Şimdi Ara

izmirde GS kutlamaları nerede olacak ??? :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bilet alma şansım olursa stada da gideceğim.Doğma büyüme İzmirliyim, ne babamdan ne dayımdan ne de başkasından İzmir takımlarına dair, hatta hiçbir takıma dair bir şey görmedim.O yüzden Bizans takımı gibi saçma yakıştırmalar karşısında anca gülüyorum.Göztepe, KSK , Altay yıllardır süper ligde taş gibi top oynadı da biz mi desteklemedik?

Herşeyi geçtim, kutlama yaptırmamalar, stad çıkışı ve girişi olay çıkarmalar milyonlarca taraftarı olan takımlar tarafından yapılmazken, şehir eşkiyalığına kalkışmak cidden rezalet.

Bu kadar açık görüşlü bir şehirde, insanların yaptığı kutlamaya saygı gösteremeyeceksek, bu kadar eleştirdiğimiz hükumet yanlılarından, yobazlardan hiçbir farkımız kalmıyor demektir.

İster A takımı olsun, ister B, olayın şampiyonluk kutlamaktan öte insanların tercihlerine saygı göstermek olduğunu anlayabildiğiniz zaman ancak büyük takım olma yolunda, üsturuplu insanlar olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Herşeyden önce SAYGI!
    Öffff bir izmir takimlarinin taraftarlari iki ankaragucu taraftarlari biktirdiniz bee yeter dunya sadece sizin etrafınızda dönmüyor uyanin artık su tatli uykunuzdan. Tutmuyor iste izmir takimini tutmak zorunda degil sehrin takimi bilmem ne... siz aranizda yasayin o heyecani... Goztepe altay karsiyaka bi bitmediniz...
  • allahım lütfen bugun herşey çok güzel gidiyor hava falan böyle içim bir hoş oldu maçlar böyle biter inşallah.
  • az kaldı azzz işllh..
  • beyler ben hiç inanmıyordum GS nin şampiyon olacağına ki GS liyim. Yani fb nin bu maçı vermeyeceğini düşünüyordum.

İnşallah da böyle gider ve biter şu fb nin maçı. Lütfen yaaa çünkü biz hakettik bunu neyseeee

Yenersek gerçektende kutlama filan yapılmıcakmı? duyduğunuz işittiğiniz bişiler? izmirde nerde olcak?
  • KORDONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

ÇIKINN ULENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

CİMBOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

ATLIYORUM ARABAYA CİMBOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
  • araba burda olsa alıp gidecem kahretsin
  • bursa da nerdeyiz beyler forma atkı şapka hazır
  • Yavaştan hazırlanalım, İzmirli arkadaşlar nerde olacaksınız ?
  • Önce bulunduğumuz semtte kutlama olur maç bittikten sonra Konak Alsancakta olur kutlamalar.

Takım Göztepe stadında kutlama yapcak mı ?? Havalimanına gidip bindirmeyelim takımı.

Konak-Alsancak meydanda olur kutlamalar başka nerde olcak ki ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah bu tarz konular fail olmaz yoksa nasıl dalga geçseler azdır
  • Arkadaşlar Beşiktaş’la gülüyoruz eğleniyoruz tamam da hayırdır biz ne zaman şampiyonluğumuzu ilan ettik? Kutlamalar falan..

• 12 Yıl

12 YIL

Oniki Yıl

ONİKİ YIL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde Alsancak GS Store önünde toplanıyorlar zaten kordona gidin ses ve meşale duyulan tarafa gidin işte herkes çoşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

İnşallah bu tarz konular fail olmaz yoksa nasıl dalga geçseler azdır
    Ya beyler konu 2006 yılında açılmış önce bir bakın o sezon şampiyonduk zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: pentagonlunecmi1

Ya beyler konu 2006 yılında açılmış önce bir bakın o sezon şampiyonduk zaten

Alıntıları Göster

yeni farkettim
  • Oğlum 12 yıl öncesinin konusu bu yeni açtılar sandım.

• Dile kolay 12 yıl Yaşlanmışız
  • Son maçınızın Göztepe olması sebebiyle İzmir'de kutlama falan olmaz. Aksi takdirde büyük mevzu çıkar.

• Olası gs şampiyonluğunda İzmir'de kutlama yapmayı düşünenler yürek yemiş olmalı. Son maçın Göztepe ile olduğunu biliyorsunuz değil mi?
  • Vay be. Ilk 12 yıl önce üye olmuştum buraya. Yaşlanmışız be...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.