Şimdi Ara

kampanya sona erdi kaldırılabilir KOMAGENEDE KASIMDA HERGÜN +%50 BEDAVA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
5.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eminönü Çiğ köfteci Ali Usta var, Lezzet vs güzel değil ama show için gidilir muhabbet edilir ikramları ile doyulur zaten

• çiğ köfteye fındık ceviz ilave ettiler tadı kaçtı. Adıyörem var samsun da onun tadını seviyorum bende
  • Bugün patlattık 1500gr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Ahmet AYBAK ciyim

• adam herkesş whatsapp eklemiş numaralar kaç kişi ile paylaşılmış oldu
  • Oses i deneyip begenmeyen var mi? Merak ettim

• Normalde komagene çok hoşuma gitmezdi yine de alayım dedim dün. Daha da kötü idi tadı ve kıvamı. İyice bozmuşlar.

• yemeyin arkadaşlar allah rızası için komageneyi yemeyin.

bu nasıl forummuş arkadaş sıcak diye düşündük paylaştık.

ama bakıyon nerde beğenmeyen var onlar yazıyor.

yokmu kampanyayı sıcak bulup alan.

arada bir iki kişi var teşekkür ederim.

birdaha sıcak fırsat paylaşmak mı tövbe. nede olsa millet en güzelini en ucuzunu biliyor neme lazım
  • zeromafyan kullanıcısına yanıt
    Dostum sen buradakilere bakma. Çiğ köfte bile yemeyen gelip eleştiriyor. Paylaşım yapmak güzeldir, vazgeçme.

Ekran kartı konusuna giriyorum. 100 koy şunu al, 700 koy bunu al, 4 ay bekle ucuzlar vs vs. Hiç bitmez bunlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeromafyan

yemeyin arkadaşlar allah rızası için komageneyi yemeyin.

bu nasıl forummuş arkadaş sıcak diye düşündük paylaştık.

ama bakıyon nerde beğenmeyen var onlar yazıyor.

yokmu kampanyayı sıcak bulup alan.

arada bir iki kişi var teşekkür ederim.

birdaha sıcak fırsat paylaşmak mı tövbe. nede olsa millet en güzelini en ucuzunu biliyor neme lazım

Komagenenin çiğ koftesini beğeniyorum. Son zamanlarda biraz standartlari düşsede. Teşekkürler hocam sizden öğrendim birazdan arkadaşla gidip yiyeceğim inşaAllah. Allah razı olsun. :)

• böyle bir kampanya sitede yok ? sonra komagene dükkanına gidince abi bizim böyle bir olaydan haberimiz demeleri çok oluyor. ve hayatım boyuncada en sevmedigim olaydır bu yşaşanılan durum.

ek olarak fiyatlara baktım mesela aile boyu yazıyor 30 TL. bu sadece cigköfteden ibaret mi ? yoksa yanında lavaş sos veya marul var mı ? yoksa bunlar extra ücret ödeyerek mi aliyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 14 Kasım 2016; 18:25:3 >
  • Adiyamanin tarihi isimlerinden biri

• hocam onu biliyorum başlıkta harf hatası yapılmış ondan bahsetmiştim
  • komagene eski lezzetini bende alamıyorum.

neden komagene tüketiyorum derseniz.

içinde koruyucu yok ve birde ürünler kargo ile değil soğutuculu araçlar ile dağıtılıyor diye biliyorum.
  • Biriniz komagene bozdu, diğeriniz bozmadı diyor.Komagene sonuçta her parti ürününde aynı gramajlı içerik koyuyor. Bozan esnaftır arkadaşlar. 2 Gün tepside, dışarıda çalışmayan dolabın üzerinde duran çiğköfteyi yerken ağzınıza şişmiş bulgurlar gelir. Ama çok satış yapan bir yerden markası ne olursa olsun taze yeni açılmış çiğköfte alırsanız yağ gibi kayar . Önemli olan satan esnaf.
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Tüm şubelerde olması lazım kampanya. yemek sepetinde çıkıyor sepete eklerken promosyon olarak öyle de deneyebilrisin

30 liralığın yanında 2 adet büyük yeşillik tabağı bir tam marul 8 adet lavaş sayısından emin olmamakla beraber sanırım 4 er adet sos ve nar ekşisi veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 15 Kasım 2016; 8:46:57 >
  • ne yapın ne edin eve sipariş söylemeyin. 600 gram çiğköfteye 1 çeyrek dilim limon koymuşlar, bu nasıl pintilik? Gitmiş 7-8 tane nar ekşisi sosu koymuş, ne yapayım ben senin glikoz şuruplu nar ekşisi sosunu? Göbek marul ise komedi, elleri titredi herhalde koyarken. Rezalet.
  • Son komagene deneyimim...
    Komageneden almaya baya uzun zaman oldu.Yanında geçme fırsatım olunca alayım dedim.
    Kampanya 12 liralık çiğ köfte alınca devreye giriyor.Neyse aldım.
    Evde açtık,yiyince resmen hayal kırıklığına uğradım.
    Gerçekten eski komageneyle alaksı yok.Resmen başka bir çiğ köfte.
    Tat,aroma,lezzet yönünden hiç memnun kalmadım.
    Dediğim gibi bayadır almıyordum burdan, daha doğrusu alma fırsatım olmadı.
    Tat farkı çok net ortada.
    Ki çiğ köfteyi severim bulabildiğim bir çok markayı yeme fırsatım oldu.
    Burda tadı beğenmeyenler olunca böyle bir kurumsal bir markanın buna mal vermeyeceğini düşünmüştüm.Ama durum vaziyet böyle.
  • en son ümraniye şubesinden almıştım,ayın onbeşi kampanyasında.paket yaptırdım malzemeyi lavaşı felan saymadan bolca koydular ,ama tat olarak pek memnun kalmadım.
    sebebi mahallede dürüm yaptırmaya alıştığımızdan sanırım,kiloyla alınca aynı tadı olmuyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.