Yarbay
13 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 139 (Bu ay: 1)
Gönderileri

mizah olsun diye ne yapayım. İstiklal marşı dinlerken ellerini arkaya atmışlar aynı İmamoğlu gibi. savcılar göreve!

yani gerçekten absürd bir konu.

gerçekten acaba sadece ben mi şaçmalıyorum veya aklımı kaçırmışım. Yoksa aynı fransızlar gibi kendi yaptığımızı normal aynı şeyi başkası yapınca yaygarayı basıyoruz.
Evet bugün haberlerde bakan bey camiye rum bayrağı asan rumlara ateş püskürtüyordu hatta onları faşistlikle suçluyordu.
Ama biz ülkede 1 haftadır ayasofya kapatılsın veya kapatılmasın diye tartışıyoruz.Bazıları ayasofya feth edilmiştir derhal 500 sene olduğu gibi camiye çevrilsin diyorlar. Karşı gelenlerde onlarda camileri kiliseye çevirir yada ayasofya kişi başına 20 dolar döviz bırakıyor kapatılmasın diyorlar.
Şimdi biz neden rumlara camiye bayrak asıldı diye kızıyoruz. Çözemedim. Maden her ülke istediğini yapar dersek. Zaten onlarda bizim ayasofya yı camiye çevirmek istediğimiz için bu olayı provoke ediyorlar. Unutmayın onlarında böyle fanatikleri var.
Biri bana anlatsın zira ben hiç bi şey anlamadım.
Merhaba, finans bank ın tfx target kullananlar varmı aramızda? Ben hesap açmak istiyorum döviz al sat için.
ziraat bankası kredi kartı borcu kampanyasına katıldım. 10 gün sürdü kapatması. nihayet kredi kartlarım kapanmış. krediyi imzalayıp kredi kartı borçlarını ödeyeceğim.cuma günü axess kredi kartımın son ödeme günüydü. ziraat bankası müşteri temsilcisi kartın asgarisini öde dedi. geri alması belki uzun sürer dedi.. bugün akbank hesabımda olan paradan kredi kartı ekstre borcunun tamamını almış. Başına böyle elen var mı? kredi kartımın ekstresinin hep tamamını öderdim. ilk defa asgarisini ödedim. adamlar hepsini almış. yarın ziraat borcun hepsini yollayacak. tabiki kredi kartında en az 3000 tl fazla ödeme çıkacak. Acaba akbank bu parayı çabuk eri verir mi? akbank böyle yaparak müşteri kaybetmez mi?
Pazar günü Fransa da bir mağazadan 204 euroluk alış veriş yaptım. Ödemeyi 2 ye böldürerek 2 ayrı kredi kartı ile ödedim. Yani 102 euro her ödeme.
Teb bonus kartından 465 tl kesildi 102 euro için
Akbank platinum dan 480 tl kesilmiş. 102 euro için.
Neden bu fark bilen var mı?
Euro o gün 4.55 civarı
akbank 4.70 ten hesaplamış. Farka bakınız.
Teb ise 4.55 yani tam o günkü kurdan
Bankadan kredi kartı başvurusu yaptım. banka bana sormadan platinum kart hazırlamış. İnternetten bankaya girince gördüm. Bir ayrıcalığı veya bir artısı var mıdır? Yoksa sadece pahalı olduğundan mı yapmışlar. Bilemedim.
Bakan Bozdağ a bir sorum var.
Bu sabah Sayın Bakan Bozdağ açıklamalar yaptı. Almanya Fetocuları ve diğer teröristleri geri vermiyor dedi. Almanya terörist yuvası oldu dedi.
Fakat bir gazetecide Bakan Bozdağ a şu soruyu soramadı.
Darbe başarılı olsaydı ve Bakan Bozdağ Almanya ya sığınma talebinde bulunsa Almanya Bozdağ ı Türkiye ye iade edermi? Sizce Sayın Bakan bu sorunun cevabını bilmiyor mu? Yoksa sadece gerilimi artırmak için mi böyle açıklamalar yapıyor?
Hiç bir demokratik bir ülke kendisine sığınan bir kişiyi iade etmez. Darbecide olsa, komunist de olsa faşist de olsa. Türkiye devletide iade etmez.
Şehir içinde dolaşmak için bu motoru aldım. 2004 model. 20 bin km de. Bu motoru kullanan var mı? Kronik sorunları nelerdir? aldığım fiyata daha modern enjeksiyonlu bir motor alabilirdim. Zira bu vespa karbüratörlü
Beyler Türknet te hangi VPN kullanıyorsunuz? Benim türktelekom hattı kullanırken kullandığım Zenmate yasaklandı. Verdiğim paralar boşa gitti. Sonra keepsolide unlimited vpn satın aldım. Türknete geçince şimdi bu çalışmıyor. Ne yapsam olmuyor. Valla bıktım bu firmalara boşa para vermekten.
Türnet te çalışan iyi bir vpn kullanan var mı?
Istanbul anadolu yakasinda oturan milyonlarca kisi olarak senelerce magduruz. Metro yapildi ta fizanda. Insanlarin oturmadigi yerlerde. Tabi simdi oralarida doluyor. Biz magduruz. Metroya gitmek bir iskence. Bazen 2 minibus degistirip saatlerce vakit kaybediyorsun. Bu yuzden referandumda HAYIR verecegiz.
Konu açmamim nedeni sadece sesimizi duyurmak. Kaç sene oldu. 40 sene evvel daha iyi bir sekilde Istanbula gidiyorduk. Neden bitmez bu banliyö tren iskencesi?
Hakkında
Forum İmzası:
Son Ağaç kesildiğinde, Son nehir kuruduğunda, Son balık öldüğünde. Beyaz Adam; paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.388
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 59.876 (Bu ay: 295)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.489 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.