Şimdi Ara

Kaza işlemleri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Akşam üzeri ufak bir kaça geçirdim çok şükür iki tarafatada sağlık açısından bir şey yok ama araçlarda maddi hasarlar var.

2. mizinde suçlu olduğu ama asıl suçun kime bineceği merak konusu ondan sizlerinde görüşlerini alayım dedim.

Yol çift gidiş çift gelişli yer yer tek şeride binip U dönüşünün oldugu bir yol. Ben soldan U dönüşünün yasak olduğu yerde Kural ihlali yapıp dönmeye çalıştım tabi tam dönerken yani dönüşü tamamladım sayılır iken arkadaki sürücü geldi aracıma çapraz şekilde firensiz vurdu. Kısacası ben dönüş olmayan yere girdim oda dalğınlıkla geldi vurdu.

Aracını çekici ile götürebildik hareket etmiyordu.

suç oranı burada nasıl olur. Kaza yeri.

Kaza işlemleri.

Bende ters istikamete dönüş yapıyordum. ama dönüşü yaptım sayılırdı. Kaza resimleri

Kaza işlemleri.

Kaza işlemleri.

Kaza işlemleri.

İkimizde hatalarımızı kabul edip raporumuzu tutturduk. ben ters yöne girdiğimi oda dalgın olduğunu kabul etti. ve onları evlerine bırakıp evime geldim. Şimdi asıl merak ettiğim bundan sonraki yol. Siğortam aracı servise bırak onlar halleder dedi ama pek güvenemedim.

Yarın sabah ilk işim servise gitmek olucak.
    Exper hemen gelir mi?
    Suç oranı kimde yüksek olur. ? Ve sonuçlan ma nasıl olur ?.
    Araç talebinde bulunacam ve bu kaskomu olumsuz yönde etkiler mi? araç talebim suç karşıda ise karşı tarafın kaskosu tarafından mı yapılacak.

Ve benim araçta sadece tampon yırtığı var park sensörleri sorunsuzca çalışıyor tamponun her hangi bir yerden atması felan yok. Alttan bakınca da bir sorun göremedim.Auto king ile düzeltilebilir mi acaba?

Not: Karşı tarafın kasko ve siğortası Güneş siğorta idi maalesef ulaşamadık böyle pis bir firma olamaz tatildeler miş. Yani kaza yapınca ortada kalıyorsunuz çekiciyi felan kendileri çağırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yek_ka -- 28 Nisan 2013; 23:21:22 >

• Öncelikle geçmiş olsun. Fotoğrafların hiçbiri bende gözükmüyor.

Sizin suç oranınız daha yüksek olur çünkü kazayı tetikleyen sizsiniz en baştan ters yöne girerek. Umarım en az zayiatla sonuçlanır.
  • öncelikle geçmiş olsun hocam fotoğraflarda sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Öncelikle geçmiş olsun. Fotoğrafların hiçbiri bende gözükmüyor.

Sizin suç oranınız daha yüksek olur çünkü kazayı tetikleyen sizsiniz en baştan ters yöne girerek. Umarım en az zayiatla sonuçlanır.

Resimleri düzeltim hocam. inş en düşük zayiatla atlatırız bende sorun yok zaten
  • düzelttim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

Merhaba arkadaşlar Akşam üzeri ufak bir kaça geçirdim çok şükür iki tarafatada sağlık açısından bir şey yok ama araçlarda maddi hasarlar var.

2. mizinde suçlu olduğu ama asıl suçun kime bineceği merak konusu ondan sizlerinde görüşlerini alayım dedim.

Yol çift gidiş çift gelişli yer yer tek şeride binip U dönüşünün oldugu bir yol. Ben soldan U dönüşünün yasak olduğu yerde Kural ihlali yapıp dönmeye çalıştım tabi tam dönerken yani dönüşü tamamladım sayılır iken arkadaki sürücü geldi aracıma çapraz şekilde firensiz vurdu. Kısacası ben dönüş olmayan yere girdim oda dalğınlıkla geldi vurdu.

Aracını çekici ile götürebildik hareket etmiyordu.

suç oranı burada nasıl olur. Kaza yeri.

Kaza işlemleri.

Bende ters istikamete dönüş yapıyordum. ama dönüşü yaptım sayılırdı. Kaza resimleri

Kaza işlemleri.

Kaza işlemleri.

Kaza işlemleri.

İkimizde hatalarımızı kabul edip raporumuzu tutturduk. ben ters yöne girdiğimi oda dalgın olduğunu kabul etti. ve onları evlerine bırakıp evime geldim. Şimdi asıl merak ettiğim bundan sonraki yol. Siğortam aracı servise bırak onlar halleder dedi ama pek güvenemedim.

Yarın sabah ilk işim servise gitmek olucak.
    Exper hemen gelir mi?
    Suç oranı kimde yüksek olur. ? Ve sonuçlan ma nasıl olur ?.
    Araç talebinde bulunacam ve bu kaskomu olumsuz yönde etkiler mi? araç talebim suç karşıda ise karşı tarafın kaskosu tarafından mı yapılacak.

Ve benim araçta sadece tampon yırtığı var park sensörleri sorunsuzca çalışıyor tamponun her hangi bir yerden atması felan yok. Alttan bakınca da bir sorun göremedim.Auto king ile düzeltilebilir mi acaba?

Not: Karşı tarafın kasko ve siğortası Güneş siğorta idi maalesef ulaşamadık böyle pis bir firma olamaz tatildeler miş. Yani kaza yapınca ortada kalıyorsunuz çekiciyi felan kendileri çağırdı.

1-Eksper genelde 2 gün içinde gelir
    2-Sizi suçlu bulurlar bence kural ihlali var
    3-Kazadan sonra aracınızı çekerek servise götürmesi için bir çekici çağırtın aksi taktirde kasko aracınızı kaza sonrası yerinden oynattığınız için size yedek araç hizmeti vermez.Kasko olayını bilemiyorum

tekrar geçmiş olsun.

EDİT:autoking pek sanmıyorum,başka bir yere gösterin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-323E4D72D -- 28 Nisan 2013; 23:43:33 >

• kasko bana servise bırakın araç veririz dedi belkide beni geçiştirmek için. Yarın kafadaki sorunları çözeceğiz yaşayıp
  • geçmiş olsun.
  • öyle dedilerse sorun yok o zaman bilgilendirme yapılmış gerekeni söylemişler size.Verirler aracı o zaman sıkıntı yaşanmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.