Şimdi Ara

iTunes Türkçe Kullanım Kılavuzu Hazırlıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu an konuyu acil açıyorum işten çıkacağım ama fikirlerinizi almam gerek.. Profesyonel bir kitapçık hazırlayacağım. Şu formatta bana eklememi istediğiniz yönergeleri yazarsanız hepsini dikkate alacağım.. Tamamı el emeği göz nuru olacak. Screenshot'lara, yazılara, belge formatına kadar..

Nickiniz: XXXXXXXX
    İstenen Yönerge: XXXXXXXX
    Size Göre Önem Seviyesi: XXXXXXXX

Şimdilik aşağıdaki linkten kapak ve önsözü indirebilirsiniz
    http://goo.gl/kBPES

quote:

ÖNSÖZ

Bu belge; Apple iTunes programını Türkiye sınırları içindeki kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla Donanım Haber Forum üyesi ***CoNDoR*** tarafından hazırlanmıştır. iTunes kullanmakta zorlanan forum üyeleri için kâr veya herhangi bir ticari amaç içermeden hazırlanmıştır.

Apple iTunes programını kullanamadıkları için iPod, iPhone veya diğer Apple ürünlerini kullanmakta zorluk çeken arkadaşlarıma umarım faydası olacak bir belge hazırlamışımdır. Ayrıca; iTunes’un gerçek gücünü anlamanız ve düzenli bir uygulama, müzik ve video arşivine sahip olabilmenize de katkısı bulunacağını düşünüyorum.

İstekler:
    - ...
    - ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 12 Şubat 2011; 18:55:00 >

• üstad merhaba,
    tüm konular internette var bunu kitaba dokmen senin icin zaman kaybı olmayacakmı.. ama madem niyetlendin hayırlısı olsun diyorum..genel olarak bircok kisinin zorlandıgı konulardan birkac baslık yazayım
    1- itunes ile mp3 leri zil sesi yapma
    2- itunes ile video yukleme
    3- iphone dan resim muzikleri bilgisayara yukleme
    4- jailbreak
    5- unlock

simdiden hayırlısı olsun
  • Devrem hayırlı olsun gerçekten profesyonel ve yenilikçi bir çalışma eminim bir sürü istek gelicektir.
  • Helal olsun hocam :)

Kolay gelsin aklima simdi bir sey gelmedi
  • Tam bir klavuz olabilmesi için rehber yedekleme,cihazdan bilgisayara-bilgisayardan cihaza resim atma,yedek verileri geri yükleme vs gibi başlıklar altında ve ilk defa kullananan birinin bile anlayabileceği bir anlatımda olmalı şimdiden kolay gelsin
  • Restoreyi veri kaybı olmadan yapmak,
    Yedekleme sorun ve çözümleri,
    Sync sorun ve çözümleri,
    App store üyeligi almak(ülke ülke),
    Sürüm güncellemek ve düşürmek(sorun ve çözümleri),
    +
    "Sık Sorulan Sorular" başlığı olursa daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.
    Başarıyla tamamlamanız temennisiyle...
    Yolunuz açık olsun.
  • Bunu dışardan gelip çalarlar patentini al
  • özellikle yeni kullanıcılar için yararlı olur bencede...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.