Şimdi Ara

kampanya sona erdi kaldırılabilir KOMAGENEDE KASIMDA HERGÜN +%50 BEDAVA

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
121
Cevap
5
Favori
4.949
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> kampanya sona erdi kaldırılabilir KOMAGENEDE KASIMDA HERGÜN +%50 BEDAVA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    298 Mesaj
    komagene eski lezzetini bende alamıyorum.

neden komagene tüketiyorum derseniz.

içinde koruyucu yok ve birde ürünler kargo ile değil soğutuculu araçlar ile dağıtılıyor diye biliyorum.
    |
    |
    Biriniz komagene bozdu, diğeriniz bozmadı diyor.Komagene sonuçta her parti ürününde aynı gramajlı içerik koyuyor. Bozan esnaftır arkadaşlar. 2 Gün tepside, dışarıda çalışmayan dolabın üzerinde duran çiğköfteyi yerken ağzınıza şişmiş bulgurlar gelir. Ama çok satış yapan bir yerden markası ne olursa olsun taze yeni açılmış çiğköfte alırsanız yağ gibi kayar . Önemli olan satan esnaf.
    |
    |

Tüm şubelerde olması lazım kampanya. yemek sepetinde çıkıyor sepete eklerken promosyon olarak öyle de deneyebilrisin

30 liralığın yanında 2 adet büyük yeşillik tabağı bir tam marul 8 adet lavaş sayısından emin olmamakla beraber sanırım 4 er adet sos ve nar ekşisi veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 15 Kasım 2016; 8:46:57 >
    |
    |
    McCarty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ne yapın ne edin eve sipariş söylemeyin. 600 gram çiğköfteye 1 çeyrek dilim limon koymuşlar, bu nasıl pintilik? Gitmiş 7-8 tane nar ekşisi sosu koymuş, ne yapayım ben senin glikoz şuruplu nar ekşisi sosunu? Göbek marul ise komedi, elleri titredi herhalde koyarken. Rezalet.
    |
    |

“Napalım, kısmet değilmiş…”
  • Teğmen
    177 Mesaj
    Son komagene deneyimim...
    Komageneden almaya baya uzun zaman oldu.Yanında geçme fırsatım olunca alayım dedim.
    Kampanya 12 liralık çiğ köfte alınca devreye giriyor.Neyse aldım.
    Evde açtık,yiyince resmen hayal kırıklığına uğradım.
    Gerçekten eski komageneyle alaksı yok.Resmen başka bir çiğ köfte.
    Tat,aroma,lezzet yönünden hiç memnun kalmadım.
    Dediğim gibi bayadır almıyordum burdan, daha doğrusu alma fırsatım olmadı.
    Tat farkı çok net ortada.
    Ki çiğ köfteyi severim bulabildiğim bir çok markayı yeme fırsatım oldu.
    Burda tadı beğenmeyenler olunca böyle bir kurumsal bir markanın buna mal vermeyeceğini düşünmüştüm.Ama durum vaziyet böyle.
    |
    |
    sebebi mahallede dürüm yaptırmaya alıştığımızdan sanırım,kiloyla alınca aynı tadı olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sadece ordan alışveriş yapanlar için fırsat olabilir ama dışardan biri için %50 bedavası ile bile fırsat sıcak değil bizim çiğköfteci zaten kilosunu 20 tl'den satıyor.bana özel 5 liralık pakete bile 4 lavaş veriyor yani 10 liraya 8 lavaş gayet çok yeşillik alıyorum.ama bunlar 10 liraya en fazla 4 lavaş verir yeşilliği az olur.yani fırsat genele değil kişisel ama olsun kişiselde olsa fırsat fırsatdır.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

Eminönü Çiğ köfteci Ali Usta var, Lezzet vs güzel değil ama show için gidilir muhabbet edilir ikramları ile doyulur zaten

ali usta hala aynı yerde hizmet vermeye devam ediyormu?eskiden çok alırdım ondan ama ordan uzaklaşınca yolum düşmüyor artık.çiğ köfte için sıraya girilen ender yerlerden biriydi...
    quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

Eminönü Çiğ köfteci Ali Usta var, Lezzet vs güzel değil ama show için gidilir muhabbet edilir ikramları ile doyulur zaten

ali usta hala aynı yerde hizmet vermeye devam ediyormu?eskiden çok alırdım ondan ama ordan uzaklaşınca yolum düşmüyor artık.çiğ köfte için sıraya girilen ender yerlerden biriydi...

yeni yerine taşındı sıra ve show devam ediyor.
    büyük postanenin tam sağ çaprazdindan kokoreccinin yanindan içeri girin görürsünüz zaten.

|
    |

• Çavuş
    83 Mesaj
    Güzel kampanya

|
    |
    |
    |

.:|MSI GE60/GE70 KULLANICILARI KULÜBÜ|:.
    Intel Core Ivy Bridge i7 3630QM || Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
    Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

ana ünite : Pioneer x9550BT + 4 adet pioneer oval peak/rms 400/60 + Pioneer TS w307D2 Peak/rms 1200/400 + Jameson usa 6004 steryo amfi + soundmagus dk1200 mono bass amfisi.
  • Er
    5 Mesaj
    evet kilosu 5ten alıp 30dan satıyor demeyenler, komageneyi iğrenç bulmayanlar,çiğköfteyi kendi evinde yapmayanlar,

bu fırsatı sıcak bulan forumdaşlar Kampanyada son 8 gün hatırlatayım dedim.
    |
    |
    Hiç denemedim denemek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

sende oranın fırsatını paylaş. beğenen isteyen alır 4paket24 liradan
    |
    |
    dekareme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    en son gerçek etli çiğ köfte yediğimde (35 sene evvel Ağrı'da - Aile toplantısında yapılan çiğ köftelerden) şerit tenya dolmuştu bağırsaklarımız..
    o günden sonra etlisini hiç yemedim Hele hele dışarıda başkasının yaptığını hiç yemem.
    |
    |

Haji dayı bu nedir ?
    |
    |
    Celaleddin Rooney kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

https://www.youtube.com/watch?v=1bNm3wS-UL4&list=LLt94_KR-EraN4hJcoP7DPQg&index=1

Bu videoyu izleyin ve aşamalara eksiksiz uyun. Son derece ucuz ve en azından içindekiler açısından içiniz rahat rahat yersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bazzzingaaa -- 1 Aralık 2016; 19:19:10 >

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

Dostlar bırakın o markayı bu markayı en iyisi bile kötü dolu kimyasal bunların. Alın size efsane bir tarif, ben battalzade çiğ köftelerini çok severdim o lezzete yakın bir tat oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=1bNm3wS-UL4&list=LLt94_KR-EraN4hJcoP7DPQg&index=1

Bu videoyu izleyin ve aşamalara eksiksiz uyun. Son derece ucuz ve en azından içindekiler açısından içiniz rahat rahat yersiniz.

Hocam bizde böyle bir işe kalkıştık bir ara o kadar zaman emek harcadık değmedi değmedi en iyisi almak parayla
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,676
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.