Şimdi Ara

Hayattan zevk alamıyorum, ölmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
7.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç bir zaman gerçekten mutlu olamadım şu hayatta.Sevgili desen yok, tip yok, para yok, arkadaş yok, dost yok yokta yok.Hiç birşeyim yok arkadaşlar.Hep dalga konusu oluyorum, tek yaptığım başkalarının mutluluğunu izlemek.Zaten bunun için geldim dünyaya.Hep başkası mutlu oluyor, hep başkası malı götürüyor ama ben hiç o başkası olamıyorum.Hep ben olarak kalıyorum.Bilmiyorum neremde eksik var ama allah beni böyle yaratmış galiba yapacak bişey yok.Sırf bu yüzden dinimden bile soğudum.Soruyorum allaha neden beni böyle yarattın diye.Tamam bu sınav belki ama diğerleri bu kadar kolay geçiriyoken ben neden bu kadar zor sınavdayım?Şu an telefonuma baksanız 5 tane numara bile yoktur, hiç mesaj atanım bile yok.Kız arkadaş desen bir tane tanıdığım kız bile yok.Hayır başka şeyler için değil sırf sevmek istmeiyorum artık sadece dokunmak istiyorum ona.Ama sevgiliyi bırak bir tane bile kız arkadaş olmayınca olmuyor işte.

Bunları niye anlattım bilmiyorum ama artık yoruldum.Tüm gün slow acılı şarkılar dinliyorum eskiden onu dinleyince en azından hüzünlenirdim ama hüzünlenemiyorum bile artık bu durumuma.Sadece acıyorum kendime niye böyleyim diyr.İntihar eşiğindeyim.Ölmek istiyorum çünkü yaşasam ne değişecek ki?Bundan sonra yaşayacağım 60 yıl varsa o da aynı böyle geçecek.Aynen geri sarılığ tekrar oynatılan bir film gibi.Herşey baştan başlıyor ama hep aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZenciPriapus -- 1 Nisan 2014; 18:47:48 >

• Heheehee
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

Up
    yaş gaç gardaş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhuser

Heheehee
    yapcak bırsey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

yapcak bırsey yok

Alıntıları Göster
    anlıyorum

edit: başlığı okuyup yazdım, kardeş sen sıcmıssın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 1 Nisan 2014; 18:55:40 >
  • aynı ben.yaş kaç?
  • Takip
  • Yahu ne mal adamsın git gez dolaş paran olmasın hayattan bir şekilde zevk alırsın. Ben mutsuz olduğum zaman küçücük bir şey bile beni mutlu ediyor o kadarda kasma.
  • Forumda senden mal biri çıkarsa forumu bırakırım

Takılıyorum kardeş yanlış anlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: MateryalizminPeygamberi

Forumda senden mal biri çıkarsa forumu bırakırım

Takılıyorum kardeş yanlış anlama
    özet:

Hayattan zevk alamıyorum, ölmek istiyorum

• Ben de sormuştum zamanında tanrıya, niye bu kadar yalnızım diye. "Senin ağacından orman olmaz" dedi... Sonra kabullendim ben de, bir baktım, kimseye ihtiyacım yokmuş. Yalnızlık canmış. "Yalnız yaşayamıyorsan, doğuştan kölesin demektir" mottosuyla yaşar oldum. Hayattan almam gereken zevke bile ihtiyacım yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeroEM9

Ben de sormuştum zamanında tanrıya, niye bu kadar yalnızım diye. "Senin ağacından orman olmaz" dedi... Sonra kabullendim ben de, bir baktım, kimseye ihtiyacım yokmuş. Yalnızlık canmış. "Yalnız yaşayamıyorsan, doğuştan kölesin demektir" mottosuyla yaşar oldum. Hayattan almam gereken zevke bile ihtiyacım yok...

Tibet keşişi filan mısın kardeş
  • quote:

Ben de sormuştum zamanında tanrıya, niye bu kadar yalnızım diye. "Senin ağacından orman olmaz" dedi... Sonra kabullendim ben de, bir baktım, kimseye ihtiyacım yokmuş. Yalnızlık canmış. "Yalnız yaşayamıyorsan, doğuştan kölesin demektir" mottosuyla yaşar oldum. Hayattan almam gereken zevke bile ihtiyacım yok...

İşte bu aradığımız kan. Adamsın kanka felsefeni sevdim
  • quote:

Ama ben alışamıyorum bu duruma.Yalnızlığa alıştım, alışamadığım şey hayat.Bir an önce bitsin istiyorum.Sonunu bildiğim bir filmi izliyor gibiyim.Hayatımında sonunu biliyorum.Hiç birşey olmadan ölüp gideceğim.İstediğim zaman ölebilecekken neden bu çileye katlanayım diyorum.Ve cevap bulamıyorum.Senin cevabın vardır belki?

• güldürdün lan anten. yaş kaş ? 15-16-17 ise 2 seneye geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

güldürdün lan anten. yaş kaş ? 15-16-17 ise 2 seneye geçer.
    aynen hiç kimse yok millet şuan belki sitedği arbalara binip istediği evlerde yaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

quote:

Ama ben alışamıyorum bu duruma.Yalnızlığa alıştım, alışamadığım şey hayat.Bir an önce bitsin istiyorum.Sonunu bildiğim bir filmi izliyor gibiyim.Hayatımında sonunu biliyorum.Hiç birşey olmadan ölüp gideceğim.İstediğim zaman ölebilecekken neden bu çileye katlanayım diyorum.Ve cevap bulamıyorum.Senin cevabın vardır belki?

İstediğin zaman ölebilme hakkı, benim için çileyi eriten bir hak. Yaşamda anlam bulamıyorum, yaşamak için bir neden bulamıyorum. Yaşamın anlamsızlığı ölüm için bir neden olabilir mi ? Sanmıyorum. Yaşamın bir anlamı yoksa, ölümün hiç olamaz. Ama bu düşüncem sadece bir bahane sanırım. Beni ölümden alıkoyan şey ölümden korkmak olsa gerek. Gerisi sadece bahane; resmin taşmasını engelleyen, felsefeyle süslü bir çerçeve...

• quote:

Orijinalden alıntı: RioShui

aynen hiç kimse yok millet şuan belki sitedği arbalara binip istediği evlerde yaşıyor

Yanlış düşünüyorsunuz.Dışarıda çöplerden yemek karıştıran bir çocukda olabilirdiniz.İşte insanoğlu elindekiyle yetinmeyi bilmiyor hep daha iyisini istiyor belkide bu yüzden siz ve sizin gibiler bu hayatları yaşıyorsunuz.Kimsenin hayatı dört dörtlük değildir.Brad Pitt'in yerinde olmayı kim istemez herkes ister ama gel gör ki millet bunun yüzünden dert yanmıyor.Bencil olmayın diyeceğim ama insanoğlu zaten doğuştan bencil.Annesi veya yakın bir akrabası öldüğünde ben onsuz ne yaparım der hep kendini düşünür.Yalnız olmak kötü değildir aksine dünyanın bazılarına verdiği en büyük nimettir.Bazen başına öyle olaylar geliyor ki keşke yalnız olsaydım diyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brian Sparrow

quote:

Orijinalden alıntı: RioShui

Yanlış düşünüyorsunuz.Dışarıda çöplerden yemek karıştıran bir çocukda olabilirdiniz.İşte insanoğlu elindekiyle yetinmeyi bilmiyor hep daha iyisini istiyor belkide bu yüzden siz ve sizin gibiler bu hayatları yaşıyorsunuz.Kimsenin hayatı dört dörtlük değildir.Brad Pitt'in yerinde olmayı kim istemez herkes ister ama gel gör ki millet bunun yüzünden dert yanmıyor.Bencil olmayın diyeceğim ama insanoğlu zaten doğuştan bencil.Annesi veya yakın bir akrabası öldüğünde ben onsuz ne yaparım der hep kendini düşünür.Yalnız olmak kötü değildir aksine dünyanın bazılarına verdiği en büyük nimettir.Bazen başına öyle olaylar geliyor ki keşke yalnız olsaydım diyoruz.

Alıntıları Göster
    Yalnız adam kendini bilen adamdır aga.Ben bu hayatda bir Allahtan birde yalnız insandan korkarım . Çünkü ne yapacağı kestirilemez.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.