Yüzbaşı
08 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 431 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Cümleten merhaba televizyonu alalı yaklaşık 2 sene kadar oldu, Emekli annem ve babam kullanıyor cihazı, Evde çoluk yok çocuk yok televizyona asla dokunmazlar böyle bir leke oluşmuş panelin önünde hiçbir darbe ya da başka bir şey yok, Babamın söyledğine göre annen onu silerken yaptı diyor 😂 Annem de ben asla bastırarak silmedim diyor şimdi sormak istediğim şu bu bir panel arızası olabilir mi ya da bu panelin arkasındaki Saydam bir madde var ışıgı dagıtan onda bir problem olmuş olabilir mi, Televizyonun inanın daha jelatinleri üzerinde günde de toplasanız 5 6 saatten fazla çalışan bir cihaz değil parlaklık %40 da çalışıyor Söyledigim gibi çoluk yok çocuk yok kumandadan açıyorlar kumandadan kapıyorlar kronik bir problemmi? yani çözümü basit bir şey mi yoksa panelde bir arıza mı bu fikirleriniz nedir yardımcı olabilirmisiniz,

Merhaba tecrübeli arkadaslardan fikir istiyorum zahmet olmaz ise, daha once kullandıgım sistem z270x gaming8 anakartta zxri ses kartı mevcuttu onboard olarak mükemmel bir sesi varmış yeni aldıgım anakartta realtek`e düşünce anladım bunu şimdi bir kart alıyım diyorum piyasada z zx zxr mevcut ama yeni modellerde mevcut ae-5 modelini gözüme kestirdim, sizce hangisini tercih etmeliyim normal şartlarda hi-fi sistemde 2 kanal olarak ön sag ve ön sol olarak sadece müzik dinliyorum genellikede bass tiz agırlıklı müzikler, şuan mesela eski anakartımdaki zxri ses kartı ile tizler basslar muazzamdı heleki tizler kulak zarına etki eden tizler vardı, suan bitik şekilde sistem arada uçurum mevcut, sormak istedigim ae-5 ile aynı sekılde zxri performansını alırmıyım, yada bu zxr serisi efsane bir serimi, yada ae-5 ae-7 modelleri dahamı iyi yeni model olması bence iyi ama ses olarak ne durumda yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba ilan görselimi yanlış anlamadımi bir tane daha var ilan alan varmı :) Z390 D modelide mevcut ama onun fiyatı 800 küsür anlayamadım durumu
https://www.hepsiburada.com/gigabyte-z390-d-intel-z390-4266mhz-ddr4-1151-pin-midtower-atx-anakart-p-HBV00000OHT3R
Merhaba, Emektar Maximus Formula X38 Anakartimi Sorunsuzca Kullaniyordum, Bu Gun Bir Kasinti Tuttu Ve Rampage Bios Mod Yaptim, Daha Sonra Birde Maximus II Formula Bios Yukliyim Dedim, Ve Yukledikten Sonra Bir Daha Goruntu Gelmedi :) Biraz Arastirdim Ama Ne Floopy Ile Nede Usb Ile Boot Yapamadim, Anakartin Butun Isiklari Yaniyor, Ama Ekran Siyah Hic Bir Hareket Yok, Sinyal Yok Yazisi Duruyor. Lcd Poster'da Cpu Unit Yaziyor Sabit Sekilde, Dual Bios Ozelligi Yok Bu Halde Orjinal Bios'unu Kim Tekrardan Yukleyebilir, Kadikoyde Yapiliyor Falan Denildis Ama Kimdir Nedir Bilgi Bulamadim. Yada Cizgi Elektronik Ilgilenirmi Bilemiyorum, Astarida Yuzunu Gecicekse Zaten Ugrasmaninda Manasi Yok Acikcasi :) Konuyla Ilgili Yardimci Olabilecek Birileri Varsa Sevinirim
Merhaba, Istanbul / Bahçelievler`de İkamet Ediyorum 25 Mbit 50 Gb Ekosınırsız Tarife Kullanıyorum, Servisi Satın Almadan Once Cakılı Sekılde Direk 24.30 24.20 Hız Alıyorum, Son 2 Aydır Nitro Hizmetini Satın Aldıktan Sonra Hızım 10 15 Bir Anda 35 40 Mbit Şeklinde Sürekli Dalgalanıyor, Eskiden Problem Olmadan Sürekli 97 Mbit Hız Testinde Sorunsuzdu, Aynı Sekılde Downloadlarımda Sorunsuzdu, Çağrı Merkezini Arıyorum Sinyal Normal Diyorlar, Bir Problem Yok Diyorlar Bir Türlü Anlamadım. Bahcelievler Cıvarında Bu Sıkıntıdan Muzdarip Olan Varmı Acaba,?
Merhaba Arkadaşlar, Nomalde Bu Anakartta SLI Destegi Yok Ama, Ufak Bir Program İle Doğal SLI Destegi Oluyor, Sımdı Bu Sekılde Yaptım Aldıgım Sonuc Bu. Normalmi? Ögrenmek İstedigim Bu Programdan Dolayı Bir Kayıp Varmı Teşekkürler.

Ekran Kartlarım ASUS GTX 660 Ti DirectCU II Top Stok Olarak Calısıyorlar

Full Stok, Performans Mükemmel Cok Memnunum

Herkese Merahaba, Bir Kaç Zamandır Kafama Takılıyor Günümüzdeki Yarış Motorlarının Bir Çogunda Kontak Acıldıgı Zaman Devir Saati En Sona Vurup 1 Saniye Kadar Bekleyip Tekrar Sıfıra Düşüyor, Sonrada Marşa Basınca Calısmasına Devam Ediyor. Pekı Bu Sistemi Bir Devre Yoluyla Kendi Araçlarımızada Uugulama Yolu Varmıdır? Örnek Vermek Gerekirse Kendı Aracım 1992 Model 205 1.9 GTI Devir Saatinin Arkasında 3 Lü Bir Fiş Var, Bunun 1 Numaraları Olanı Direk +12 Diğer 2 Numaralı Olanıda Şase, Geriye Kalan 3 Numaları Fişte Ateşleme Bobininin Şasesine Baglanan, Devir Saatinin Çalışmasını Saglayan Tetiklemeyi Alan Kablo, Uzun Lafın Kısasi Bu Devir Saatinin İbresini Tetikleyen Kabloya Ne Gibi Birşey Yapabiliriz Kontagı Actıgımız Zaman Devir Saati 8000 RPM Üzerine Gelip Sonra Sıfır konumuna Gelsin, Calıstırdıktan Sonrada Normal Olarak Deviri Göstermeye Devam Etsin. Elektronik Konusunda Malesef Çok Bir Bilgim Yok, Ama Bende Kendi Kendime Madem Bobinin Şasesinden Tetiklemeyi Alıyor Diyerekten Tetikleme Kablosuna Direk Kontak Acıkken Şase Vermeme Ragmen Hic Bir Hareket Göstermedi. Yardım Edebilecek Yada Şunları Yap Diyebilecek Birileri Varsa Şimdiden Teşekkürler.

Benim Emektar Kadran

Örnek Bir Kaç Video Ekliyorum

http://www.youtube.com/watch?v=nFMHLAnixkM

http://www.youtube.com/watch?v=tO5KfNgNPOI

http://www.youtube.com/watch?v=-YOnLjnk-CY
Arkadaşlar Daha Once Verildimi Bilmiyorum Ama, Bilgi Amaclı Konu Acıyorum. AMD FX 8300 - 6300 - 4300 Serileri Ön Sipariş Listelerine Girdi. Fiyatlarıda Makul Gözüküyor

AMD FX-Vishera İşlemci Fiyatları

•AMD FX-8350 - < $200 US
•AMD FX-8320 - $175 US
•AMD FX-6300 - $135 US
•AMD FX-4300 - $125 US

Read more:http://wccftech.com/amd-fx-8350-processor-under-200usd-price/#ixzz29Zp7jQHU

AMD FX-8350 – 4.0Ghz/4.2GHz, 8 Core, 8 MB L3, 125W TDP - 199€
AMD FX-8320 - 3.5Ghz/4.0GHz, 8 Core, 8 MB L3, 125W TDP - 159€
AMD FX-6300 - 3.5Ghz/4.1GHz, 6 Core, 8 MB L3, 95W TDP - 137€
AMD FX-4300 - 3.8Ghz/4.0GHz, 4 Core, 8 MB L3, 95W TDP - 128€

Haber Linki:http://wccftech.com/amd-fx-vishera-processors-listed-fx8350-flagship-priced-199/#ixzz29M9BzWFG

Bu Arada FX 8350 Sıvı Sogutma Kitli Paketininde İncelemesi Mevcut

AMD FX-8350 Cinebench R11.5 Ve Fritz Chess Test Sonucları

CineBench R11.5 Single Thread

AMD FX-8350 @ Stock – 1.06 Marks

CineBench R11.5 Multi Thread

AMD FX-8350 @ Stock – 6.82 Marks

AMD FX-8350 @ 4.6 GHz – 7.53 Marks

Fritz Chess Benchmark

AMD FX-8350 @ Stock – 13020 Kilonodes/second
Herkese Merhaba, Bu Anakarttan Almayı Düşünüyorum Gördügüm Kadarıyla Türkiyede Satısı Yok, Acaba Daha Önceden Yurtdısından Alıp Kullanan Varmıdır Sormak Istedim, Bir Kaç Forumdan Arkadas MSI Z77 GD65 İle Sorunlar Yasadıklarını Garantiye Gönderdiklerini Söylediler. Bende Bu Anakartı Yurtdısından Alıcam, 199 Dolar Fiyatı Var Newegg`te. İncelemelerini Baktım Ama Newegg Sitesinde Anakart Icın Hem İyi Hemde Kötü Yorumlar Mevcut :) Acaba Burda Kullanan Fikir Sahibi Olan Arkadaslar Varmı Şimdiden Tesekkürler.

Hakkında
Meslek: Gayri Meşgul
İlgi Alanları: GTI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.029
İkinci El Bölümü Mesajları: 516
Konularının görüntülenme sayısı: 84.997 (Bu ay: 1.176)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 144 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.