Şimdi Ara

KATİL: “ Eve Dönüp Namaz Kıldım, Sonra Arama Faaliyetlerine Katıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KATİL: “ Eve Dönüp Namaz Kıldım, Sonra Arama Faaliyetlerine Katıldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hemen gocunmalar başlamış.

Neredeyse tüm haber sitelerinde bu laf var iken burada konusu açılınca neden gocunmalar başladı anlamak güç.

Neyse bu konu ne siyasete ne dine nede başka birşeye malzeme edilecek bir konu değil. Masum bir çocuk kim bilir ne kirli bir sebepten yok yere katledildi, abu subuk yerlere çekmeyin mevzuyu.

Sırf dine diyanete İslama sallamak için NAMAZ detayını öne çıkarmaya çalışıyorsunuz ama onu bile beceremiyorsunuz.

YALAN BİLGİ PAYLAŞIYORSUN.

Katil değil bunu söyleyen. O köyde yaşayan sıva işleri duvar örme işleri yapan bir köylü. Çok borcu olduğunu ve muhtara bir şey sormaya gittiğinde gel bana yardım et sana 200 bin TL vereyim dediği ve bugün itirafçı olan kişinin lafını KATİL bunu dedi diye lanse etmeye çalışıyorsun.

Bu kadar da yapmayın kendinizi.

• E yani . Tüm Namaz kılanlar katil zanlısı mı ilan edelim. Namaz kılmayandan katil çıkmaz sonucuna mı varalım . Nasıl bir denklem kuralım.

• Dinimiz kolaylık dini hamdolsun.

• Sanırım bunu söyleyen katil değil, katilin 200.000 lira karşılığı cesedi taşıttığı başka bir pislik herif

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt

hayır benim anladığım dinimiz tam ama ahlak yok. zaten müslümanlarda eksik olan şeyler. Hayvan sevgisi, orman sevgisi, ahlaklı ve doğru insan olmak, çevreyi kirletmemek. Maalesef dünyayı gezdim. 45 senedir yurt dışındayım. Gözlemlediğim bu. İster kızın ister sövün.

• Sırf dine diyanete İslama sallamak için NAMAZ detayını öne çıkarmaya çalışıyorsunuz ama onu bile beceremiyorsunuz.

YALAN BİLGİ PAYLAŞIYORSUN.

Katil değil bunu söyleyen. O köyde yaşayan sıva işleri duvar örme işleri yapan bir köylü. Çok borcu olduğunu ve muhtara bir şey sormaya gittiğinde gel bana yardım et sana 200 bin TL vereyim dediği ve bugün itirafçı olan kişinin lafını KATİL bunu dedi diye lanse etmeye çalışıyorsun.

Bu kadar da yapmayın kendinizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zkanK. -- 9 Eylül 2024; 22:42:19 >
  • 0zkanK. katil bile savundun, bir başka forumda olsak sınırsız ban yersin.

Adamın sıva ustası dediği, çok borcu olan şahsın itirafı bir katilin son işi. Evet belki katil değil ana katilden bir farkı da yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Rabbim namazını kabul etmişmi acaba

• Hemen gocunmalar başlamış.

Neredeyse tüm haber sitelerinde bu laf var iken burada konusu açılınca neden gocunmalar başladı anlamak güç.

Neyse bu konu ne siyasete ne dine nede başka birşeye malzeme edilecek bir konu değil. Masum bir çocuk kim bilir ne kirli bir sebepten yok yere katledildi, abu subuk yerlere çekmeyin mevzuyu.

• Bakın müslüman veya laik hiç fark etmez bu ülkede devasa bir ahlak erezyonu yaşanıyor.

Birileri zannediyor ki dinle ahlak beraber geliyor yok öyle birşey. Bu toplumun ahlaki yozlaşması özellikle son 20 yılda kontrolden çıktı. Ülkenin kılcal damarlarına kadar ahlaki çürüme var.

Laik vatandaşlarda , tutucu olanlarda hepimiz şapkamızı önümüze koyup bu ahlaki çürümenin nereden kaynaklandığını düşünmemiz gerekiyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 9 Eylül 2024; 23:18:31 >
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt

Böyle şeylerde mesele sizin "namaz kılıyor, o zaman süper insan" şeklinde bakış açılarınız. Sırf namaz kılıyor diye oy veren kesim sizsiniz.

• Elin Avrupası Amerikası teknolojide bilimde üretimde çağ atlarken biz hala namaz kılan/ namaz kılmayan..başörtülü/başörtüsüz.. sağcı/solcu.. alevi/sunni diye bölüp parçalayıp birbirimize düşman ettiler..

Aferin çok güzel konu açtın namaz kılanlar katil algısı yaptın koca bir madalyayı hakettin seksen tane de beğeni alırsın boyun arşa erer

• Namaz kılandan zarar gelmez diyenler buradamı

• Namaz kılan Müslüman kartını kullandığına göre var bir şeyler. Yoksa bir insan neden böyle şeylerin arkasına saklanmaya çalışsın ki.

• Bu vatandaş namaz kılmayacak ta kim kılacak, aklınca af diliyor, günah büyük, hadi masum yavruyu dereye sakladın, herkesi kandırdın ama yukardan görüldün.

Bu arada, Bahtiyar Narin diye aratırsanız, resmi internette var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Öyle bir şey yok . Son seçimde sandığa gitmeyen büyük çoğunluk iktidar partisine oy veren kesim. Oyları her geçen gün eriyor. Muhalif kesim ne olursa olsun Kemal gibi bir adaya oy verebiliyor, terliğe bile oy verir.

• 2000watts kullanıcısına yanıt

Dindar kimdir sorusu önemli bir sorudur. Cahilin adamın dindarlığı arttıkça sapması da artar. Kumaşı bozuk birine Din ne yapsın

• Konu sahibi İslam düşmanı dahil Namaz ifadesi üzerinden ısrarla tüm hikayeyi islama bağlama hırsı var. Halbuki o sövdüğünüz dinin bu meseledeki emirlerini uygulamaya kalksan, bu işe karışan herkes meydanda sallanır. Yine itirazı da bunlar yapar hukuka aykırı diye.

• İsam kurallatını uygulasan hepsi sallanırmış.

İslamda kısasa kısas yok mu
    Biz mi yanlış biliyoruz

İsterseniz kısas durumlarına bakın.
    Hatta af ile birlikte kısasın düşme durumu bile var.

• Novagate N kullanıcısına yanıt

Onlar bu aşamaya kolay gelmedi;

Osmanlı' da akıl rahatsızlıkları olanlar tedavi edilmeye çalışırken Avrupa cadı denilerek yakıyordu.

Bugün exorcist denilen şeytan çıkarma ayinleri de ortaçağ Avrupa' sından kalan bir yöntemdir...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.