Yarbay
29 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar geçenlerde ng de görmüştüm.sadece amerika da var.gillette türk markası olsa bize parmatik satar bunları avrupaya gönderirdi kesin ama o ayrı bir konu.

acaba gerçekten işe yarıyor mu yoksa giderek quintippio doğru mu yol alıyoruz.

bu da bonus

arkadaşlar hepsiburada.com dan cx300 sipariş ettim.dün ulaştı.ilk başta tüm pedleri denedim.en küçük pedler bile benim kulağım için çok büyük kaldı.ses kalitesi olarak idare eder.herneyse, 10 dakika dinledikten sonra sağ kulağım feci şekilde acımaya başladı.sol taraf gayet iyi olmasına rağmen sağ taraf sanki kulağımı delecekmiş gibi rahatsız ediyor.kulaklıkları kullanamıyorum.ne yapmam lazım?hepsiburada.com iade kabul eder mi acaba?bildiğim kadarıyla internet üzerinden alışverişlerde 1 haftaya kadar iade hakkı var.acaba zamanla düzelir mi hiç başınıza geldi mi?
(çok soru sordum ama)

ekleme: daha önce Logitech PlayGear Stealth ve sony ericsson telefonlarla verilen hpm-70 gibi kulaklıkları kullandım.özellikle hpm 70 çok rahattı.

diğer 5 cd ve tüm dosyalar sağlam olmasına rağmen 1. cd deki MFC71.dll ve setup.ini bozuk olduğu için oyunu kuramıyorum.acaba elinde fear olan biri bu iki dosyayı upload edebilir mi?toplam 1.2 mb bile değil boyutları lütfeeeeeeeeeeeen

bunu nereye yazsam tam karar veremedim ama şöyle bir problemim var.oyunlardaki tazeleme hızı sorununu biliyorsunuz.masaüstünde 85 hz kullanıyorum ama oyunlara girince tazeleme hızı 60 hz düşüyor ve gözlerimi çok rahatsız ediyor.eski catalyst de bu seçenek vardı.şimdi vista kullanıyorum ve catalyst in vista sürümünü yükledim ama artık öyle bir seçenek göremiyorum.bu problemi nasıl düzeltirim?
arkadaşlar vistayı xp üzerine yükledim.bildiğiniz gibi xp yi ve klasörleri windows old dosyasına kopyalıyor.ben bu windows old isimli dosyayı sildim ama iyi mi yaptım acaba?bir problem olur mu?

xp ye yeni format attım daha düne kadar 100 kadar güncelleştirme vardı şimdi sadece bir tane gözüküyor nasıl mümkün olabiliyor böyle bir şey?
arkadaşlar can sıkıntısından ati tool u indirdim.bir de baktım entegre ekran kartım x300 e o/c yapılabiliyor.tabi ki amacım o/c yapmak değil çünkü bunun bir getirisi olmayacağını biliyorum.zaten oyun da oynamıyorum ama sadece merak ettim.bu gerçekten performans artışına sebeb olur mu?kuzey köprüsü ısınır ya da zarar görür mü?bir de böyle bir şey nasıl mümkün olabiliyor daha önce hiç duymadım entegre ekran kartına böyle bir şeyin yapılabildiğini
arkadaşlar monitörün kablosu hasarlıydı uzun bir süredir.hala öyle ama bu sefer iyice berbat oldu.şu anda gözlerim çok acıyor.aşağı resim koyucam neye benzediğini bile bilmiyorum ama herhalde yardımcı olacak kadar belli olur.

ben bu monitörü nereye götüreyim bilgisayarcıya mı elektirikçiye mi yoksa televizyon tamircisine mi?bir de teknik servis ücreti adı altında 30 ytl 5 ytl lik kabloya 20 ytl taksi parası falan derken 70-80 ytl yi aptal bir kabloya ve 3 yıllık montitöre vermek istemiyorum.neden crt lerde kablo kasa içinde yer alıyor ki sinir oluyorum.neyse hikaye kısmı böyle.

bu kablo monitörün içinde soket gibi bir şeye mi takılı yoksa lehimlenmiş mi ben bunu kendim değiştiremez miyim?bu kabloyu nereden ne kadara temin edebilirim?

geçenlerde firefox kendi kendini güncelleştirdi ve sonrasında ne bir eklenti ne de bir tema çalışır oldu.en çok gereksinim duyduğum addblock çalışmıyor mesela.uygulamayı kaldırıp yeniden kurmak istiyorum ama 10 larca link in uçması söz konusu.bu linklere zarar gelmeden bu işi nasıl halledebilirima acaba?
Hakkında
Forum İmzası:
youtube be clever! or i'll take your mind...!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.999
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 71.422 (Bu ay: 326)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.