Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1960. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19581959196019611962
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

AKN olaylarından biraz uzak kaldım son düzenlemeler falan kablo tv ile canlı görüştüm düzenleme fena olmamış.
    KABLONET [ANA KONU]
  • Arkadaşlar ev içinde başka odaya taşıcam hattı. Hangi özelliklerde kablo almam gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helluri -- 24 Mayıs 2017; 11:4:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    mevcut tahuttun bıtene kadar evet ıyı ama tahutut bıtınce yenı bır kampanya gırersen kotalı paket almak zorundasın ve fıyatlar yukseldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Artık öyle bir paket yok, Türksat'a bakmayın diğer seçenekleri değerlendirin.

Benimde taahhütüm bitiyor yazın sonunda.Beni tek düşündüren şey televizyonda kullanıyordum kablonet ile.25 mbps 75 akn 60 tl ödüyordum.Şu anlık durum ne hocam,var mı buna yakın bir tarife

• Şu an hızım 5 mbps olduğu halde download yaparken 1 mb/s kadar görebiliyorum. var mı bunu başka yaşayan.

KABLONET [ANA KONU]

STEAM:

KABLONET [ANA KONU]

TOR'RENT

KABLONET [ANA KONU]

• YouTube da video izlenmiyor yine. 16 mpbs hız var akk sonrası ama mübarek nasıl bir yurt dışı çıkışı veya youtube engeli koydularsa 1080p video izlenmiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

YouTube da video izlenmiyor yine. 16 mpbs hız var akk sonrası ama mübarek nasıl bir yurt dışı çıkışı veya youtube engeli koydularsa 1080p video izlenmiyor..

bende otomatik 1080p açılıyor. akn sonrası 24 mbit
  • Normal de bende de otomatik 1080p açıyor. Bu akşam bir yavaşlık söz konusu çok uzun zamandır böyle bir şey olmuyordu o yüzden bir şey diyemiyorum.

Edit: Şuan normale döndü.

Edit 2 : YouTube yine felç. Arka plan da güncelleme filan da yok bu gece var bir gariplik benim nette hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 24 Mayıs 2017; 22:27:15 >
  • Yurtdışı çıkışları yine öldü arkadaşlar senelerdir yatırım yapmayıp kendine ait bir çıkış yapamadı TÜRKSAT bide utanmadan ZAM KOTA getiriyorlar.
  • Ankara'da oturup sorun yaşayan var mı şuan?

• Mayıs ayından sonra aksaklıklar görülmeye başlandı. Geçen hafta bir gece internet gitti, arıza bildirip yattım ve sabah düzeltilmişti.
    Ertesi gece gene kesilince bu sefer MH'lerine çemkirdim çünkü telefonu da Türksat'a taşıdığım için internet arızası bildirimini cepten yapıyoruz ve bana kablolarımın çok eski olduğu (Doğru, 20 yıllık) için sorun yaşadığımı ve yarın Teknik servisin gelip kabloları değiştireceğini söyleyince peki deyip yattım ve sabah kalktığımda erişim düzelmişti ama kablolar yine aynı idi
    Neyse, 1 haftadır sorun yok.

Bazen ben de kimi videolarda sorun yaşıyorum ama iyi niyetle bunun bizden değil yayın yapan sunuculardan kaynaklandığını düşünüyorum:
    Mesela dün gece nette FB-TOfaş Basketbol maçını her saniye donmasından ötürü seyredemedim ama aynı sitede Chicago Sky - Washington Mystics arasındaki WNBA karşılaşmasına bakayım dediğimde rahatça seyrettim.

• Benimde dün 250 gb akk kotam doldu 50 den 16 ya düşürüldü hızım evet ölçttüm 16 mbhız
    Yüzsüzler bide bana seçenek koymuşlar istersem alabilirim diye
    25-gb 10-tl
    50-gb 15-tl
    100-gb 20- tl

Almadım tabi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhaba. Daha önce KabloNet kullanmadım ama TTNET'den bıktığım için Kablonet kampanyalarını inceledim. Anlayamadığım çok nokta var. Lütfen aydınlatın.

1 Mayıs itibariyle AKN yerine KOTA + 0.50 TL/GB aşım ücretli sistemine mi dönüldü tamamen? Yoksa forumda yazıldığı gibi AKN'li tarifeler hala devam ediyor mu zira hızım 16 ya düştü şuna düştü falan diye yazılan mesajlarda var.

Ayrıca Türksat sitesinde yer alan İnternet kampanyalarında Analog tv yazıyor. Biz bunu Hd dijital yayın ile alamıyor muyuz?

Tavsiyeniz nedir? Teşekkürler.

Not: Evde Analog Kablo Tv var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 25 Mayıs 2017; 15:32:36 >
  • Acilen kurtulmak ve birdaha dönmemek lazım bu Kablonet denilen kan emici firmaya
  • 2017 6. ayı itibariyle eski model akıllı televizyonlara uygulama desteği kalkıyor !

KABLONET [ANA KONU]

bu konuda biraz araştırma yapınca bu sorunu kökten çözecek bir çözüm yolu buldum :)

android > usb > dock > mouse > hdmi :)https://forum.donanimhaber.com/android-gt-usb-gt-dock-gt-mouse-gt-hdmi--126481165

• Utanmadan broşür dağıtmaya da başlamışlar, ne diyelim, demek ki buna layıkmışız...
  • Şeytan diyor 220 tl cezayı öde çık kapattır kabloneti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler merhaba. Daha önce KabloNet kullanmadım ama TTNET'den bıktığım için Kablonet kampanyalarını inceledim. Anlayamadığım çok nokta var. Lütfen aydınlatın.

1 Mayıs itibariyle AKN yerine KOTA + 0.50 TL/GB aşım ücretli sistemine mi dönüldü tamamen? Yoksa forumda yazıldığı gibi AKN'li tarifeler hala devam ediyor mu zira hızım 16 ya düştü şuna düştü falan diye yazılan mesajlarda var.

Ayrıca Türksat sitesinde yer alan İnternet kampanyalarında Analog tv yazıyor. Biz bunu Hd dijital yayın ile alamıyor muyuz?

1 mayıs itibari ile kotaya gecildi forumda yazan arkadasların hala sozlesmeleri devam ettigi icin hızları BTK nın belirledigi hızlara dusuyor fakat yeni aboneler kotalı tarifelerden alınıyor. digital tv yayını istiyorsanız teledunya paketlerini gozden gecirin ama size tavsiyem binanızda superonline kutusu varsa Vodafone Fibermax tarifelerine bakmanız olacaktır cunku konu fiber olunca su an en iyi tarifeyi veren vodafone fibermax tarifeleri superonline altyapısını kullanıyor bu tarifelerde akn var ve 100 mbit hızlarda uygyn fiyattalar kotaları biraz dusuk ama en azından 24 mbitte sizi o fiyatlarda uzmez ayrıca geceleri 2-6 arası 100mbit kullanmaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 25 Mayıs 2017; 16:32:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler merhaba. Daha önce KabloNet kullanmadım ama TTNET'den bıktığım için Kablonet kampanyalarını inceledim. Anlayamadığım çok nokta var. Lütfen aydınlatın.

AKN fln yok artık o yüzden KabloNet'ten uzak durmanda fayda var. Direk TurkNet'e geçmeni tavsiye ederim. Hem taahhüt yok hem de AKN'li 100mbit'e kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confuest -- 25 Mayıs 2017; 17:45:29 >

• 
Sayfa: önceki 19581959196019611962
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.