Şimdi Ara

Just Cause 3 (PS4) Yeni Nesile Geliyor ! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
4
Favori
11.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PS4 de durum daha beter çözünürlük 1080p olduğu için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla sizi bilemeyeceğim, ben rahat rahat oynadım oyunu. Platin yapıp satacağım.
  • Elimde Destiny taken king pri si var. JC3 pri ile takas etmek istiyorum. İlgilenen olursa pm lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun

kelimenin tam anlamıyla

RE-ZA-LET

rezalet ya resmen allahıma şükürler olsun para verip almamışım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu just cause un grafik motorunu yazan adamların ciddi derecede harcandığını düşünüyorum. Hiç bir just cause un 100 de 10 dan fazlasını oynamadım. Oynayamadım. Aslında oyun vermek istediğini veriyor. Eyvallah o konuda problem yok. Stunt dır bol bol absürd aksiyondur falan. Ama yani vermek istenen acaba doğru bir şey mi bunu sormaları gerek kendilerine. Yani tamam aksiyon odaklı bir oyun yapıyorsun da oyunda bundan başka bir şey yok ki.

Senaryo sıfır, karakter gelişimi yok, open world şunu bunu patlattan öteye geçemiyor. Yani aa oyun yapıyorsun. ama mantığı indie oyun. Bana şu oyunun broforce dan tek farkının grafikleri olduğunun aksini kanıtlayabilecek biri varmı ?. Yok.

O kadar sıkıyor o kadar bayıyor ki bu mantık bir süre sonra. Ha tamam sandbox oyun yapmışsın. Grafikler de nispeten güzel. Eşşek gibi harita kasmışsın. Heryer dolu dolu. Yahu sen bu potansiyeli sıfır senaryoyla nasıl yokedersin arkadaş. İnsanda en ufak bir ilerleme merak etme isteği uyandırmıyor oyun.

Rezil asla değil. Bu lafı haketmiyor ama ciddi manada şu konseptin artık dolması gerek. Boş abi. Bomboş oyun. Aa oyun olup bu kadar boş bir oyun serisi piyasada yok.

• kubillian kullanıcısına yanıt
    Olay birinci oyundan beri mekan patlatma ve işgallere karşı direniş üzerine kurulu. Tamam oyunun senaryosu kötü ama bu kadar da yerden yere vurulacak bir oyun değil bence :)
  • kubillian kullanıcısına yanıt
    Evet senaryoya bir güncelleme gelmesi gerekli. Senaryosuz sıkıyor bir süre sonra.
  • Oyunu 3-4 saattir oynuyorum yalnız bunda hiç ana görev yok mu ? Haritadaki yerleri alıyoruz yavaş yavaş bazı bölgeler komple mavi iken bazılarını almama rağmen kırmızı kalıyor o bölge.
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Sari boga kafasi seklindeki yerler ana gorev

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_1806

Sari boga kafasi seklindeki yerler ana gorev

Nasıl çıkartacağız onları peki ? Çıkmıyor onlar açılmıyor haritadanın %50'sını aldım resmen ana görev çıkmıyor.
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Haritanin tamamina bak gorursun bende %50 bile degil ama haritada var

• Almaya deger mi arkadaslar sizce hala ps4 icin alicam yoksa o kadar para verilmez mi sizce ?

• Berkayra B kullanıcısına yanıt
    Bence eğlenceli ama hikayesi yok. :)
  • Oyun çöp, uzak durun.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Oyun çöp, uzak durun.

Keşke geçen sene söyleseydin. Oynayıp bitirdik tüh...
  • Rezaletin oyun bulmuş hali.
    Tamam ortalağı kasıp kavurucaz , spiderman gibi oraya buaraya uçan adam , 1 adet basamak çıkamıyor.Gta SA da bile adamlar duvara tutunup çıkıyor , gökdelene çıkıyosun aa ne oldu ?
    -adam basamak çıkamıyor.

Ee başka ne hep aynı şeyler.
    İyiki para verip almamışım gerçekten çöpe para.

• Berkayra B kullanıcısına yanıt
    Berbat , arkadaşın vericekse dahi yaptığın güncellemeye yazık.Kesinlikle alma.

• Konsolda performans sorunları dışında oyun gayet keyifli bence. Ben beğenerek oynuyorum senaryoyu. Millet gidip yan görev yapıyor sonra "hep aynı şeyleri yapıyoruz" diye oyunu gömüyor. Aynı olay Mirror's Edge Catalystte oldu.
  • Oyun 15-20 fps'de oynanıyor nasıl iyi diyebiliyorsunuz ? Leş gibi bir optimizasyon, güncellemeler ile daha da beter, oyun mükemmel olsa ne yazar bu performans ile ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 24 Eylül 2016; 15:06:23 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Patlamaların falan arttığı yerler dışında öyle çok rahatsız edecek bişeyle karşılaşmadım ben. Hoş zaten sırf bu konuda 20-30 puan kırılsa yeri var ama çoğu kişi sadece yan görevlere bakıp oyunu direk gömüyor. Çok keyifli oyun bence.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.