Şimdi Ara

Kargo şikayetleri burada toplansın!(Hepsiburada cevabı-İnternet siteleri için şikayet metni eklendi) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
5
Favori
34.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtiçi ve kargo İstanbul, Sancak şubesini görseniz çıldırırsınız. Adamlar gözümün içine bakarak yalan söylüyor geliyoruz evde yoksunuz diyorlar, bekliyorum kapıda indiriyorlar aracın yarısı dolu, alkışladım tebrik edip geldim, 1 kere bile değil ki 4 kere aynı şey oldu ve internetten kitap aldığım site malesef ki başka firma ile anlaşmalı bile değil !
    Çalışan kızın azarlar gibi konuşmasını git şikayet et demesini saymıyorum bile.
  • Bir olay daha anlatmak istiyorum hb den bir ürün aldım ürün istanbuldan gümüşhaneye 2 günde geldi Yurtiçi kargodan bana ulaşma süresi 4 gün(Toplamda 6 14/10 transfer sürecinde 21/10 teslim) !! (Kargo ile Kurumum arası 1,5 km)
  • Şirinevlerde MNG en iyisiydi adam gelip evde bulamayınca arayıp haber veriyordu. Ancak Yurtiçi öylemi benim haberim yokken gelip gitmiş. Adam aramadı bi kağıt bile asmadı kapıya. Şans eseri başka bir kargomu almaya gittiğimde sizin başka bir kargonuzdaha varmış onuda verelim dedi. ŞAKA GİBİ Şirinevler-yurtiçikargoyuda eklermisiniiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyefendi-2

Hocam şubenin tam adı denir

Gümüşhane Yurtiçi Kargo Merkez Şube başka şubesi yok zaten

• İşlem Tarihi Birim İşlem - Açıklama
    22.10.2015 18:40 BEYKENT Kargonuz çıkış şubesinden transfer merkezine gönderilmek üzere aracımıza yüklenmiştir.
    22.10.2015 23:00 İKİTELLİ TRANSFER Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.
    23.10.2015 19:50 BURSA TRANSFER Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.
    24.10.2015 03:45 ESKİŞEHİR TRANSFER Kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor.
    26.10.2015 19:12 TEPEBAŞI Kargonuz çıkış şubesinden transfer merkezine gönderilmek üzere aracımıza yüklenmiştir.
    26.10.2015 19:20 ESKİŞEHİR TRANSFER Kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.

5-6 gün oldu İstanbul -Eskişehir arası kargoyu teslim edemediler, sözde yarın getireceklermiş, inadına bende gidip şubeden almıyorum
  • SÜRAT DE BU FİRMALARDAN AŞAĞI KALMAZ HANİ.
  • Ankara turkkonut subesi

Hayatimda boyle kaba insan gormedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blttalas -- 26 Ekim 2015; 21:42:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürekli olarak yurtiçi kargo kullanırım bir gün olsun aorun yaşadığımı hatırlamıyorum bölgesel olmalı

• ARASA CİDDEN HAYIR DÜNYA ÜZERİNDE GÖRDÜĞÜM EN REZİL KARGO FİRMASI!

Öte yandan Yurtiçi Kargo'dan gayet memnunum şuana kadar bir çok kez kullandım hiçbir sıkıntı yaşanmadı gayette hızlılar hatta bir kere siparişi verdikten sonraki gün gelmişti ürünüm.
  • Al birini vur ötekine. Hiçbiri adam olmaz bu kargo şirketlerinin.
  • Bizim bölge için Yurtiçi felaket 4-5 günde ancak getiriyor. Şube 1.5 km uzakta bu sebeple genelde kendim gidip alıyorum. Aras ise 2 günde getiriyor, MNG ise genelde aynı gün getiriyor Sürat'da fena değil. En felaketi yurtiçi kargo ve müşteriye de saygıları yok.
  • Yurt içi Tokat Turhal şubesi

http://www.firmasec.com/firma/bbfm-yurtici-kargo-turhal-subesi/

Kargo şubeye sabah 9da gelmesine rağmen 1 2 gün şubede bekletip öyle dağıtıyorlar, iadeleri ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 26 Ekim 2015; 23:05:07 >
  • Yurtici ve Aras'la bi sıkıntı yasamadim kutahyada. Memnunum

• aras kargo konya keykubat şubesi

ihracat için hızlıca limana veya havalimanına yolladığımız ürünleri adrese bakmadan kendi sistemlerinde çıkan rastgele adreslere yolladılar. hatalarını da kabul etmiyorlar.

aras kargo konya nalçacı şubesi

bir alışveriş için gelen ürünümü evde zile basmadan bulamadık diyerek gittiler. bir sonraki alışverişte yine arasla geldiği için aynı şubeden bana ulaşacaktı ürün. 3-4 saat dağıtımda gözüktü aradım arkadaşlarınız eve gelip zile dahi basmadan gidiyorlar dedim. kuryeyi arayıp sinirli şekilde zile kapı açılana kadar bas durmadan vs diye artistlik yapıyor. sonuç yine eve bırakılmadı evin karşısındaki pastaneye bırakıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Yurtici ve Aras'la bi sıkıntı yasamadim kutahyada. Memnunum

kütahyada ki nüfus yoğunlu az olduğu için yaşamazsınız o sıkıntıları

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Yurtici ve Aras'la bi sıkıntı yasamadim kutahyada. Memnunum

kütahyada ki nüfus yoğunlu az olduğu için yaşamazsınız o sıkıntıları

Bende ankaradayım hiçbir sıkıntı yaşamadım bu iki firmadanda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aras Kargo Istanbul Des subesi
    Urunlerimi getirmiyorlar. Bir gun sonra sisteme musteri kabul etmedi olarak giriyorlar. Bu yuzden kesinlikle Aras ile urun gonderip almiyorum.

Yurtici Kargo Istanbul Kadosan Subesi
    Subeye gelen urun dagitima cikmiyor. Gerekce ise bu sokak onlarin degilmis.

Ayni semt Kadosan ve Des subesi olarak MNG ve PTT ile calisiyorum ve suana kadar hic uzmediler. Sikayet var sitesine baktim:

Aras Kargo 7.550 Sikayet
    Yurtici Kargo 22.000 Sikayet
    MNG Kargo 5.600 Sikayet
    PTT Kargo 1.500 Sikayet

Az once baktim. Veriler bile gercegi soylemekte. Tabi her sube ayni olmayabilir. Ancak Cogunluk malesef bu sekilde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TREMİLA_ -- 26 Ekim 2015; 22:41:40 >
  • oraya Yurtiçi Kargo Adana Çukurova şubesinide eklemenizi rica ediyorum. Bütün kargoları şubeden teslim almak zorunda kaldım. nedeni iş yoğunluğundan dolayı. aslında şubenin bi suçu yok koskaca 10-15 mahalleye sadece 1 şube bakıyor bi şube daha açılsa hiçbir problem olacağını sanmıyorum...

mesela Aras ve MNG kargo da var adamlar gününü şaşmıyorlar helal onlara...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Yurt içi kadar rezalet bir kargo firması daha yok bizim burada aras mng iyi çalışıyo. Mng şu an en iyisi diyebilirm.

mng çok kaliteli hocam kolimi kaybetti şikayet ettim ne arıyor ne soruyor
  • hepsi aynı b.kun laciverti
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.