Şimdi Ara

Kayseri'de özel Honda servisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
11.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayseride olup işinin ehli kazıklama peşinde koşmayacak özel servis bilen varsa yardımlarını bekliyorum !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R@LPH -- 3 Şubat 2011; 21:23:27 >

• Bende neden bulamadım diyordum demek ki yokmuş koca forumda kayseriden Honda sahibi olmadığını düşünmek daha az mantıklı geldi.
  • Arkadaşım merhaba,

Eğer Ankaraya yolun düşerse aracının bakımlarını Hondacı Kadir Usta'da yaptırabilirsin.

Şehir dışından gelenlerden işçilik ile ilgili bir ikramı da oluyordu.

Zaten yılda 1 kez ya da 10.000 de bir bakım yapılıyor.

Alternatif olarak değerlendirebilirsin.

Ama dedim ya Ankaraya yolun düşerse...

Yetkili serviste kazıklanmaktan daha iyi olacaktır yine.

Haluk
  • Teşekkürler dostum yolum Ankaraya düşerse rahatsız eder senden tam adres alırım çok vakıf değilim ankaraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R@LPH

Teşekkürler dostum yolum Ankaraya düşerse rahatsız eder senden tam adres alırım çok vakıf değilim ankaraya.

Rica ederim arkadaşım.

Usta'nın dükkanına ulaşmak çok kolay. Belli bir yere kadar zaten Kayseriden gelen ana yolu takip edeceksin. Sonrası da tereyağından kıl çeker gibi.

Ankara trafiğini falan görmeyeceksin yani.

Ama Ankaraya yolun düşerse zaten sonrasında trafiği görürsün :)

Haluk
  • ben ankaradan geçerken çevre yolu kullananlar kervanındanım bir türlü çözemedim ankarayı izmir yada istanbulda olsam deniz kokusuna doğru gidip en azından sahili buluyorum ankarada o şansımda yok!
  • quote:

ben ankaradan geçerken çevre yolu kullananlar kervanındanım bir türlü çözemedim ankarayı izmir yada istanbulda olsam deniz kokusuna doğru gidip en azından sahili buluyorum ankarada o şansımda yok!

Dediğin doğru valla. Ama Ankarada da Atakule neredeyse heryerden görünür. Onu referans alarak yönünü tayin edip yolunu bulabilirsin.

Gelecek olursan haber ver de bir yerden karşılayayım seni.

Kadir Usta'nın dükkana da götürürüm.

Bakımı aradan çıkartırsın böylece.

Haluk
  • Sağolun cidden çok iyisiniz gelirsem kesin rahatsız ederim sizi hemde yüzyüze tanışmış oluruz. iyi akşamlar.
  • quote:

Kayseride olup işinin ehli kazıklama peşinde koşmayacak özel servis bilen varsa yardımlarını bekliyorum !!!

ATA-SAN var ben en son oraya gittim bir arkadaşım vasıtasıyla gayet memnun kaldım hem hizmetten hem ücretten tavsiye ederim. öz-sa nın hemen yanında yeri...
  • Metin Usta var. Şimşekler kabortanın bir arka sokağında Hyundai özel servisinde.
    İşinin ehli, cihazı da var. Bana çok yardımcı olmuştu.
    Tavsiye ederim.
    Ben şu takdiği kullanıyorum.
    Yedek parça servis ten,
    işçilik Metin ustadan.
  • Banada lazım. Tavsiye edeceğiniz bir usta
  • 3tan özel honda servisi kayseri
    işçilik uygn ve garantili.hertürlü soru ve problemlerinizde her zaman burdan msj yazabilir yada telden ulaşabilirsiniz
  • İzmire gel ben yardımcı olurum
    hem deniz ve deniz kokusuda var burada
  • Kayseri de özel honda servisi bulamadım ben daha böle aklımın yattığı.Ondan dolayı yetkili servise devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakarda38

Kayseri de özel honda servisi bulamadım ben daha böle aklımın yattığı.Ondan dolayı yetkili servise devam
    Kayseride özel servis olarak anafartalar otomotiv var ben oraya gidiyorum sizede tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nonstop92 -- 21 Mart 2014; 13:42:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar sizin aracınız nedir honda mı şükür aracım bozuk değil ama insanın güvenebileceği bi usta şart kötü günler için bu servis honda servisi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakarda38

selamlar sizin aracınız nedir honda mı şükür aracım bozuk değil ama insanın güvenebileceği bi usta şart kötü günler için bu servis honda servisi mi ?

Honda cıvıc 1.6 vtec es kullanıcısıyım aracın bakımını anafartalar otomotivde yaptırıyorum sanayi köprüsünün orda honda özel servisi tavsiye ederim

• teşekkür ediyorum öğrendiğim iyi oldu.
  • Ben dün 100bin bakımı için 3tan honda servisiyle görüştüm. İlgili arkadaşlar orjinal parça kullandıklarını söylediler. Bakımdan sonra bilgi veririm.

• 3tan gayseridemi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.