Şimdi Ara

İzleme sırası nasıl olmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde şuan hazırda bu diziler var.Bunların hangilerine öncelik vermeliyim sizce veya hangilerini izlemeden sil dersiniz?
    Bunları bitirmeden netflix üyeliği almak istemiyorum ama izlemeye değmeyecek dizileri de ayıklamak istiyorum aralarından.

Black Sails
    Blacklist
    Hannibal
    Homeland
    House of Cards
    Killing
    Once up on a time
    Orphan black
    Revolution
    Sherlock
    Flash
    The Following
    The Originals
    True Detective
    American Gods
    Gotham
    The Leftovers
    The Man in the high castle
    The night of
    westworld

• dizilerin çoğu kaliteli ama başlayacak olsam ilk şunları aradan çıkartırdım

true detective
    black sails
    sherlock
    the leftovers
    westworld
    the night of
    house of cards

gerisini de kafana göre takıl

(bu arada netflix alacaksan house of cards,black sails(son sezonu hariç),blacklist,sherlock(son sezon hariç),gotham izleme zaten onları netflixten izleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 22 Eylül 2017; 0:16:40 >
  • Sildiklerim boş diziler sıralamam da şu şekilde olur. Kalınlar izlediklerim, diğerlerini de popülerliğe göre sıraladım.
    10.Black Sails
    8.Hannibal
    9.Homeland
    1.House of Cards
    13.Killing
    11.Orphan black
    6.Sherlock
    4.True Detective
    7.American Gods
    3.The Leftovers

12.The Man in the high castle
    5.The Night of
    2.Westworld
  • Westworld ağır gelebilir başlarda bence sonlara bırak bu şahiseri 2018 de cıkacak zaten cıkmaya yakın bitirirsin
  • ÇÖP
    Revolution
    Flash
    The Following
    The Originals
    Gotham

İzlemediklerim
    Black Sails /bu dizi uzun zamandır listemde çok tavsite ediliyor
    The Man in The High Castle/ bu da aynı şekilde
    Blacklist
    Homeland
    Killing
    Once up on a time

İzlediklerim bana göre sıralaması

The Leftovers
    House of Cards
    Sherlock
    True Detective
    Hannibal
    Westworld
    American Gods
    The Night Of
    Orphan black
  • Listedeki diziler yüksek kalitede elimde mevcut olduğu için değerlendirmek istiyorum.Her sezonu 12 -13 bölüm üzeri dizilere şüpheyle yaklaşıyorum genelde de haklı çıkıyorum kendime göre. Çöp dediğiniz dizilere bakıyorum following 15 geri kalanı 20 küsür bölüm,gönül rahatlığıyla silebilirim .

İşten dolayı kısıtlı zamanda 22 bölüm izlemek çok zor oluyor zaten.

Daha izlemek istediğim dizilerin bazılarını da yazayım hem listede yapmış olurum kendime.Gerçi ben bu kadar diziyi izleyene kadar çocuğum olur üstüne liseye falan başlar.

Stranger things
    Black mirror
    Narcos
    The tudors
    peaky blinders
    this is us
    banshee
    the office
    black books
    entourage
    friends
    seinfield
    californication
    scrubs
    coupling
    the expanse
    the 100
    the last kingdom
    the crown
    marco polo
    medici
    11.22.63
    Fargo
    sense8
    luther
    legion
    better call saul
    suits
    taboo
    bates motel

Teşekkür ederim hepinize.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ÇÖP
    Revolution
    Flash
    The Following
    The Originals
    Gotham

İzlemediklerim
    Black Sails /bu dizi uzun zamandır listemde çok tavsite ediliyor
    The Man in The High Castle/ bu da aynı şekilde
    Blacklist
    Homeland
    Killing
    Once up on a time

İzlediklerim bana göre sıralaması

The Leftovers
    House of Cards
    Sherlock
    True Detective
    Hannibal
    Westworld
    American Gods
    The Night Of
    Orphan black

Gotham'a Nasıl Çöp Diyebildin Halen Anlayamadım Ve bence Hiçbir dizi çöp değildir emek var ve hayranları var
  • kişisel düşüncem zaten genel bir görüşü temsil etmiyorum
    gotham belki çöplerin arasında en iyisidir ama diğer dizilerin yanında bence çöptür
  • Çöptür. Her fanı olan veya ortada bir emek olan şeye çöp diyemeyeceksek işimiz var. Örn; Cumail Ceber'in de fanları var ve ortada da bir "emek" var. Ama bu onun çöp oluşunu değiştiriyor mu? Hayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 22 Eylül 2017; 17:58:50 >
  • Rastgele izle bir sıraya gerek yok bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Çöptür. Her fanı olan veya ortada bir emek olan şeye çöp diyemeyeceksek işimiz var. Örn; Cumail Ceber'in de fanları var ve ortada da bir "emek" var. Ama bu onun çöp oluşunu değiştiriyor mu? Hayır.

Ne alaka çöp diyemeyeceksek felan çöp diyince eleştirmenmi oluyorsun savunduğun şeye bakar mısın? Gotham fanı değilim ama benim için ilk 30 a girmez ama çöp de demem keza sende öyle diyebilirsin ama çöp diyemezsin cumali ceberi örnek vermişsin onda da emek var çöp diyemezsin sana bu hakkı veren yok sadece sevmedim dersin neyse ne dersem diyeyim çöp' devam edersiniz face de de rastlıyorum BrBa YA FELAN çöp diyenler oluyor kendilerini cool sanıyorlar felan eleştiriyorlar diziyi bana göre saçma izle geç.

• 1. Yine diyorum; Bir şey iyiyse iyidir, kötüyse kötüdür. Kötü bir şeyi niye savunayım?
    2. Yazdığımın eleştirmenlikle alakası yok. Beğenmediğim ilk 100'e bile koymadığım bir diziyi adama niye izle diyeyim? Boşuna izlemesin diye dedim.
    3. Burası bir forum ve burada diğer insanlara hakaret etmeden istediğimi derim, bu da benim hakkım.
    4. Dünya adil bir yer değil. Maalesef herkes emeğinin karşılığı alamıyor. Böyle neredeyse ortada bir emek olmadan meydana gelen şeylere de karşılığı fazlaca veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

1. Yine diyorum; Bir şey iyiyse iyidir, kötüyse kötüdür. Kötü bir şeyi niye savunayım?
    2. Yazdığımın eleştirmenlikle alakası yok. Beğenmediğim ilk 100'e bile koymadığım bir diziyi adama niye izle diyeyim? Boşuna izlemesin diye dedim.
    3. Burası bir forum ve burada diğer insanlara hakaret etmeden istediğimi derim, bu da benim hakkım.
    4. Dünya adil bir yer değil. Maalesef herkes emeğinin karşılığı alamıyor. Böyle neredeyse ortada bir emek olmadan meydana gelen şeylere de karşılığı fazlaca veriliyor.

dediğin 4 maddeyede katılıyorum, sadece çöp kelimesinden rahatsız oluyorum eyvallah
  • Tavsiye Olarak Ben O.Z Öneriyorum Bana Göre En Akışkan dizi diğer bölümü hemen izleyesin geliyor 6 - 7 günde bitirmiştim en hızlı bitirdiğim dizidir. Burdan Kareem Said Reis'e de selamlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valar-Morghulis

Tavsiye Olarak Ben O.Z Öneriyorum Bana Göre En Akışkan dizi diğer bölümü hemen izleyesin geliyor 6 - 7 günde bitirmiştim en hızlı bitirdiğim dizidir. Burdan Kareem Said Reis'e de selamlar :)

OZ'u izledim eski kafa dizilerin çoğunu izledim diyebilirim. Hbo'nun dizi bölümlerinin başındaki introsu bile izletmeye yetiyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Sails efsane dizidir tavsiye ederim başlarda biraz sıkılabilirsin 2.sezonda sonra dizi efsane gitmeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 16 Ekim 2017; 11:33:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.