Şimdi Ara

Kafein bağımlılığına çözmü olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah uyandıktan sonra 2-3 kahve içmeden yada 1 redbull çakmadan kendime gelemiyorum. Ağırlığa girmeden evvel NOX içmezsem elim ayağım titriyor ağırlıkta. Var mı bi çözümü olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kafein

• Hergün 4-5 bardak kahve içiyorum bunun 2 bardağı türk kahvesi ki bu büyük kupa oluyor diğerleri nescafe classic oluyor. Bugün 2 saatlik uykuyla ayaktayım ve sadece az önce nescafe ice içtim hazır olarak satılanlardan başım beynim durdu akşama kafein yüklemesi yapıcam.
    Sana önerim elma ye sabahları kahve yerine. Kütür kütür ye. ve kahveyi aklına getirmemeye çalış bi kaç gün böyle devam edersen düzelirsin yavaş yavaş. Ancak günde 1 bardak türk kahvesi içmelisin vücut için güzel bi besin
  • İnsanın vazgeçemeyeceği tek içecek sudur, abartmayın.

2 hafta içmezsin olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unaloner

Hergün 4-5 bardak kahve içiyorum bunun 2 bardağı türk kahvesi ki bu büyük kupa oluyor diğerleri nescafe classic oluyor. Bugün 2 saatlik uykuyla ayaktayım ve sadece az önce nescafe ice içtim hazır olarak satılanlardan başım beynim durdu akşama kafein yüklemesi yapıcam.
    Sana önerim elma ye sabahları kahve yerine. Kütür kütür ye. ve kahveyi aklına getirmemeye çalış bi kaç gün böyle devam edersen düzelirsin yavaş yavaş. Ancak günde 1 bardak türk kahvesi içmelisin vücut için güzel bi besin

Elmayı daha evvel de duymuştum. Denemeye değer gibi..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.