Şimdi Ara

Kasko fiyatlari?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gecen sene kaskoyu 1600 tl ye yaptirdim.
    Bu sene internet kasko teklifi aldigimda 2000 tlden asagisi yok, gecen ay bir kaza yapmistim servise gittigimizde adam sadece hasarsizlik indirimi olmaz demisti, fiyatlar neden bu kadar yuksek acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam araç nedir? Fiyatlar arttığı için artmış olabilir. Ben ilk defa bu yıl full kaskoyu 800tlye yaptirdim sampo japon

• Farklo yerlerden fiyat alın hocam. Aynı araca 1100 lira kasko fiyatı çıkaran da var 600 de

• batkent B kullanıcısına yanıt
    301

• aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Hocam dun internetten 2200 teklif eden kasko sirketi bugun aradi, bugune ozel kuponum var, hem daha kapsamli hem daha ucuz 1700 lira dedi.Galiba internetteki fiyatlar ucuk, bende kaza yaptigim icin fazla fiyat teklif ediyorlar saniyordum.

• -O-N-U-R- kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bana da 700 TL ye verdiği fiyatı konuşurken 594 düştü

• fiyatlarınız kontrol edilmeden ne dense yalan olur.

Mesela Batkent hocamızın kaskosunu ben yaptım. Ancak aynı araca farklı bir kişi için , farklı bir fiyat çıkabilir.

Küçük firmalardan kasko yaptırmamak gerekir.

• eureko kasko 1032 tl.Gayet de memnunum.
    Bilmiyorum hepsi mi böyledir, geçen yaz babadağı yolunda mahsur kaldım 1 saat içerisinde çekici yolladılar.
  • Merhabalar
    05352888216 yada umaysigorta2@hotmail.com adresine ruhsat bilgilerinizi gönderirseniz aracınız için geniş kapsamlı uygun fiyatlı kasko teklifleri verebilirim
    saygılarımla
  • Poliçedeki klozları iyice inceleyiniz, sizin uygun dediğiniz fiyatın klozlarında eksiklik olur, nasıl olsa kaskom var dersiniz;ama sonra kaskonuz sizin o güvendiğiniz riski karşılamamış olabilir. Mesela; general sigorta'da, İMM'yi kendiniz şu kadar olsun diyemiyorsunuz; size uygun fiyat verir;ama yarın öbürgün lüks bir araca çarpsanız kaskonun hiç bir faydası olmaz.
  • Altına imzamı atarım,

ek olarak çalıştığınız acente de çok önemli, hasarda takibini yapacak sizinle ilgilenecek sorduğunuz sorulara cevap verip, forum forum soru sordurtmayacak bir acente ile çalışınız.
  • Tesekkurler dikkate alacagim..

• çok doğru ucuz yolla yapılan IMMsi düşük muafiyet uygulanan çok ciddi poliçeler görüyoruz. Lütfen eğer internetten teklif alıyorsanız teklifi mail atmasını isteyin. Ve allah göstermesin hasar anında sizi sürekli arıyan İnternet firmaları hasar anında sizi CallCentera yönlendirdikten sonra hiç bir şey yapmıyor. Güvenilir Şirket-Acente kasko da şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligursoy35

çok doğru ucuz yolla yapılan IMMsi düşük muafiyet uygulanan çok ciddi poliçeler görüyoruz. Lütfen eğer internetten teklif alıyorsanız teklifi mail atmasını isteyin. Ve allah göstermesin hasar anında sizi sürekli arıyan İnternet firmaları hasar anında sizi CallCentera yönlendirdikten sonra hiç bir şey yapmıyor. Güvenilir Şirket-Acente kasko da şart

Eğer kasko şirketi ve acenta sizi kendi başınıza bırakmış ise o zaman acentaya ne gerek var ? Kendi işinizi kendiniz yapıyorsanız acenta olmadan da yapabilirsiniz.
  • 200.000 teminatlı full kaskoyu mart ayında 670tl gibi bir rakama yaptırdım halk sgirtadan kent izmir.
  • Arkadaşlar Merhaba, acenteyim elimden gelen en iyi fiyat ve alternatiflerle size yardımcı olmak isterim her türlü sigorta konusunda 0531 287 15 12 ofisim İstanbul Beşiktaş Ortaköy de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.