Şimdi Ara

İzmirde xbox dan anlayan varsa bakabilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uğur veya emrah ile ilgili sorularım var da bir yardımcı olabilirler mi?

• sorunuz , sorununuz nedir
  • Emrah' la ilgili soru bile sormana gerek yok. Kafadan üstünü çizebilirsin onların.
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Emrah bozdu ya eskiden en iyi musterilerinden biriydim ama ugura gectim artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RE3RA -- 11 Ekim 2013; 19:01:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uğurada geçebilirsiniz , hasanada, mehmede de. verdiğiniz yanıtın açtığınız konudaki talebinizle ilgisini göremedim
  • cce kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaş cevap verdim hocam.
    Bu arada pm attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RE3RA -- 11 Ekim 2013; 19:13:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Emrah' la ilgili soru bile sormana gerek yok. Kafadan üstünü çizebilirsin onların.

93 yılından beri Emrahtan alışveriş yaparım.bir kere olsun bana saygısızlık yapmamışlardır, üzmemişlerdir,sorun çıkarmamışlardır.Her seferinde güler yüzle karşılamışlar, tatlı dille konuşmuşlardır..fiyatta anlaşamadığımız , o nedenle ürün almadığım zamanlar olmuştur.bu oran %3-5 i geçmez ki doğaldır.beğenmiyorsak, uymuyorsa, başka yerlerden alırız, öylede olmalıdır.

Ben yaşamadım diye , başka müşteriler emrahla sorun yaşamamıştır demek doğru olmaz.aynı şekilde tüm müşteriler sütten çıkmış ak kaşıktır , sorunsuzdur demekte olmaz.

yani emrahında bazı müşterilerin kafadan üstünü çizme hakkı vardır.ve eminimki her gün binlerce kişi ,halen oradan alışveriş yapmaya devam ettiğine göre onların çizdiği ve çizeceği çizgi , sizinkinden bayağı kalındır.

• quote:

Orijinalden alıntı: cce

quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Emrah' la ilgili soru bile sormana gerek yok. Kafadan üstünü çizebilirsin onların.

93 yılından beri Emrahtan alışveriş yaparım.bir kere olsun bana saygısızlık yapmamışlardır, üzmemişlerdir,sorun çıkarmamışlardır.Her seferinde güler yüzle karşılamışlar, tatlı dille konuşmuşlardır..fiyatta anlaşamadığımız , o nedenle ürün almadığım zamanlar olmuştur.bu oran %3-5 i geçmez ki doğaldır.beğenmiyorsak, uymuyorsa, başka yerlerden alırız, öylede olmalıdır.

Ben yaşamadım diye , başka müşteriler emrahla sorun yaşamamıştır demek doğru olmaz.aynı şekilde tüm müşteriler sütten çıkmış ak kaşıktır , sorunsuzdur demekte olmaz.

yani emrahında bazı müşterilerin kafadan üstünü çizme hakkı vardır.ve eminimki her gün binlerce kişi ,halen oradan alışveriş yapmaya devam ettiğine göre onların çizdiği ve çizeceği çizgi , sizinkinden bayağı kalındır.

Konuya yabancı olmakla birlikle size ticaret etiğinden bahsetmek istiyorum. Hiç bir satıcı veya esnaf ın müşterinin üstünü çizmeye hakkı yoktur.Müşteri daima haklıdır kuralı değil türkiyede dünyanın her yerinde geçerlidir.

• siz bu uyduruk klişe söze gerçekten inanıyorsanız ,türkiyeyi bırakın dünyada herhangibir yerde yaşamıyorsunuzdur yada hiç ticaret yapmamıssınızdır.

müşteri hiç bir zaman ,her koşulda haklı olamaz.müşterilerin olduğu gibi satıcılarında hakları vardır.bazı müşterilere çeşitli haklı nedenlerle satış yapmama ,hizmet vermeme haklarıda vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cce -- 11 Ekim 2013; 23:51:02 >
  • İkiside izmirin konsol üssü gibi bile ve ikisinse birbirinden bir farkı yok fiyatlar açısından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm atabilirsiniz de çok fark yok aralarında.
  • TÜM İZMİRİ DOLAŞTIM TÜM DÜKKANLARIN İLK MÜŞTERİLERİNDEN OLDUM HERKES HERKESİ BİLİYOR ZATEN YORUMA GEREK YOK......AMA YEDİ YILDIR TEK BİR ADRESİ BİLİRİM.

İZMİR İN EN GÜVENİLİR EN UCUZ MARKETİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

http://forum.donanimhaber.com/forumid_16/filt_10640/tt.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 16 Ekim 2013; 4:48:09 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.