Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.402
Cevap
385
Favori
3.379.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç utanmaları yok, Millet'e attıkları/atacakları kazığın hesabını biz sormuyorsak bize yazıklar olsun, Devlet sormuyorsa, sormayanlara yazıklar olsun.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1611714438841179&id=118715838141054

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 22 Mayıs 2017; 19:56:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

Arkadaşlar Yüzünüzü Güldüren 100 mbps 79 TL kampanyasında, 100 GB kotalı diyor bi de 100 GB AKN kotalı diyor. Hangisi doğru kotalı mı akn kotalı mı ?

Düzeltilmiş görünüyor. 100 GB Kotalı olarak görünüyor,sanırım hatayı fark ettiler.
  • Uydu netde, telefonsuz internet bakıyorum siteye giriyorum hiç ayırmamışlar, hangisi telefonlu hangisi telefonsuz belli değil. 100 mbps hız ve 100 GB adil kullanım istiyorum telefonsuz olması lazım ama var mı böyle bir şey uydu nette?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bex0ve

Uydu netde, telefonsuz internet bakıyorum siteye giriyorum hiç ayırmamışlar, hangisi telefonlu hangisi telefonsuz belli değil. 100 mbps hız ve 100 GB adil kullanım istiyorum telefonsuz olması lazım ama var mı böyle bir şey uydu nette?

kablonette 1 mayıs tan sonra akn li tarifeler kaldırılıp normal kotalı tarifeleri geçilmiştir.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    AKN'yi şimdiden kaldırdık, 2019'da da inşallah KOTA'yı kaldıracağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknisyen007

quote:

Uydu netde, telefonsuz internet bakıyorum siteye giriyorum hiç ayırmamışlar, hangisi telefonlu hangisi telefonsuz belli değil. 100 mbps hız ve 100 GB adil kullanım istiyorum telefonsuz olması lazım ama var mı böyle bir şey uydu nette?

kablonette 1 mayıs tan sonra akn li tarifeler kaldırılıp normal kotalı tarifeleri geçilmiştir.

Uydu nette ya sınırsız yada normal kotalı mı alınabiliyor? Vay anasını rezilliğin böylesi.

10 mbps den daha hızlı sınırsız seçenek yok uydu nette doğrumu bu gördüklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bex0ve -- 22 Mayıs 2017; 22:46:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teknisyen007

quote:

Uydu nette ya sınırsız yada normal kotalı mı alınabiliyor? Vay anasını rezilliğin böylesi.

10 mbps den daha hızlı sınırsız seçenek yok uydu nette doğrumu bu gördüklerim

10-15-25-50-100 sınırsız tarifeler mevcut ama fiyatlar çok uçuk

• quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

AKN'yi şimdiden kaldırdık, 2019'da da inşallah KOTA'yı kaldıracağız.

Artık sınırsız 50 mbit interneti ayda 300 lira verip kullandıkça şükredersin o günleri gördüğüne.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 18.30'dan beri internet yok, böyle rezalet olamaz ah kablonet ah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim akn hakkım 75 gb idi. 75gb yi geçmeme rağmen hız düşümü olmadı. başka böyle olan var mı?
  • 1 Haftadır Sesim ol tarifesi kapsamında olan Telefon hatları çalışmıyor. Bölgesel arıza varmış. Nasıl arıza ise çözülemedi bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

quote:

Orijinalden alıntı: turexx

akn yerine kota oldu yani 25 gb ı astıgında hızın 16 mbit'e dusmeyecek 25 mbit olarak kalacak ve gectigin her gb basına 50 krs odeyeceksin ben durmadan indirmeye devam edecegim diyorsanda maksimum odeyecegin tutar 324,99 TL yi gecmeyecek

Yanlış bilgi vermeyin insanlara bu yeni üyeler için geçerli mevcut üyeye değil

yanlıs bilgi vermedim arkadasın sordugu soruyu dikkatlice okuyun tabi yeterli turkceniz varsa anlayacaksınız orada taahhudum bittikten sonra diyor kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

benim akn hakkım 75 gb idi. 75gb yi geçmeme rağmen hız düşümü olmadı. başka böyle olan var mı?

Ben de iki gün önce 50 GB lık kotamı doldurdum. Hızım 25 Mb. SMS geldi hızınız 16 Mb e düşürülmüştür diye ama hız testi yapıyorum halen eskisi gibi 24 Mb hız alıyorum.

KABLONET [ANA KONU]

• 4 haziranda taahhütüm bitiyor. dsmart kullanıyorum. apartmanda tt ve yeni gelen kablonet var internetten baktığımda hattımın alabileceği max hız 16mbps olarak gözüküyor. kablonet'in 25mbps akıllı sınırsız tarifesine geçmeyi düşünüyordum, 25mbps hız alamaz mıyım? kablonetin sitesinde sorgulama kısmı yok. yardımcı olursanız sevinirim. tarife iss önerilerinizide bekliyorum
  • Sanırım kabloda hız kullanılan modem ile alakalı, Kablonetin kampanyalarına bakarken 10 mbps üstü hızlar için Docsis 3.0 modem gerekli yazıyordu. Docsis 2.0 destekli modemler en fazla 10 mbps'e kadar destekliyormuş, anladığım daha yüksek hızda Internet için Docsis 3.0 destekli modemler kullanılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 23 Mayıs 2017; 20:29:58 >
  • Artık öyle bir paket yok, Türksat'a bakmayın diğer seçenekleri değerlendirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok91

4 haziranda taahhütüm bitiyor. dsmart kullanıyorum. apartmanda tt ve yeni gelen kablonet var internetten baktığımda hattımın alabileceği max hız 16mbps olarak gözüküyor. kablonet'in 25mbps akıllı sınırsız tarifesine geçmeyi düşünüyordum, 25mbps hız alamaz mıyım? kablonetin sitesinde sorgulama kısmı yok. yardımcı olursanız sevinirim. tarife iss önerilerinizide bekliyorum

Kablonet de 100Mbps'ye kadar sorunsuz kullanabilirsiniz ancak bahsettiğiniz tarifenin fiyatı çok fazla geldi bana
  • Gece hızları yeniden yükseltiyor mu kablonet 25 mbit 50 akn kullanıyorum bu saatlerde gene 25 mbit veriyor!!!

KABLONET [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewent20

Gece hızları yeniden yükseltiyor mu kablonet 25 mbit 50 akn kullanıyorum bu saatlerde gene 25 mbit veriyor!!!

KABLONET [ANA KONU]

Saat 2'den sonra AKK'sız zaman devreye giriyor. Bu bütün ISPler için geçerli sadece kablonetle alakalı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confuest -- 24 Mayıs 2017; 3:17:50 >

• Dün öğleden sonra 16.00 dan bu şaate kadar tam 12 saat kablo net yoktu
    Tv bile yoktu rezalet soruyorum bölgesel arıza dşyolar rezil herifler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.