Şimdi Ara

Spartacus Tarzı dizi arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
32.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vikings beğenmedim arkadaşlar 4 bölüm izledim game of bitirdim. Baska var mı bu tarz önerebiliceginiz

• mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    mertua35_35 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Spartacus tarzına yakın günümüz dizisi ARROW var hem 2.sezonda Spartacustaki Crixus karakteri var spartacustaki gibi adam aksiyon sahnelerinde çok başarılı

Spartacus'la Arrow, Hülya Avşar'la Kate Upton kadar birbirine benziyor.
  • tam tarzı olmayabilir ama Rome iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aradesh

tam tarzı olmayabilir ama Rome iyidir
    Vikings ilk sezon çok hareketli değildir ama 2. ve 3. sezon iyidir.Bence devam edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberum

Vikings ilk sezon çok hareketli değildir ama 2. ve 3. sezon iyidir.Bence devam edin.

Alıntıları Göster
    rome var 2 sezondu ilk sezon efsanedir.
  • Hocam o dizide aklıma Spartacus geliyor ya :) onun gibi olmıyacak onada bakmam :) başka var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crxius

Hocam o dizide aklıma Spartacus geliyor ya :) onun gibi olmıyacak onada bakmam :) başka var mı
    Adamın adı Crixus, Crxius değil. Nickini yanlış almışsın.
  • Spartacus gibi efsane bir daha gelmez
  • metroid kullanıcısına yanıt
    O alınmıştı kardeşim rahat ol dogru anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crxius

O alınmıştı kardeşim rahat ol dogru anladım
    Spartacus tarzına yakın günümüz dizisi ARROW var hem 2.sezonda Spartacustaki Crixus karakteri var spartacustaki gibi adam aksiyon sahnelerinde çok başarılı
  • mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    Onu izledim bro ama çıktılar diziden
  • quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 24 Aralık 2015; 16:17:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroid

quote:

Alıntıları Göster
    The Last Kingdom, Into the Badlands

• metroid kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

quote:

Benziyor demedim birebir. Sadece aksiyonu en az spartacus kadar ve arrowda crixus var dedim.

• quote:

quote:

quote:

Benziyor demedim birebir. Sadece aksiyonu en az spartacus kadar ve arrowda crixus var dedim.

Alıntıları Göster
    marco polo

• quote:

Orijinalden alıntı: liberum

Efsane
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

öneriler için teşekkürler hocam david duchovny yeni dizisi çıkmış onu izledikten sonra dediklerini izlemeyi düşünüyorum. The lastın trailer baya sağlam duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsen

quote:

Orijinalden alıntı: D.

öneriler için teşekkürler hocam david duchovny yeni dizisi çıkmış onu izledikten sonra dediklerini izlemeyi düşünüyorum. The lastın trailer baya sağlam duruyor.

Alıntıları Göster
    vikingsi bende beğenmedim. ilk sezonu izledim resmen işkence gibiydi. vikings spartacusun yanına bile yaklaşamaz. benim önerim marco polo.
    Kubilay han zamanında Moğol elçisi olarak çalışmış marco polonun hikayesi. savaş sahneleri ve cinsellik mevcut şimdiden uyarayım

• Yok kardesim onuda bitirdim hiç beğenmedim yeni dizileri bekliyorum umarım gelir Spartacus gibi bir dizi
  • vikings , game of thrones , seldülbahir 32 saat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.