterince hızlı değilmiydi yada eski hasar kaydından toplanırken hiç mi takılmadı bununla da ilgilenin gerisi hayırlı olsun o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

dediğiniz gibiyse bence riske değer yapılabilir araç sunrooflu olduğu için bir artı fakat kafama bir nokta takıldı acaba neden hava yastıkları açmadı yeterince hızlı değilmiydi yada eski hasar kaydından toplanırken hiç mi takılmadı bununla da ilgilenin gerisi hayırlı olsun o zaman

Tutar olarak tek hasar kaydı var o da 11.700 tl. Kazalı araç sitesinden ihale ile alındı zaten. Kazadan önce hasar kaydı yoktu yani. Alan kişi de 23.000 tl ye almış. Kazadan sonra yaptitmamis kasko firmasına vermiş.

• Ben bu arabanın 85 binde temizini aldım.Aldığımdan bu yana 4000 lira masraf etti.Gerisini sen düşün

Böyle arbalarda kar yapamazsın.Alıp hevesini alacaksın.
    anladım dediğiniz gibi kaporta işini ucuza hallederseniz birde motorun durumuna bakarsanız yapılmayacak gibi değil kolay gelsin şimdiden

• 206 nın kazasız hali neki ... kazalısını alıp bınıceksın gtıları 15 bine felan satıyolar 206nın bence bulasmaya gerek yok 207rc felan olsa neyse de
    pisratcığım elinde patlar adamlar gerizekalı değil sağdan soldan borç para bulup toplayıp satabilirler. Ne demişler ''Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez ''
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Tanımasam etmesem dediğine katilacam. Ortaklardan biri abim. Borç alacak yeri de kalmadı. Hatta bana da borcu var. Normalde rusyaya yaş sebze meyve ihracatı gümrük işi yapıyoruz, yasaklardan dolayı maddi sıkıntımız var ve daha önce yazdığım gibi 5 araç var satılmayi bekleyen. O konuda sıkıntı yok yani, benim çekinmem hasar kaydından dolayı satilmamasi. Kaldı ki bu haliyle 12.500 verdiler de vermediler zaten. Ortaklardan biri abim olduğu için istersem mecbur verecek. Yoksa dediğin gibi satmiyorlar. Diğer ortakların biriyle konuştum para bulunca yaptıracaz en az 20.000 e satacaz dedi. Borç para bulsalar ellerinde bekleyen range rover I yaptiracaklar. Kısacası bana fırsat gibi geldi. Önemli olan dediğim gibi arabanin satılması. Gördüğünüz gibi 11.700 tl lik hasar yok ama sorgulamada öyle gözüküyor. Satarken kaza fotosunu göstersem, alıcıya açıklasam aslını kabul eder mi. Kafamdaki soru işareti bu

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Kazasız hallerine baktım, 23.000 civarında ki kazasız halini kaza yapan şahıs 23.000 tl ye almış ama içi harap yani. Ben yaptırdım mi dosemeyi de yaptiricam. Çiçek gibi olacak. Onla fark yaratırım diye hesap ediyorum

ne 23ü daha geçen yaz 14,500 bine kazasız halını verdıler almadım 4 kapılı lazım dıye 206 asla o kadar etmez

garajda saklanmış en temizi 20 bin eder tabı ben vermem veren vardır o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOLDVIPER -- 25 Mart 2017; 13:11:26 >
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    10 gün önce kuzenim 14.000 e aldı İzmir den, 3.500 de masraf yaptı. Geldi 17.500 e. Hatta aldığı kişide başka bi tane varmış, çok temizmis ve 29.000 istemiş. Ayrıca geçen seneden bu yana araba fiyatları yükseldi. Sonuç olarak gözüm kapalı 15.000 e satarım yani anladığım kadarıyla. Araba sa bana o kadar paraya mal olmadığı sürece her halükarda kardayim. 18-20 bin e belki satılmaz ama kar yapacağım aşikar gibi duruyor. Tabi Supriz bişey çıkmazsa, umarım çıkmaz. Zaten alır da yapmaya başlarsam süreci burdan paylaşacam

hayırlısı olsun senn ıcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

ne 23ü daha geçen yaz 14,500 bine kazasız halını verdıler almadım 4 kapılı lazım dıye 206 asla o kadar etmez

garajda saklanmış en temizi 20 bin eder tabı ben vermem veren vardır o ayrı

Dediğin paralara ölüsünü alırsın ancak
  • Akhilleus kullanıcısına yanıt
    VALLA BAKTIGIM ARABA GAYETTE DİRİYDİ...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.