Şimdi Ara

kampanya sona erdi kaldırılabilir KOMAGENEDE KASIMDA HERGÜN +%50 BEDAVA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
5
Favori
5.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KOMAGENEDE HER AYIN 15'İNDE OLAN KAMPANYA KASIM AYI BOYUNCA HERGÜN GEÇERLİ.

BENİM GİBİ ÇİĞKÖFTEYİ BELİRLİ YERLERDEN TERCİH EDİYORSANIZ VE DİĞERLERİNE GÖRE PAHALIYSA DEĞERLENDİRİLEBİLİR BİR KAMPANYA.

http://www.komagene.com.tr/

kampanya sona erdi kaldırılabilir KOMAGENEDE KASIMDA HERGÜN +%50  BEDAVA

ARKADAŞLAR KONU DAHA ÖNCE AÇILMIŞMI DİYE BAKTIM GÖREMEDİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeromafyan -- 6 Aralık 2016; 8:49:16 >

• kampanya sona erdi kaldırılabilir KOMAGENEDE KASIMDA HERGÜN +%50  BEDAVA
  • En yakın rakibi katkı maddesi kullanmazken, sen ne neden katkı maddesi kullanmak zorundasın diye bi mail atmıştım bunlara zamanında.. Hiç geri dönüş yapmadılar bile... O gün bugündür bu firmaya karşı bir antipati oluştu bende..

Ayrıca tarihi bir krallığın ismini çalarak marka olunmaz, git uğraş kafanı çalıştır bul kendine bir isim... hazırcacık, tarihin derinliklerindeki bir krallığın ismini kullanarak marka yaptım sanıyorlar
  • Et kıyma fiyatına yoğrulmuş baharatlı bulgur satıyorlar. Fiyatın 10-12 TL'den fazla olmaması gerekiyor.
  • onemillion arkadaşa teşekkür ederim resim için.

isme takılmıyorum herkes bişeyler kullanıyo komagene ne manaya geliyor bilmiyorum.

sonuçta iskender satan bursayı, pide satan konyayı mevlanayı kullanıyor çok da derdim değil.

katkı maddesi hazır gıdada illa vardır ama ne kadar olur onu bilmem helal sertifikası var ve bulyon çintuzu vs yok deniyor.

katkı daha çok soslarda ve nar ekşisinde falan oluyor. ben onları kullanmıyorum limon yada kendi narekşimi tercih ediyorum.

fiyat konusu pahalı ama kampanyayla orta seviyeye düşüyor.

başka yerlerden çokçok daha ucuza alabiliyorsun ama beni çok rahatsız ediyor yediğime yiyeceğime pişman oluyorum.
  • Ankara'da Apikoğlu varken isterse %75'ini versin, alınmaz.
  • komagenenin çiğköftesinin tadı fena değil. ama tutup da 30 liraya çiğköfte satmaları saçmalık. bu fiyatlarla nasıl ayakta kalıyor bu firmalar anlamıyorum.forumda bi ara baya muhabbeti dönmüştü adamlar 4 kilosunu 24 liraya veriyor ben daha deneme şansı bulamadım ama alanlar gayet memnundu.

http://www.cigkofte.gen.tr/index.php/cigkofte.html
  • kimse kusura bakmasın ama 30 TL bir köfteye verilir mi, gerçekten içinde ki ceviz fıstık bol miktarda olsa anlarım da, kıyma yok bildiğin bulgur, sanki bana et satıyor, demek ki %50 ile de kar yapabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l -- 7 Kasım 2016; 11:18:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

En yakın rakibi katkı maddesi kullanmazken, sen ne neden katkı maddesi kullanmak zorundasın diye bi mail atmıştım bunlara zamanında.. Hiç geri dönüş yapmadılar bile... O gün bugündür bu firmaya karşı bir antipati oluştu bende..

Ayrıca tarihi bir krallığın ismini çalarak marka olunmaz, git uğraş kafanı çalıştır bul kendine bir isim... hazırcacık, tarihin derinliklerindeki bir krallığın ismini kullanarak marka yaptım sanıyorlar

Ne gibi katkılar var? En yakın rakibi kim? Bilelim de ona göre almayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

En yakın rakibi katkı maddesi kullanmazken, sen ne neden katkı maddesi kullanmak zorundasın diye bi mail atmıştım bunlara zamanında.. Hiç geri dönüş yapmadılar bile... O gün bugündür bu firmaya karşı bir antipati oluştu bende..

Ne gibi katkılar var? En yakın rakibi kim? Bilelim de ona göre almayalım

aradan epey uzun zaman geçti, hala katkı maddeleri kullanıyor mu bilemem, içeriğine bakmak lazım

• Reklamlarında oğuz yılmazın oynadığı bi çiğ köfte satan yer vardı övülüyodu bilen var mı arkadaşlar

• l L kullanıcısına yanıt
    %50 ile kar yapabileceğini sanmıyorum. +%50 bedava yani 1kg alana 0,5kg bedava.

birde dürümlerde geçerli değil kampanya. yani sürümden kazanma var. dürüm almak karlı değil

ceviz fıstık bol koyarsa o çiğköftelikten çıkar başka bişey olur.

kıyma koysalarda onunda bir ölçüsü olacaktı kıymayı basmanın da bir manası yok çiğköfteye.
  • Geçenlerde benimde canım çekti,az bişey alıp 2 dürüm yaparım evde dedim. %50'yi görünce 400+200 gr'a 12 lira verdim. Ama içine az bi yeşillik 4 tanede lavaş veriyorlar. O da yetmez tabiki 600 gr'a. Bende extra yeşillik ve lavaş aldım 17 lira tuttu. Yani aynı paraya geldi nerdeyse. Ve tadıda cidden hiç güzel değildi. Normalde çiğköfteciler önce tadtırırlar. Bu öyle bişey yapmayınca anlamalıydım. Komagene benim için bitmiştir. Oses acılısı buna 10 basar.
  • quote:

iyi de, silikon vadisi'nden ar-ge firması değilki bu yaratıcı isimle çıksın
    köfteyi yapan adamın adı "ömer" ,sonuna usta koy, başına meşhur koy, al sana "meşhur ömer usta" markası
    zaten hepsi kahtalı,sincikli... katkı matkı takar mı sanıyorsun ? en kısa yoldan nasıl köşeyi dönerim derdindeler. çünkü 5. dereceden akrabaları da köyde ineği tarlayı satıp gelip dükkan açmıştır, 3 senede apartman dikmiştir, o da bu hayalle geliyor

komagene'ye gelecek olursak, gereksiz pahalı. gidin sokaktaki 3-5 tanesinden deneyiniz, hangisi hoşunuza giderse onu alın, bi de burda arada bir düzgün kampanya yapan satıcılardan alınabilir.

• Yil boyu yapmasi lazim kampanyayi 4.5tl ye durum+ayran satiyorlar.

• Piyasada baya bir rakip var,çoğalmaya da devam ediyor.Belki bu yüzden böyle bir şeye giriştiler.
    Piyasada isim yapmış olanlardan yediklerim arasında tadı en güzel bu malesef.Diğer hiç saymıyorum bile.
    Ama katkı maddesi en çok olan ürünlerden bir tanesi bu çiğ köfte.
    Ve kimin ne kattığını da bilemiyoruz.
  • ben komageneyi seviyorum. diğer iki meşur markanın tadında plastik poşet tadı var. en azından ben öyle hissediyorum belki baharattandır.
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Bozdu, bulgur pilavı gibi yapmaya başladılar. Fiyatları zaten piyasanın çoook üstünde..

• 8 kişilik harika bir tarif deneyin pişman olmazsınız..

1 kilo esmer bulgur
    4 adet orta boy haşlanmış patates
    2 adet robottan geçirilmiş soğan
    5 diş robottan geçirilmiş sarımsak
    2 yemek kaşığı domates salçası
    2 yemek kaşığı biber salçası
    10 yemek kaşığı isot (1 bardak su ile kap içerisinde yarim saat bekletin)
    1 yemek kaşığı nar ekşisi

bunları kasede karıştırın
    2 tatlı kaşığı pulbiber
    1 tatlı kaşığı kimyon
    1 tatlı kaşığı kuru nane
    1 tatlı kaşığı karabiber
    1 tatlı kaşığı tuz

yarım demet çok ufak olmayan kıyılmış maydanoz
    100gr robottan geçirilmiş ceviz (mısır tanesi büyüklüğünde)
    1 çay bardağı sızma zeytinyağı

sos
    1 çay bardağı ketçap
    1 yemek kaşığı isot
    1 yemek kaşığı nar ekşisi

Patatesleri haşlayın. Bulguru yoğurma kabına alın. İsotlu karışımı ağır ağır ilave edin. 10dk yoğurun. Rendelenmiş soğan ve sarımsağı ilave edip karıştırın. 10dk yoğurun. Patates, salça, nar ekşisi, baharat karışımını ilave edip yoğurma işlemine devam edin. Ara ara kontrol edip bulgur yumuşayana kadar yoğurun. Kıvamı yerine gelen harca sızma zeytinyağını, cevizi ve maydonozu koyup bir miktar daha yoğurun.

• Komagene'yi beğenirdim önceden ama şimdi hoşuma gitmiyor. Son zamanlarla çok yoğun bir ketçap tadı alıyorum. Çiğköftem'den yiyordum maalesef bulunduğum yerde yok. Evde kendim yapıp yiyorum artık.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.