H

Yüzbaşı
04 Nisan 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 168 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Başka bir şehre taşınacağım kendim gibi sigara alkol kullanmayan uygun fiyatlı bir yer arıyorum ama bulamadım

Böyle ararken uyuşturucu kullanan bile çıkıyor karşıma

Hani burs vebenzeri istenir ya isteyemiyorum ben. Ailem fakir değil ama bana vermiyorlar fakir değilim ama zengin de değilim bilmiyorum

Selamlar.

Hem kendine beni çeken hem de hayatıma uzun vadede bir şeyler katan aktiviteler yapmak istiyorum ki dizi,tv film kız arkadaş gibi saçma sapan bana bir şey katmayan şeylerin yerini doldurayayım boşlukta kalmamayayım

Disiplin için

Ne düşünüyosunuz, 1 ay sonra çok şey belli olacak

Merhaba, Millenicom almayı düşünen yurdumun tatlı insanları ve sayın müşteri hizmetleri.

Bu iss'ye geçmek isteyenlere uyarıyorum ve müşteri hizmetlerini insafa davet ediyorum..

Arkadaşla canım sıkılıyor evde, normalde bu mahalleyi severim (ıspartanın en sessiz sakin mahallelerinden birisidir) ama bu sakinlik hoşuma gitmemeye başladı tüm gün evdeyim canım sıkılıyor 2019 yks sınavına girerken bu forumda takılıyordum

Korona olma ihtimali olan nadir görüştüğüm ailemden! birinin yanında sosyal mesafeli ve maskeli olarak ağır iş yaptım sonra terledim ve terim soğudu sonra aynı gün hasta oldum boğazım ağrıdı.Şimdi biraz ateşim var ama çok değil normal hasta olunca da böyle hissediyordum bir de yediklerimden midir bilmiyorum, sürekli bir gaz sıkışması var, çok afedersiniz.

Ya kararsız kaldım, of ben dışarı bile çıkmıyor onlar ise virüs getiriyor. Sizce koronavirüs müyüm emin değilim test olmaktan da korkuyorum.

Sizce doğru kişiyi anlarsak evlenmeli miyiz sonuçta hayatımızı idame ettirecek paraya sahip olabiliriz

Edit
Bu forumda yazanları artık ciddiye alamıyorum.Gerçek bir şahıslar konuşsam daha iyi.Hiçkimsenin niyetini bilmiyorum çünkü.Belki bu özel konular konusunda son konum.
Selamlar.
Benim huyunu karakterini beğendiğim konuştuğum biri var, kaçırmak istemediğim için evlilik düşündüğümü söyledim.O da aklı başında biri tabiki,ve ben de biliyorum ki böyle şeyler için erken en az 3 senesi var yani.O da ülkenin maddi durumu belli.Ikimizin de ekonomik özgürlüğü eline alması lazım.
Aynı zamanda ilişkimiz uzun mesafe..
Yoklukta büyümüş biri sayılırım benim jenerasyondaki çoğu kişiye göre 20 yaşındayım.Maddi durumum iyi değil ama tutumlu biriyimdir,pek boş harcama yapmam.
Şimdi sorularım,
1Sizce böyle şeyler düşünmek şimdiden ne kadar tutarlı?
Maddi durumum iyi değil muhtemelen 3 sene sonra da çok iyi olmayacak.Yanj umarım iyi olur.

2Bu süreçte yıpranmamak için ne yapmalıyım

3Buna benzer hikayeleri olanlar var mı :)

Edit
ayrılmaya karar verdim aslında hiç beraber olmadık.
Merhaba.
Ben 20 yaşındayım,üniversite 1.sınıfım.Koronadan önce 1-2 ay önce üniversitenin diş hastanesine randevu almaya gitmiştim.Görevli kişi sağlık sigortam olmadığını söyledi ben de babam üstüne olduğunu söyledim.Sanırım sgk'ya gidip güncellemek mi ne gerekiyormuş.Bu konuda bilgisi olan var mı? Ne yapmam gerekiyor,bir arkadaş da sgk'ya gitmemi söylemişti.

Bilgisi olan varsa veya başından geçmiş olan varsa yazaabilir mi teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Olmasın Sükût-u Hayal
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.771
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 17.219 (Bu ay: 275)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 852 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.