Şimdi Ara

Japonya Maceram [EŞZAMANLI] [SS'Lİ] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.117
Cevap
368
Favori
83.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
262 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzüldüm cidden konunun ilk başından beri takip Edip hayretle bakiyordum benimde hayalimdi çünkü böyle birşey yapmak umarım burdada istediğin yerlere gelirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun diyeyim. Eğer en başta programcılık gibi bir şeye çalışsaydın bu zorlukları hiç bir zaman yaşamazdın.

Aşırı çalışmadan ölmediğine sevindim. Japonya'da her yıl 10.000 civarı insan bu yüzden ölüyor.
  • Vay be nerdeyse unutmuştum bu konuyu hayırlısı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzüldüm be .Ama yinede bir çok insana umut oldun sen burada.İnsanlara çalışma motivasyonu aşıladın.
  • Hocam hoş geldiniz. Umarız bundan sonraki hayatınız daha güzel olur. Güncellemeniz için de teşekkür ederiz.

Güncellemeyi okuduktan sonra helal olsun dememek elde değil, elinizden gelenin fazlasını yapmışsınız. Gerçekten bir örneksiniz.
  • Konu ilk açıldığından beri ilgiyle takip ettim hep. Bu şekilde sonlanması benim için bile okurken üzüntü yaratıyorsa kim bilir senin için nasıl bir histir. Paylaştığın her şey için çok teşekkürler. Pek çok insanın tahammül bile edemeyeceği şeyleri başardınız. Umarım hayat bundan sonra sana hep güler. :)
  • Vay be üzüldüm kardeşim senin yerine

Hayırlısı olsun ne diyelim belki burda daha iyi bi kapı açılır karşına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hayal daha parasızlık yüzünden mahvoldu demek
  • Konunuzu ilk açtığınız günden beri takip ediyorum gerçekten çok üzüldüm parasızlık yüzünden hayaliniz gerçekleştirememişsiniz yeni hayatınızda başarılar dilerim ileriki yıllarda belki yeniden gider ve yarımkalan hayalinizi gerçekleştirirsiniz inşllah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jin_paci -- 4 Ekim 2017; 22:30:36 >
  • en azından çok iyi bi tecrübe yaşamışsın.
  • Kardeş sen naptın

Onca emeğine yazık oldu.

• Para gösterir gerçeği.

• honda civic typer kaç para
  • Hocam konuyu ilk actiginizdan guncel tuttugunuz her zamanda konunuzdaydim 3 4 kere okudum konunuzu cok hosuma gidiyor boyle konular.

Geri donmenize uzuldum 3yillik bir emek var ama 10 20yillikta tecrube edinmissinizdir param kalmadi ucak bileti aldim falan derken gercekten adina cok uzuldum bro.

Babandan annenden falan destek isteseydin etmezlermiydi onlar ne dedi geri donmene

Bide hangi bolumu okumayi dusunuyorsun

Tekrardan yurt disi gibi bir planin varmi yoksa hep turkiyedemi kalacaksin artik

• Ulan zengin olsaydim o kadar emegin bosa gitmemesi icin her turlu yardimimi yapardim ah ulan para

• Sonuna kadar okudum ve bazı tahminlerim maalesef doğru çıktı.Hiçbir fedakârlık boş değildir.Bu serüvende siz büyük bir tecrübe sahibi oldunuz.Bu tecrübeden yurtdışına önyargısız bakan insanlar ders almalı.Allah yardımcımız olsun

• 2pac. kullanıcısına yanıt
    N2 diploması olduğu için mezun olduğu gibi Japonya'da iş bulup çalışabilir. Ben öyle yapardım şahsen.
  • Dostlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Japonya'da çalışma vizesi almak için en az üniversite mezunu olmak gerekiyor. Gelecek için akademi ve iş hayatı arasında hala bir karara varamadım. Eğer iş hayatını seçersem Japonya'da çalışacağım büyük ihtimalle. Akademiyi seçersem burs imkanlarından dolayı ABD veya Kanada'yı düşünüyorum. Şimdilik sadece güzel bir bölüme girip seçeceğim alanda uzmanlaşmaya odaklıyım.

Edit: Yanlışlıkla Ygs/Lys hesabımla yazmışım, ifşa oldum artık yapacak bir şey yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prokrastinatör -- 5 Ekim 2017; 18:36:24 >
  • Japonlar paraya ve maddiyata tapan bir milletir hemde kafirdirler, ulkene donmen cok yerinde olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaNgO

Japonlar paraya ve maddiyata tapan bir milletir hemde kafirdirler, ulkene donmen cok yerinde olmus.

---------------------

Hocam arada üniversite kampüsünün kütüphanesinde çalış, değişiklik olur iyi gelir. İtü mustafa inan kütüphanesine de girebilirsin. Arada japon kanalları izleyip hem dili unutmamak, hem de hasret gidermek istersen bu siteyi öneririm: fujitv.live . Her seferinde yeni üyelik açarak trial izlenebiliyor

Sınavda başarılar dilerim.

Edit: Sanaydı tabii ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 5 Ekim 2017; 22:11:46 >

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.