Şimdi Ara

JEEP RENEGADE ANA KONU (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.720
Cevap
56
Favori
339.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aracın ekranı malum sadece 5 inç ikinci el ve temiz bir renegade bakıyorum. Serviste orjinal 7 inç lik ekranı taktırma şansımız var mıdır acaba ?
  • öncelikle detaylı mesajınız için teşekkür ederim, 90-95bin civarında otomatik cam tavan suv başka yok sanırım.
    tiguan için 110lara çıkmak gerekir. iki aracı da test etme şansım olmadı ama VW amortisörleri çok iyi jetta ve passat kullandım şimdi scirocco kullanıyorum scirocconun amortisörü berbat. balık teknesinde gibisin çukur seni içine çekiyor.

önceliğim tiguan ama fiyat açısından renegade ağır basıyor.
  • 1 yıldır kullanıyorum ben de Renegade'imi.
    Mükemmel anlatmışsınız.
    Hepsinin altına imzamı atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

öncelikle detaylı mesajınız için teşekkür ederim, 90-95bin civarında otomatik cam tavan suv başka yok sanırım.
    tiguan için 110lara çıkmak gerekir. iki aracı da test etme şansım olmadı ama VW amortisörleri çok iyi jetta ve passat kullandım şimdi scirocco kullanıyorum scirocconun amortisörü berbat. balık teknesinde gibisin çukur seni içine çekiyor.

önceliğim tiguan ama fiyat açısından renegade ağır basıyor.

şu aralar sanırım bulamazsınız 90-95e cam tavanlı ya da 2014-2015 model olur. 2.seri 2016dan itibaren başlıyor. ön park sensörleri varsa ve bagajda iki tarafta da fileli göz varsa 2016model oluyor. 2015 sonu falan diye o tongaya düşmeyin. ama 2016 cam tavanlı da 100-105 banında bulunur temizse alınır binilir. tiguanın amortisörleri de aynı passat gibi gerçekten yumuşak. ama virajlarda SUV tipi yüksek arçlardaki yumuşak süspansiyonlar güvensizlik hissi veriyor. bunu citroen picasso aracımda bizzat deneyimledim. dönüş yönüne araba fazla esnediği için sanki spin atacakmış gibi bir his oluşuyor. ben sevemedim tiguanı.bende şu his uyandırıyor bu araçlar. Renegade tam bi badboy arabası:) qashqai emekli öğretmen tiguan da yeni çocuklu memur aile:)

• geçenlerde hatasız 2016 model renegade 25.000km 4x2 denk geldi 95.000TLye nakitim olmadığı için kaçırdım, hayalet ekran falan iyiydi
  • 2 yıldır bifiil 2015 tiguan 1.4 tsi lounge ve renegade 1.6 multijet limited kullanıyorum sorunuz olursa cevaplayabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, Yaklaşık 1 yıldır Renegade Limited 1.4 Turbo 9AT 4x4 kullanıyorum. Şehir içi yakıt tüketimi ( 10 -13lt ) dışında aracımdan ve donanımından memnunum. Tek yaşadığım sorun yolcu kapısı pencere açma düğmesi bölümünde derinin plastik aksamdan ayrıldığını fark ettim. Yetkili servis Çiftkurtlar'da garantiden değişimi yapıldı. Kapılarda kullanılan plastik ve deri dışında iç mekanda kullanılan tüm detaylar ve aksamlar Jeep markası kullandığınızı hissettiriyor. Aracı geçtiğimiz Ocak ayında Kartalkaya dağ yolunda karlı havada 4x4 snow özelliğini kullandım. Kar lastiğiyle beraber yol tutuşu gayet sağlamdı. Eğer benim gibi şehir içinde yılda 10.000km üzerinde yol yapmıyorsanız tercih edebilirsiniz.

AWD Tuscon, Yeni Subaru XV, Suzuki Vitara 4x4 özellikli benzinli bu sınıfta fiyat donanım olarak alternatif modeller. Yeni XV eğer benim aracı aldığım dönemde olsaydı test etmek isterdim. 2017 Aralık ayı fiyatları AWD Tuscon ve bu modelin çok altında.

• sadistica kullanıcısına yanıt
    hayalet ekran yok hocam renegade'te? kadranların ordaki ekrandan mı bahsediyorsunuz?
  • quote:

geçenlerde hatasız 2016 model renegade 25.000km 4x2 denk geldi 95.000TLye nakitim olmadığı için kaçırdım, hayalet ekran falan iyiydi

o 20 bin liraya yakın zam yemeden öncedir hocam. vardı o zaman. şu anda o fiyata bilemiyorum o donanımda hatasız bulunur mu.
  • Merhaba arkadaslar bu arac hakkinda pek bilgim yok fakat son zamanlarda ilgi alanima girdi

2017 model dizel otomatik veya benzinli otomatik icin fiyat teklifi alan oldumu son zamanlarda ?

Kronik sorunu nelerdir ? Bakim araligi , ucretleri? Surus dinamigi ? Sanzimani nasildir ?

Tasarimi bayagi iyi hani eşe,anneye alip ortak surmelik tam

Musait oldugum bir zaman son 20 sayfayi okuyacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkac izledigim test videosundan sonra 4x2 lik 140 hp olani ortalama 7,5 -8 litrelerde iken 170 hpluk 4x4 olani 10 litre civarinda tuketiyormus

Dizel otomatigi ile ikinci elde arasinda 20 bin lira fark var benzinli otomatiginin .bu durumda benzinlisi daha mantikli duruyor

Otoparkdan and abinin incelemesini cok begendim

Konforlu ,modern , rafineri ,oturakli bir arac oldugundan bahsediyor and abi

Sizin dusunceleriniz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renegade sahipleri acil fren yaparsanız uçabiliyorsunuz :)
    https://www.youtube.com/watch?v=dCEthdH7iYw&feature=youtu.be
    böyle birşey başına gelen var mı?
  • mcnsln M kullanıcısına yanıt
    ankarada adnan türk toyota diye hurdacı var ben ordan aldım 400 liraya benimde yoktu 05313692505 teli arayınn yardımcı olurlar
  • izmirde jeep renegade 1.6 multijet ve 1.4 multiair motor araçlarınızın tamir ve bakımını Çağdaş Oto Servis olarak yapmaktayız.Fiat Alfa Romeo ve Lancia ağırlıklı olan servisimiz Renegade marka araçların orjinal servis cihazı bulunmaktadır.

periyodik bakımlar,triger seti değişimleri,fren bakımı, alttakım,cihazla arıza tespiti,servis sıfırlaması vb işlemleri yapmaktayız.sizleride bekleriz.

Egea 500x Bravo Giulietta Mito Ypsilon Delta Grande Punto Renegade Özel servis

Sizleri de Çay içmeye bekleriz.Kazasız sürüşler diliyoruz.

Çağdaş Oto Servis İzmir
    677/46 sok no:13 6.sanayi sitesi Buca İzmir Otokent karşısı
    0536-773-86-11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirlipunto -- 24 Aralık 2017; 18:39:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rockthat1

hayalet ekran yok hocam renegade'te? kadranların ordaki ekrandan mı bahsediyorsunuz?

2016 modeldeki kadrandan bahsediyorum hayalet dememek lazım o zaman
  • quote:

quote:

geçenlerde hatasız 2016 model renegade 25.000km 4x2 denk geldi 95.000TLye nakitim olmadığı için kaçırdım, hayalet ekran falan iyiydi

o 20 bin liraya yakın zam yemeden öncedir hocam. vardı o zaman. şu anda o fiyata bilemiyorum o donanımda hatasız bulunur mu.

tam yazındı tam zamanıydı ama para yoktu :(
  • quote:

quote:

2016 modeldeki kadrandan bahsediyorum hayalet dememek lazım o zaman

evet hocam dijital ekran diyebiliriz:) hayalet ekran talisman'da falan var şeffaf bir ekran direksiyonun önünde konsolun üstünde duruyor. f16 pilotlarının önündeki gibi bişey:)

link vereyim.https://www.youtube.com/watch?v=6DPL2_YrRsA

• Renegade sahipleri bu konudan haberdar mı? Bilmiyorum ya da sorun çözüldü mü ? Bilgisi olan var mı ?
  • şikayetimvar.com daki araç hakkında ve servisleri hakkındaki şikayetleri hiç okudunuzmu? ordadaki şikayetleri okuyunca araçtan ve servislerinden soğudum resmen.
  • Sayın forum üyeleri merhaba; 2014 model 1.6 dilesel limited aracımın garantisi bitmek üzere.Garantiyi uzatmak (ek garanti) konusunda ne düşünüyorsunuz.Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.