Şimdi Ara

İZMİR HAKKINDA!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
14
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    168 Mesaj
    Manisa OSB de kısa zamanda işe başlama olasılığım var arkadaşlar. İzmirde ikamet edip her gün Manisa'ya servisle git gel yapmayı düşünüyorum. 1+1 eşyalı ve ya eşyasız olacak şekilde kiralık arayışına başlayacağım fakat işime çok uzak olmayan semtleri bilmiyorum. Sizce hangi ilçe ve hangi semtlerde kiralık daire aramalıyım? Bornova ilçesinin Atatürk,Evka-3 ve Evka-4 mahallelerini öğrendim, bunlardan farklı yerler söyleyebilir misiniz? Sizlerin önerilerinize ve yardımlarınızı bekliyorum..

|
    |

Ek olarak: manavkuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pink Floyd -- 26 Eylül 2017; 11:55:10 >

So, so you think you can tell Heaven from Hell,
    blue skies from pain.

And did they get you to trade your heroes for ghosts?
    We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year.
  • Teğmen
    168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Önerilen yerler doğru hocam o taraflardan bakmalısınız.

Ek olarak: manavkuyu

Teşekkür ederim. Ek olarak öneriler bekliyorum. Seçeneğim ne kadar çok olursa araştırmam o kadar geniş ve sağlıklı olacak benim açımdan
    |
    |

Seferihisar,Gaziemir,Güzelbahçe,Karaburun,Menderes,Narlıdere,Urla,Selçuk gibi ilçelerden rahatça Manisa'ya gidip gelebilirsiniz

Ben ateşin yaktığını ne kitaplardan ne de büyüklerimden öğrendim. Elimi soktum ve yandı. "Ahh.Bu yakıyor!" dedim. Çok iyi öğrendim.

1978 Ford Taunus 1.6 GL - 1990 Tofaş Kartal - 2004 Opel Corsa 1.0 Ecoclub - 2006 Fiat Palio Van Active 1.3 Multijet - 2008 Linea 1.3 Multijet

• Yarbay
    5360 Mesaj
    Manisa İzmir'e göre çok daha yaşanabilir bir yer.
    Hele yazılan semtler çok kötü yerler. Boşuna yol yaparsınız.
    |
    |

Audi A5 Sportback 2.0 TDI Quattro
  • Teğmen
    121 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: This_is_Heavy

Forum bitmiş.Kimse yardımcı olmamış arkadaşa.

Seferihisar,Gaziemir,Güzelbahçe,Karaburun,Menderes,Narlıdere,Urla,Selçuk gibi ilçelerden rahatça Manisa'ya gidip gelebilirsiniz

Bu arkadaşı kaale almamışsın dır umarım..! Şaka yaptığını mı zannediyor acaba

Tercihen Bornova en yakın seçenek. Bornova dediğimiz yer İzmir'in merkez olarak yarısı sayılır. Bornova (Aldındağ,çamdibi,evka 3, özkanlar, manavkuyu, Bayraklı'ya kadar çok geniş alanı kapsar) Manisa OSB arası yarım saati geçmez.

Yeni işin hayırlı olsun.

Uluslararası İlşkiler

• Yarbay
    2133 Mesaj
    Google map i aç bak sana yakın sokaklar hangileri bunları not al sonra sahibindene git o sokakları tara gereksiz konu olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bayraklının trafiği her geçen gün yükselen gökdelenler yüzünden artıyor. eğer bulabilirseniz evka-3te bulun. trafik sorun olmaz derseniz manavkuyu, osmangazi ve karşıyakaya bakabilirsiniz. evka-3ten gidişiniz yarım saat sürer normalde.

bostanlı yaşamak için çok güzel ancak sadece orada kalacaksanız ve işiniz yakın olacaksa. yani trafik gerçekten kötü. ama tabi istanbullular bu da trafik mi diyor, eğer istanbulda yaşadıysanız sizi rahatsız etmeyebilir.

Orijinalden alıntı: alpbatu

quote:

Orijinalden alıntı: This_is_Heavy

Forum bitmiş.Kimse yardımcı olmamış arkadaşa.

Bu arkadaşı kaale almamışsın dır umarım..! Şaka yaptığını mı zannediyor acaba

Tercihen Bornova en yakın seçenek. Bornova dediğimiz yer İzmir'in merkez olarak yarısı sayılır. Bornova (Aldındağ,çamdibi,evka 3, özkanlar, manavkuyu, Bayraklı'ya kadar çok geniş alanı kapsar) Manisa OSB arası yarım saati geçmez.

Yeni işin hayırlı olsun.

Yardiminiz icin cok tesekkur ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DIDYMA

bayraklı bornova Karşıyaka olabilir bunlar yakın yerler manisa ya diğer yerlere oranla hem de yaşanılır ilçeler

Yardiminiz icin tesekkur ederim

|
    |

Orijinalden alıntı: vvovovv

bayraklının trafiği her geçen gün yükselen gökdelenler yüzünden artıyor. eğer bulabilirseniz evka-3te bulun. trafik sorun olmaz derseniz manavkuyu, osmangazi ve karşıyakaya bakabilirsiniz. evka-3ten gidişiniz yarım saat sürer normalde.

bostanlı yaşamak için çok güzel ancak sadece orada kalacaksanız ve işiniz yakın olacaksa. yani trafik gerçekten kötü. ama tabi istanbullular bu da trafik mi diyor, eğer istanbulda yaşadıysanız sizi rahatsız etmeyebilir.

Size de cok tesekkur ederim

|
    |

Orijinalden alıntı: aydınayhan

izmirlilerle konuşmuyorum

O zaman niye bu konuya cevap yazdın?
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.