Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16621663166416651666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

KABLONET [ANA KONU]
  • 1 Hafta önce eve bağlanan uydunet için yorumlarım;
    * Şu güne kadar herhangi bir kesinti, kopma, hız düşmesi vb. olmadı,
    * Hız Stabil olarak geliyor,
    * Ps4 FİFA 2016 online maçlarda hiç bir sıkıntı olmadı, yaklaşık 20 ye yakın maç yaptım hepsini sıkıntısız tamamladım(İnternete Kablo ile bağlı).
    * PC de csgo oyununda aynı şekilde bir sıkıntı olmadı(Oğlum oynuyor, söylediğine göre 50-70 ping arası değişiyormuş)
    * Modem wifi çekim gücü çok iyi(evin hemen hemen her kısmında), tablet(I Pad air), cep telefonu(Sony Xperia j, Sony Z3 Compact) sorunsuzca hız kaybı olmadan bağlandım.
    * Teledünya görüntü kalitesini beğenmedim(Dsmart'a göre kalite düşük)
    Sonuç olarak 10-15 yıldır TTNET kullanan birisi olarak Turksat için 10 numara diyebilirim

-İşyerim de halen TTNET kullanmaktayım, taahhüdüm bitince hem telefonu hemde interneti Tuksattan kullanacağım.

• Sözde Nisanda BTK AKK yükselecek/Değişecek filan diyorlardı yanlış mı hatırlıyorum ? 50gb AKK yetmiyor gerçekten daha ayın 11. 35GB oldu. Ayın 15.de AKK aşmış olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 11 Nisan 2016; 15:02:21 >
  • Ağustosta
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

1 Hafta önce eve bağlanan uydunet için yorumlarım;
    * Şu güne kadar herhangi bir kesinti, kopma, hız düşmesi vb. olmadı,
    * Hız Stabil olarak geliyor,
    * Ps4 FİFA 2016 online maçlarda hiç bir sıkıntı olmadı, yaklaşık 20 ye yakın maç yaptım hepsini sıkıntısız tamamladım(İnternete Kablo ile bağlı).
    * PC de csgo oyununda aynı şekilde bir sıkıntı olmadı(Oğlum oynuyor, söylediğine göre 50-70 ping arası değişiyormuş)
    * Modem wifi çekim gücü çok iyi(evin hemen hemen her kısmında), tablet(I Pad air), cep telefonu(Sony Xperia j, Sony Z3 Compact) sorunsuzca hız kaybı olmadan bağlandım.
    * Teledünya görüntü kalitesini beğenmedim(Dsmart'a göre kalite düşük)
    Sonuç olarak 10-15 yıldır TTNET kullanan birisi olarak Turksat için 10 numara diyebilirim

-İşyerim de halen TTNET kullanmaktayım, taahhüdüm bitince hem telefonu hemde interneti Tuksattan kullanacağım.

Merhabalar,

Öncelikle hayırlı olsun, modeminiz ZN Serisi olan mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Ağustosta

Kesin bir açıklama mı var?
  • SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Btk iş planını yayınladı orada yazıyor düzenleme yapılacak deniyor şuan keyiflerini bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Btk iş planını yayınladı orada yazıyor düzenleme yapılacak deniyor şuan keyiflerini bekliyoruz.

Teşekkürler.en başta hazirandı sonra temmuz oldu şimdi de ağustos bu gidişle olmayacak heralde
  • ataman5 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teşekkürler, evet ZN modeli.
  • Arkadaşlar bu Adil Kullanım Kotasının kalkma mevzusu nedir? Bu aralar hiç takip edemedim ama böyle bişey duydum. Ayın en geç 15'inde 75 gb kotamız doluyor. 15 gün 3 mbps hızla sürünüyoruz. Bilgi verebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Arkadaşlar bu Adil Kullanım Kotasının kalkma mevzusu nedir? Bu aralar hiç takip edemedim ama böyle bişey duydum. Ayın en geç 15'inde 75 gb kotamız doluyor. 15 gün 3 mbps hızla sürünüyoruz. Bilgi verebilir misiniz?

Kalkmayacak hocam kesinlikle kalkma diye bir mevzu yok. Sadece ya AKK sonrası hızda ya da AKK miktarlarında bir miktar artış olacak. Madem mevcut AKKnız size yetmiyor Türksatın 250gb AKKye kadar paketleri mevcut onlardan birine istediğiniz zaman geçebilirsiniz taahhütünüz olsa bile bir üst pakete geçiş yapabilirsiniz her zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • netstat kullanıcısına yanıt
    docsis 2 modem ile zaten 5-10-20 mbit almada sıkıntı yok 25 ve üzerinde kıllık çıkarıyorlar keza uyku yok mu ve nitro kullanmak isterseniz nasıl bir hız almayı planlıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: confuest

quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Arkadaşlar bu Adil Kullanım Kotasının kalkma mevzusu nedir? Bu aralar hiç takip edemedim ama böyle bişey duydum. Ayın en geç 15'inde 75 gb kotamız doluyor. 15 gün 3 mbps hızla sürünüyoruz. Bilgi verebilir misiniz?

Kalkmayacak hocam kesinlikle kalkma diye bir mevzu yok. Sadece ya AKK sonrası hızda ya da AKK miktarlarında bir miktar artış olacak. Madem mevcut AKKnız size yetmiyor Türksatın 250gb AKKye kadar paketleri mevcut onlardan birine istediğiniz zaman geçebilirsiniz taahhütünüz olsa bile bir üst pakete geçiş yapabilirsiniz her zaman.

Anladım hocam teşekkürler. Kota sonrası hızı 5-6 mbps yapsalar gerçekten iyi olur. Evde neti yoğun kullanıyoruz. Olmazsa 150 gb akk'lı paket vardı bi ara, ona geçmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

docsis 2 modem ile zaten 5-10-20 mbit almada sıkıntı yok 25 ve üzerinde kıllık çıkarıyorlar keza uyku yok mu ve nitro kullanmak isterseniz nasıl bir hız almayı planlıyorsunuz ?

docsis 2.0 da zaten nitro hizmeti alınmıyor
  • Bağlatalı yaklaşık iki hafta oluyor ve internete telefondan hatta televizyondan bile bağlanmada sıkıntı yokken bilgisayardan ve tabletten bağlanmak tam bir işkence durumunda. Bu iki cihazda bağlantı sürekli kopup duruyor ve geldiğinde de rezalet bir hızda geliyor fakat garip bir biçimde torrentte tam hız alıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı?
  • Bu akşam ve şu saatler yavaşlık ve ping yükselmesi, paket kayıpları yaşayan var mı ?
  • İstanbul Maslak 50 Mbit
    KABLONET [ANA KONU]
  • İstanbul Erenköy kablosuz bağlantı 25 Mbit

KABLONET [ANA KONU]
  • Arkadaşlar Merhaba bana yardımcı olursanız sevinirim.Ben Süperonline Adsl kullanıyorum taahhüt haziranda bitiyor.Ankara Ümitköy'de oturuyorum 1.sorum:Uydunet Bu bölgede nasıl geçmeyi düşünüyorum.2.Sorum:Ben netten televizyon izliyorum 25 Mb 150 gb paketi yeterli gelirmi benim için.Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 16621663166416651666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.