Şimdi Ara

Kapanan dükkan şirket falan yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Erdoğan'ın ülkeyi ne kadar iyi izlediğini halkın nasıl içerisinde olduğunu çok güzel gösteren müthiş tespitidir.

https://odatv4.com/kapanan-dukkan-var-diyorlar...-22012104_m.html

Gerçekten çok kazanan ve artık değerli Türk lirası ile corona olduğu için yat alarak dünya turuna çıkan bir iki kişi esnaf hariç yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 22 Ocak 2021; 21:53:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayarcılar yaşadı bir tek online eğitimden dolayı. Hatta bir tanıdığım lamborghini bile aldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafasını Saray’dan dışarı çıkaramıyor ki, nerden bilecek ülkenin ne halde olduğunu. Yanındaki yardakçıları da “ herşey çok güzel, herşey müthiş efendim, siz bi tanesiniz efendim “ diye yalamaktan başka birşey yapmıyorlar.

Aynen böyle devam etsin🤙🏻

• Bu cümleden sonra dükkanını kapatan esnaf bile kendinden emin olamayıp dükkanına bakmaya gitmiştir. Kapanan dükkan şirket falan yok 

• Devletin resmi sayıları, odalar ve sendikalar bile kepenk indiren işletme sayısını yazıyor. Reis yok diyor. Şaka gibi. Keyif çayı tavsiye ediyor yine sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Some guy S kullanıcısına yanıt

Tabi canımm bir arkadaş android tablet satarak yat kat aldıKapanan dükkan şirket falan yok 

Lambo almadı vergisi çokmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Devletin resmi sayıları, odalar ve sendikalar bile kepenk indiren işletme sayısını yazıyor. Reis yok diyor. Şaka gibi. Keyif çayı tavsiye ediyor yine sanırım.

Kepenk kapatılıyor ya biri kapatıyor bir diğeri açıyor o kapandı sayılmıyor. kriz dönemlerinde sermaye el değiştirir sadece.

• Reyiz doğru söylüyor. Kanal A Türkiye'sinde yaşıyorum. Burada hiç bir şey kapanmadı.

• Cafe ve restoranlar battı avmler bankalara devredildi.

• ah reis ah böyle olmamalıydı.Kapanan dükkan şirket falan yok 

• Doğru söylüyor akepe cemaatinde sıkıntı yok, işleri tıkırında. İstedikleri zaman kredi buluyorlar devlet kurumlarından bütün ihaleleri alıyorlar tabii ki durumları iyi olacak aptallar mı dükkan kapatsınlar.

• evimin karşısındaki; iki kadın kuaförü, bir kasap ve bir spotçu kapattı.çarşıyı falan söylemiyorum bak.

• Etrafındakiler öyle anlatıyorsa Reyis te öyle sanıyor.

• Reis yok diyorsa yoktur. Vatan hainliğinin lüzumu yok.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Reis kapanan dükkan yok diyorsa yoktur. Reisin ağzından çıkan her cümle evrensel kural hükmü taşır.

• Ve bu lafları papağan gibi tekrarlayan onlarca insan var , düşünmeden sorgulamadan

• Mc donalds bile bazı şubelerini kapattı gitti. Pizzacılardan kapatanlar oldu. Bunlar paket servisle işi kurtarabilecek olanlardı.

Esnafı falan hiç katmıyorum.

• "halkın nasıl içerisinde olduğunu" evet resim ortada

Kapanan dükkan şirket falan yok
  • Abi bu ülke de hala karton toplayan çocuklar var. Siz neyden bahsediyorsunuz.

• Haklı olabilir. Ben bu tartışmalardan önce kapatmıştım... Kapanan dükkan şirket falan yok Kapanan dükkan şirket falan yok Azıcık param olsa, yurtdışına yatırım ve işi burada yapıp, faturayı orada kesmek için de bir-iki şirket kurardım. Düşünsene, istatistiki olarak, bir şirket kapatmadan iki şirket daha açmışım... ÜF! Ama 30 yıllık şirketim tabela şirketine dönmüş. Bir zamanlar 70 kişi çalıştıran şirketim şu an sıfır kişi çalıştırıyor. Onlara kimse bakmaz tabi. Kapanan dükkan şirket falan yok 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 24 Ocak 2021; 21:9:47 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.