Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: streamin Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara-çankaya civari bu aralar uydunet alisilmadik sekilde ping ve kesilme sorunu oluyor baska sorun yasayan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Var. Sinyal seviyeleri iyi ama internet çıkışı rezil.
  • AKN hızını yükseltseler ya artık abi komik oluyor yeminle!
    KABLONET [ANA KONU]
  • arkadaşlar zorrent için port açıyorum kontrol ediyorum program ile port açık görünüyor bir süre sonra zorrent hızı düşüyor sanki port kapalı gibi program ile girip kontrol ettiğimde port kapalı hatası alıyorum. başka porta geçiyorum tekrar aynı terane ilk başda port açık download yapıyor ama sonra bakıyorum port gene kapanmış.

edit:torrena ayarlarından şu iki ayarı düşürünce biraz düzeldi sanki ama emin değilim bununla alakası olur mu?
    KABLONET [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 21 Nisan 2016; 6:24:08 >
  • Abiler 50mbit dl 4mbit ul 250gb akn tarifesini kullanıorum. Dün test için yayın yaptım 1080p 60fps. Yayını yapıyorum ve oyun online tabanlı. Oyunda lag sıfır. Bi taraftan telefonda twitch ten kendi canlı yayınım açık orada da 1080p 60fps izliyorum ve yorumlara bakıyorum. Diğer taraftan da babam youtube da 1080p video izliyor. Lag sıfır ve gördüğüm en iyi iss şu ana kadar uydunettir. Teşekkürler abiler hepinize

Alttaki video yayından alıntıdır.

Edit..

Arkadaşlar istek üzerine solo maelstrom arenanın veteran versiyonunu kaydettim. Ayrıca bundan sonra her akşam hafta içi akşam 6 ile 7 den gece 11-12 ye kadar, haftasonunda ise bayağı uzun şekilde twitch te yayın yapacağım. Yayınlarım elder scrolls ile sınırlı kalmayacak. Uncharted 4, warframe, minecraft, gta 5, battlefield 4, belki p.t. (ahahhaha), ve yeni oyun ne gelirse alıp yayın yapmayı planlıyorum. Desteğinizi esirgemeyin. Yayınlar türkçe olacak ve bütün sorularınızı cevaplıyorum. Yabancı takipçilerim de olduğundan onları da yanıtlamaktayım.

https://www.twitch.tv/godlesscaptive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodLeSs CapTive -- 21 Nisan 2016; 10:15:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PoWeRLoGY

AKN hızını yükseltseler ya artık abi komik oluyor yeminle!
    KABLONET [ANA KONU]

25 mbitten 3 e dusunce insan farki cok hissediyor,sirf hizli dusmeyeyim diye 150 gb akn li aldim,ona ragmen hep ayin son 12-13 gunu 3 mbite dusuyorum

10 mbite vs dusse hic sorun olmaz aslinda

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı 4 upload'a 3 download
  • SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bendede var hocam kopmalar oluyor sürekli izmir karataş mevkii

• Arkadaslar konuyla alakası yok ama bugun vestel tablet aldım fakat telefondaki Internet paketimi tablette nasıl kullanıcam sifreyı nereye yazıcam ya da telefondan Interneti acsam tabletten Wifi ile Bağlansam başkalarının kullanmaması ıcın nereden Sifre koyucam.yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 21 Nisan 2016; 22:18:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yarın doğum günüm. Hızım bir günlük 100 mb. mi olacak ? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Arkadaşlar yarın doğum günüm. Hızım bir günlük 100 mb. mi olacak ? Teşekkürler.

Evet 1 gunluk 100mbit ve kota yok

• AKK yükseldi mi arkadaşlar, ilk defa uydunette AKK'yı geçtiğim halde indirme hızım 415 kb şu anda. Üstelik internette de çok rahat geziyorum.

• Ben de 45 dakika kadar 4.5 mbps'te kaldı sonra tekrar eski haline döndü. Şu an eskisi gibi ne yazık ki

• ADSL kullanırken hiç böyle bir olay görmedim. Mutlaka bir yerde modem şişer, resetlemek gerekirdi.
    Normal midir bu durum? Herkeste mi böyle?

Modem: Arris Touchstone TM822G

KABLONET [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABOOO -- 23 Nisan 2016; 3:00:15 >
  • anadolu yakası kadıköy, hasanpaşa, osmanağa, acıbadem civarı geniş bir arıza var

etkilenen var mı?
  • ABOOO A kullanıcısına yanıt
    2 ay modemi hic kapatmadigim oldu

• 1 nisandan sonra çankayada akşam 8-10 arası uydunet sapıtmaya başladı
    hız çok düşüyor kopmalar meydana geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaedHrOS

anadolu yakası kadıköy, hasanpaşa, osmanağa, acıbadem civarı geniş bir arıza var

etkilenen var mı?

Acibademdeyim dostum bende de sorun var. Aradik bolgede sorun yok ekip yollicaz dediler.

• what_tha kullanıcısına yanıt
    2-3 mahallede ne internet ne tv çalışıyor bölgede sorun yok diyorlar :D
  • Arkadaslar bu yeni modem anlatildigi kadar iyi mi (wi-fi performansi olarak)? Eski modemleri değiştiriyorlar mi belli bir ucret karsiliginda falan?

• 
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.