Şimdi Ara

KabloNet'ten yeni servis NİTRO - 3,90TL'ye 24 saat 100 MB hız kotasız internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
7
Favori
33.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 saat süre ile 3,90 TL'ye adil kullanımı etkilemeden 100 mb hız artırımı hizmeti başlamış.

Detay:
    • Nitro hizmetini satın alan kullanıcıların hızları 100 Mbps’ye kadar hıza 24 saat süresince yükseltilecektir. Örneğin; 01.01.2014 saat 13:01’de satın alınan Nitro hizmeti 02.01.2014 saat 13:01’e kadar geçerli olacaktır.
    • Nitro hizmeti kapsamında yapılan veri kullanımı mevcut tarife, kampanyadan sahip olunan hız ve AKN haklarını etkilemeyecektir.
    • Ay içerisinde en fazla 5 kez hız Nitro hizmetinden yararlanılabilir.
    • Uygulamadan tüm Uydunet tarifelerinde yer alan müşteriler faydalanabilirler. 20 Mbps ve üzeri hızlar hız Docsis 3.0. modemlerle karşılanabilir. Docsis 3.0. modem sahibi olmayan müşterilere Nitro hizmeti sunulmayacaktır.
    • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kaynak:
    https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler-Nitro,142

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTech -- 24 Ocak 2017; 17:39:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay VARANGEL

Akk'yi aşan kullanıcılar da nitro kullanınca hızları yükselecek mi?

hocam mesajdan anladığım akk kota bağımsız. nitro parasını ver o gün 24 saat 100 mb kullan. 24 saat dolunca hız aynı yere inecektir.
  • ilk satırı okur okumaz günlük 4 tl, aylık 120tl olur 100mbit akksiz süper derken aşağı doğru gözüm kaydı :( ayda en fazla 5 defa... olsun iyi olmuş...

Fakat kablomuz yok.. ADSL ye devam..
  • E 25mbit 150GB AKK'ya 72TL öderken hergün Nitro alayım ayda vereyim 120TL 100mbit akk'sız netim olsun..

Kaç para ulan 100mbit internet?

Baktım; 100mbit 100gb akk 99TL..

tabii mevcut tarifeninde fiyatını ekleyince üstüne olmuyor bu dediğim.. 25mbşt candır.. Birde modemi adam olsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 3 Aralık 2014; 21:03:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endaman95 -- 11 Mart 2015; 2:27:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

E 25mbit 150GB AKK'ya 72TL öderken hergün Nitro alayım ayda vereyim 120TL 100mbit akk'sız netim olsun..

Kaç para ulan 100mbit internet?

Baktım; 100mbit 100gb akk 99TL..

tabii mevcut tarifeninde fiyatını ekleyince üstüne olmuyor bu dediğim.. 25mbşt candır.. Birde modemi adam olsa..

hocam aylığa vurma. adam 10 mb kullanıyor aylık 29.90 biliyorsunuz kampanya vardı. ama ihtiyacı oldu iş yerinde diyelim veri girecek yada oyun film linkler hazır sömürecek. bas 4 tl sömür. ama bence en önemlisi mesela muhasebe departmanları beyan vs giriyor. ay sonları yada yılın son dönemleri vs. adam günlük 4 tl ye işini 4-5 kat daha hızlı yapacak. bence güzel uygulama.

• quote:

Orijinalden alıntı: endaman95

ne zaman basliyormus bu hizmet?

başladı diye biliyorum.
  • tabii o konularda haklısınızda ben bireysel kullanım olarak düşünmüştüm..
  • TTnet Bunu Ayda Bir Kereye Mahsus Bedava Veriyor, Ama Böylede İyi, Ne Kadar Bluray Film, Oyun Varsa, 24 Saatte 4 Liraya Sömürmek Paha Biçilemez :)
  • AKN ve hız konusu belirsiz.Açıklamalar yetersiz.
    Dün uyku yok servisi için görüştüğümde AKN'yi aştıktan sonra 3'e düşen hız,geceleri yükselecek mi diye sordum.
    5 dk. bilgi aldıktan sonra yükselmeyeceğini söyledi.Ben de o zaman niye 10 lira vereyim dedim.Cevap veremedi.
    Benim anladığım uyku yok servisinden faydalanmak için mevcut AKN yi geçmemek lazım.
    Nitro için büyük ihtimal hızı yükseltirler.
  • uyku yok servisini bilmiyorum hocam ama nitro için bence gayet açık. akn yok hız max 100 süre 24 saat ve fiyat kdv dahil 3.90
  • nitro ismi tam tutmuş
  • dün akşamdan itibaren kullanıyorum 150 gb yi aşkın download yaptım 12mbps download hızını görünce gözlerim yaşarmadı değil
  • Yakında her ISP kendine özel bir isim bulacak kazıklanan gene biz olacağız
  • Uyku yok diye birşey çıkarmışlar. 00.00-09.00 arası akk saymıyor aylık 10 tl'ye. Süper ya. Tarifem 25 mbps 75 gb akk, ben onu 50 gb'liye düşürür bunu alırım, gece basarım downloadı. Harika :)
  • bu servisten taahhütlü kullanıcılar da faydalanabiliyor mu?
  • Geç kalınmışta olsa güzel haber.
  • 28 kasım benim doğum günümde o gün hediye olarak verdiler bu nitro olayından.
    Apartmandaki tesisatımız 100Mbps almaya yetiyor olmasına rağmen, download 25'de kaldı, upload 4 oldu.
    Torrent'de hızlı indirmiyor nedense uydunette. O yüzden boşa gitti hediye.

Bu arada bu torrent'e bi çözüm yok mu ya? normalde saniyede 3mb indirebiliyorum ortalama ama torrent'te zar zor 1mb'ı geçiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rioxis

28 kasım benim doğum günümde o gün hediye olarak verdiler bu nitro olayından.
    Apartmandaki tesisatımız 100Mbps almaya yetiyor olmasına rağmen, download 25'de kaldı, upload 4 oldu.

Bu arada bu torrent'e bi çözüm yok mu ya? normalde saniyede 3mb indirebiliyorum ortalama ama torrent'te zar zor 1mb'ı geçiyor..

modem docsis 3.0 mıydı? docsis 3.0 modemle 100mbit alabilirsiniz. Torrent'te ise seeder sayısına göre performansı değişir,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rioxis

28 kasım benim doğum günümde o gün hediye olarak verdiler bu nitro olayından.

@mutku arkadaşın dediği gibi torrentte seed sayısı önemli. bazen de seed çok fazla oluyor ama paylaşılan veri düşük olduğunda indirme hızı yine düşük kalabiliyor. ben mesela iş yerinde indirme yaparken uploadı max 4-5 kb ayarlıyordum :)

modem docsis 3.0 ise 100mb'i görmeniz gerekir. bunun en sağlıklı testinide speedtest veya benzeri sitelerde yapabilirsiniz. yalnızca torrernte bakmayın yanılırsınız. kaçırdım diye de üzülmeyin torrent link vs biriktirin 3.90a sömürün

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.