Şimdi Ara

Kayseri devlet hastanesinde ki Suriyeli hamile kadınlar 😱 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
5
Favori
19.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
315 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bukadar mülteci randevu alabilmiş ve çok az sayıda türk vatandaşı randevu almış.

Bu nasıl olabilir, baktım kayseri ilimizde 3 tane babı şifa yani suriyeliler için yapılmış. Göçmen sağlığı merkezi var orası sevkmi yapıyor nedir. Ayrıca onlar için yapılan merkezlere gitsinler.

Tr vatandaşı o merkezlerde muayene olamaz diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamdolsun makine gibi seriler, patır patır...

• Suriyeliler ve ıraklılar afganlar kadar iyi çalısmıyorlar ve dışarıdan gelen mülteci tabi çalısacaklar benim askerim orada can verip can alırken bunların sahillerde keyif çatıp üremelerine göz yumamam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bunlara mazlum dedik acıdık ettik ama bunlar çatır çatur sevişiyorlarmış

• Bu hızla üremeye devam ederlerse 10-15 sene sonra pkk dan daha büyük başımıza bela olacaklarının herkes farkında değil mi

• Oooooh Ooooooh oylar chp'ye gitmiyor..

• Ülkenin nüfus yapısını alt üst edecekler.

• Siz şimdiden iyi geçinmeye bakın. Yakında azınlık olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Graphic Violence

Suriyelilere acil nüfus kontrol politikası uygulanmalı yada devlet 1 çocuktan fazla yapandan almalı. Demografi bozuluyor böyle saçma iş mi olur? Üreme temel insani hak değildir. Barınma, giyinme, güvenlik kadar önemli bir hak değildir.

Alemsiniz ya adamların amacı zaten Türk nüfusunu azınlık hale getirmek. 10.sınıf vatandaş olmamızdan da mı bir şey anlaşılmıyor.

Tutup bunlara üremeyin demek kesin atın demekle aynı şey...

• Zaten devlet hastanelerini bunlar ele geçirmiş sayılır. Uzun süredir devlet hastanesine gitmiyorum ne zaman gitsem Türkten fazla suriyeli oluyor branş farketmeksizin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarun

Bu hızla üremeye devam ederlerse 10-15 sene sonra pkk dan daha büyük başımıza bela olacaklarının herkes farkında değil mi

Önce milletvekili olur, sonra parti kurarlar. Sonrasını zaten biliyorsunuz. Bölücülük. Topraklarımızda hak iddia etme vs.. Bu tuzağa her seferinde düşüyoruz. Zamanında Irak'tan gelenlerde de düşüldü yine devam ediyoruz. Ülkenin demografik yapısını bozmaya ant içmişler resmen.

• 25 sene önce bir dişi birde erkek tavşanım vardı.

Arada yemini yeşilliğini suyunu bırakıp inerdim eve.

Bazı işlerinden dolayı 3 gün ilgilenemedim, yem su bıraktım gittim. Döndümki ne göreyim 8 10 tane yavtulamış dişi. Neyse daha cok yeşillik su vermeye başladım. 3 ay 5 ay derken sonbaharda koloni oluştu :) bildiğiniz tavşan çiftliğine dönüştü çatı. 2 senede 30dan fazla tavşan vardı...

Şimdide dükkanın önünden geçe geçe bazı suriyeli kadınların yanında 9 ayda 1 yeni bebeklerini görüyoruz. Durmadan üretebilen bir sistemleri var.

• Büyük ortadoğu projesini inceleyin...

• delirecem.

• Beka sorunu haline geldiler, suriyeye geri gönderilsinler yeter artık ya yeter.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Biz burda göbemizi çatlatırız 20 sene sonra cahilleri ve yobazları adam ederiz ,bu seferde bu hastanesekiler ve kavmi adam ettimiz yobazların yerine geçer. Gerçi amaçta bu zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 23 Haziran 2021; 19:3:24 >
  • Gereksiz bir konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshwind -- 24 Haziran 2021; 21:14:35 >
  • Hayır geçici sığınmacı statüsünde oldukları için çocukları vatandaş olmuyor

• Beka sorununun kralı.

• Bir şey deyince ırkçı oluyoruz anasını satayım. Ülkenin başına öyle bir bela olacak ki bunlar, herşey için çok geç olacak. Hitleri sevmem ama şu an onu daha iyi anlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marshall-Bruce -- 23 Haziran 2021; 22:13:26 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.